Lauros Gaidelytės dienoraštis

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Lauros Gaidelytės dienoraštis

Minčių kratinys. Kartais tiesiog iš niekur išplaukia, kartais tai senai nešiota viduj ar tiesiog netyčia pamatyta.

Kuris kaltas?

2016-12-25 17:17, įrašas peržiūrėtas: 544

Per kietai užvertus langus, o gal per toli man gulint nuo durų, miegas jau kuris laikas negali pasiekti. Vargas stengtis nuvyti visas mintis ir pasitikti poilsį. Taigi, viskas kas dar guodžia – minutės užmaršty, kurių taip maža.

Prabudau arbatiniui garsiai švilpiant. Ir tik po ranka nuvirtęs puodelis su kavos trupinėliais ant stalo byloja apie mano naktinį norą. Keli šaukšteliai iš čežančio pakelio ir mano juslės tirpsta iš malonumo. Tai vienintelis kvapas, kuris dar vis primena, jog gyvenu. Tiesa, reikalingas ir kitas prieskonis, kurio akimis ieškau kieme.

Už lango brėkštant rytui saulės nutvieksti rasoti medžiai žadina paukščius kresdami ant jų lašelius. O šie sudrėkę purtosi ryto darganos, vis kedendami sulipusias plunksnas. Tačiau vis vien iš medžių nesitraukia. Lygiai kaip ir tamsi figūra vidury klevų. Vėjui sutaršius medžio lapiją lašai krenta ir ant jo. Krenta, bet neliečia? Ne, jie jį liečia. Rudas paltas ties pečiais jau išsiskiria nelygia tamsia dėme. Tačiau jam tai nė motais. Ir vėl.

Tik šis žmogus vis praneša man, jog jau diena. Jog turiu keltis ir gyventi. Mėginti gyventi tuo, kuo jis. Niekad nemačiau, jog nepasveikintų gamtos. Nepaglostytų žiedo ar to storo katino. Jokios žalos, tik pagarba viskam, kas jį supa. O aš? Puokštė lauko gėlių, bemetančių ir paskutinius pageltusius lapelius. Lyg prieštaraudama gamtos grožiuj vėl stoviu šlykštėdamasi savu kvapu. Nežinau kada skyriau spalvas, kada pripažinau dar ir kitas esant, ne tik tamsias. Toks atsidavimas už lango, o aš kaip stabas, kuriam vargu ar pavyks išsijudinti. Tačiau jis verčia mane jaustis kalta. Noriu atsimerkti, tačiau akys plačiai atvertos, tai ką darau netaip? O gi netikiu. Nebetikiu niekuo. Tikriausiai tuoj ir juo nebetikėsiu. Tegu dar kart suvaidina šį rytinį spektaklį. Paplosiu už drąsą, bet šis pasaulis nuo to nepasisuks. Nebus toks, kokiu gėrėčiausi.

Dar vienas kavos puodelis prisijungė prie kitų pūpsančių kriauklėje. Visai pamiršau, jog šis paskutinis. Tikriausiai teks imtis namų ruošos, bet kol kas tebūnie ramybė. Aš ir mano savigrauža. Ji kankina, bet kartu ir išlaisvina.

2016-12-26 17:29

 Nuostabu!

Iš viso įrašų: 1
 
 

Tai ko praleisti n..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama