Lauros Gaidelytės dienoraštis

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Lauros Gaidelytės dienoraštis

Minčių kratinys. Kartais tiesiog iš niekur išplaukia, kartais tai senai nešiota viduj ar tiesiog netyčia pamatyta.

Nebūtum tu

2016-11-01 21:28, įrašas peržiūrėtas: 475
Vis užuodžiu dūmų kvapo prisigėrusius plaukus bei drabužius ir prisimenu tuos sunkius nuo purvo batus. Su tavimi viskas darėsi taip pat, tačiau tu man kvepėjai skaniausiai. Norėčiau ne tik laužo dūmais ar tuo pačiu taku dalintis, tačiau ir dar daugeliu paprastų dalykų. Bet labiausiai, kad tu mane matytum taip, kaip aš tave matau.

Kaip ir per tuos nuo laužo rūkstančius dūmus ne viskas taip aiškiai matoma. Juk ir šie savotiškai paslaptingi. Vanduo irgi ne toks skaidrus kaip manai, jis vos tik nurimus tuoj vėl suraibuliuoja. Viskas išsikreipia ir įsivaizduoji tai, ko, rodos, net nepagalvotum. O žmogus? Jis pats gali pasirinkti kokiu bus. Tik kitomis akimis ne visiems matomi ženklai išduos. O aš prasta vertėja. Ir kartais net atverstą knygą sugebu užversti to nesuprasdama. Kad kas nors pasakytų kas gi ten pas tave vyksta!

Aš į tave kaip į vandenį vis žiūriu, žiūriu. Ir kuo toliau išvis negaliu suprasti. Viskas keičiasi, raibuliuoja, tai kuo gi tikėti vis lieka neaišku. Dažnai nuo realybės nutolu, ir net per stipriai... Pasilikti ten nieks negali. Tik kad žinotum kaip to noriu! Kad tik daugiau nereikėtų svarstyti ar ne mandagumas čia kalba tavomis lūpomis. Ar ne iš pareigos tu čia su manimi šitaip? Juk visiems geru būti norisi... Ar toje šypsenoje kažkas daugiau? Juk ji taip skaisčiai šviečia! Tačiau ar ji skirta kažkiek ir man?

Štai čia aš kaip tas laužas. Pažiūrėti ramus, visiems lygiai toks pat. Tačiau iš arčiau justi kaip gali karščiu degti viskas, kas tik drįsta prieiti. Traška seniau medžiu vadintos anglys ir dejuoja vis naujai liepsnojanti šaka. Viskas taip nepastovu. Tai tu čia arti, tai vėl kažkur. Kažką sakai ir lyg nieks nesikeičia, bet tolsti. Ne toluma skaudina, bet žodis, kuris vienodas visiems. Tik priešingai nei aš, daugiau kituose niekas neblėsta ir nesibaigia. Bet ar išvis turiu teisę priekaištauti už tai? Aš tik žiūriu ir galvoju. O tu egzistuoji, bet ar pripažįsti, jog ir aš esu – mėginu suprasti.

2016-11-02 13:51

 Be žodžių! Tikrai nuostabu. O apie šypseną tai labai priminė vieną žmogų tos eilutės...

2016-11-02 14:17

 Parodžiau savo draugams Tavo šį darbelį. Tikiuosi, kad labai nieko prieš? Ne komerciniais ar kopijavimo tikslais, o parodyti, koks gabus jaunimas.

2016-11-02 17:36

 Aišku, kad ne prieš! Man labai smagu ir svarbu, kad skaitot tai, ką aš rašau ir tai, kad gaunu atsaką! Ir tas atsakas visada daug geresnis nei sau priskirčiau. Šypsena Ačiū!

Iš viso įrašų: 3
 
 

Mano rankdarbiai

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama