MikeHammelton Mikės dienoraštis

MikeHammelton Mike MikeHammelton Mikės dienoraštis Auto pradedantiesiems: ką nusipirkti pirmąjį...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Auto pradedantiesiems: ką nusipirkti pirmąjį automobilį

2019-12-14 16:00, įrašas peržiūrėtas: 274

Kai pradedantysis vairuotojas pasirenka savo pirmąjį automobilį, apie jį žino visi jo draugai, kolegos, kolegos kareiviai iš fitneso klubo, kaimynai ir visi aplinkiniai šunys kieme. Pirmojo automobilio pasirinkimas yra tikrai grandiozinis įvykis! Kai praėjo etapas „Noriu nusipirkti naują automobilį pagal kreditą“, supranti, kad naudingą automobilį pirkti ir prižiūrėti yra pelninga, ateina antroji visuotinio kankinimosi dalis: kokį automobilį geriausia įsigyti pradedančiajam vairuotojui.

Auto pradedančiajam

TURINYS Ne visiems pasisekė „baigti“ automobilį su savo tėvu ar broliu, ir tokiu atveju jūs turite pasinerti į bedugnę studijuodami mašinos pasirinkimą ir valdymą, jūsų galva sukasi, naujos žinios netelpa į harmoningą ir suprantamą seriją. Aptarnavimas „Autocode“ nusprendė savarankiškai atlikti tyrimą ir išleisti trumpą santrauką, kaip išsirinkti pirmąjį automobilį . Bet atsakymas į klausimą „kaip“ mums atrodė šiek tiek. Dabar mes atsakome į klausimą, kurį automobilį pasirinkti pradedančiajam.

Geriausias automobilis pradedančiajam Yra automobilių, kurie bėgant metams neišeina iš mados. Dešimtmečiai praeina, viena karta pakeičia kitą, tačiau protingiausi pradedantieji vairuotojai pasirenka:

„Ford Focus“; „Mitsubishi Lancer“; „Toyota Corolla“; „Toyota Camry“. Šie automobiliai yra vieni geriausiai perkamų per pastaruosius dešimt metų. Ir tam yra pagrįstas paaiškinimas. Pirma, jie yra patikimi - kiekvienas iš pateiktų automobilių sugeba nuvažiuoti 10 ar daugiau metų, „nuvažiuoti“ daugiau nei šimtą kilometrų, tinkamai prižiūrėdamas, ir būtent šis parametras turėtų būti priešakyje kiekvienam naujokui renkantis pirmąjį automobilį.

Geriausias automobilis pradedančiajam

Antra, jas valdyti paprasta ir intuityvu: jų dizaine nėra jokių sudėtingų funkcijų, tokių kaip neįprastai išdėstytos žvakės (sveiki „Subaru“ gamintojams!) Ar transmisijos be priežiūros (sveika, „Volkswagen“!). Visi šių geriausių automobilių „skauda“ pradedantiesiems buvo seniai ištirti ir žinomi kiekvienam automechanikui.

Trečia, kiekvienas iš išvardytų automobilių yra universalus. Jei visi jauni lenktynininkai, įsimylėję Keną Blocką ir žiūrėję „Greiti ir įsiutę“, svajoja apie „Focus“ ir „Lancer“, tada „Corolla“ ir „Camry“ yra stipraus, išmatuoto šeimos gyvenimo, kuris mums rodomas Amerikos televizijos laidose, simbolis. Tačiau, kaip ir „Focus“, vaiko sėdynė yra tobulai išdėstyta, todėl „Camry“ galite lengvai pasukti kampą apledėjusiame kelyje.

Dažniausiai naudojami automobiliai Per pastaruosius 9 mėnesius nuo 2017 metų pradžios mūsų šalies teritorijoje pateko į populiariausių naudotų automobilių dešimtuką:

„Hyundai Solaris“; „Renault Logan“; KIA Rio; Daewoo Nexia; „Opel Astra“; „Volkswagen Passat“. „Logan“, „Solaris“ ir jos „brolis“ Rio pasirodė populiariausi neatsitiktinai: prieš 3–5 metus naujųjų nupirkti automobiliai pasitarnavo savo laiku: nušluostė visas išsikišusias dalis, pradėjo daužyti dažniau nei teikia malonumą ir naudą, tačiau vis tiek yra tinkami parduoti su aukštos kokybės sausas valymas. Tai, kas perkama pigiai, pateiks geriausiai parduodamų naudotų automobilių reitingus po 3–5 metų naudojimo - toks yra automobilių rinkos įstatymas. Be šių kainų, šiuose automobiliuose nėra nieko patrauklaus (nebent „Logan“ turi gerai suderintą pakabą).

Auto pradedančiajam

„Nexia“ yra pavojinga antrinėje rinkoje, nes daugelis laivynų nusipirko šį modelį, kad galėtų naudotis taksi. Būkite budrūs!

Taip pat skaitykite: Kaip atpažinti automobilį, kuris buvo naudojamas taksi

„Astra“ ir „Passat“ gali pasigirti aukšta konstrukcijos kokybe, automobilio ir jo keleivių patikimumu - tai „vokiečiai“ ir kas žino, kaip naudotis automobiliais. Jei lėšos leidžia jums nusipirkti vokiečių automobilių gamintoją, tada nėra abejonių - pradedančiajam bus sunku rasti geresnį variantą.

„Kaušai“ ir buitiniai automobiliai Nėra nieko daugiau klasikinio, kaip pirkite pigų automobilio „kibirą“ kaip pirmąjį automobilį. Paprastai jauni vaikinai - pradedantieji daro tokį pasirinkimą, įsigydami šiukšlių už 50–70 tūkstančių rublių. Retai nužudyti rusiški automobiliai vairuoja tą patį savininką daugiau nei metus: per tris šimtus tris dienas įvyksta trys šimtai eismo įvykių, nes „nėra gaila“ ir „jūs turite iš to ko pasimokyti“. Greičiausiai pradedantieji tokių automobilių savininkai retai lankosi sertifikuotuose automobilių centruose, remontuojami arba kieme, arba „broso“ garaže. Jei kažkada esate asmeniškai matę tipiškų patarimų, kokiam vaikinui reikia nusipirkti pirmąjį automobilį, greičiausiai naujokas gaus:

LADA Samara; LADA klasika; LADA 110; LADA „Priora“; LADA Granta; „Akis“; „GAZ 3110“. Nejuokaukime, tai mūsų rinkoje yra perkamiausi naudoti rusiški automobiliai.

perkamų naudotų rusiškų automobilių

Argumentai „koks skirtumas, aš vis tiek jį sulaužysiu“ dvasia turi būti, tačiau kiekvieną dieną matau vaikinus, kurie nešokinėja nuo stogo ar šokinėja į Nevą nuo tilto, nors „kada nors mirs“. Galų gale, kvėpuojantys automobiliai nėra blogi dėl susidūrimo, rūdžių ir komforto stokos, jie yra pavojingi, nes jie gali sulūžti pačiu netinkamiausiu momentu, nepatikimi ir abejotini.

Bet kuris rusiškas automobilis (net ir naujas) skirtas ekstremaliam sportui, mėgstantiems leisti laiką garaže, kasti po gaubtu, bagažinėje visomis progomis nešiotis atsargines dalis. O rusiškas automobilis, kuris matė vaizdus kaip pirmasis automobilis, skirtas dizainerių mėgėjams.

Automobilis pradedančiajai moteriai Klausimas, kuriai pirmajai mergaitei reikia nusipirkti automobilį, yra toks sunkus, kad atsakymą į jį pateikėme atskiroje pastraipoje. Kadangi pirmasis automobilis pradedančiajai moteriai turėtų būti patogus, gražus, kad krepšiai tilptų, kad būtų galima tvirtinti vaiko sėdynę, kad jis būtų patikimas, lengvai valdomas ir, pageidautina, vis tiek raudonas. Tačiau rimtai, moteris pasirenka automobilį racionaliau nei vyras. Ypač kalbant apie automobilį pradedančiai merginai, važiuojančiai.

 
 
×
 
 
 

 

2020-06-08 15:23

 Entre las muchas ofertas de préstamos de varios credilikeme es real este año, los expertos han identificado varios de los mejores. La elección se basó en una serie de factores, entre los cuales: la tasa de interés mínima del préstamo, la probabilidad de una decisión positiva sobre el préstamo, la velocidad del préstamo, la disponibilidad de la recopilación de documentos, la confiabilidad del banco.

 

Iš viso įrašų: 1
 
 

keliones

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama