Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Parinkau tai,kas praskaidrina nuotaiką,sužadina jausmus,suteikia jėgų mylėti ir atjausti,pažinti save ir mus supantį pasaulį.Čia rasite ir "nesuvyniotos į gražų popierėlį",bet vulgarios "liaudiškos" kūrybos.Tokia gyvenimo tiesa?..

Kas mus sieja?...

2009-10-18 15:43, įrašas peržiūrėtas: 258

Pasaulį nušviečia ir daro pakenčiamą įprastas pojūtis, kad kažkas sieja mus su juo, ir ypač pojūtis, kad kažkas sieja mus su kitais žmonėmis. Ryšiai su kitais žmonėmis visuomet padeda mums eiti į priekį, nes jie visuomet numato plėtotę, ateitį, be to, gyvename taip, tarytum mūsų vienintelis uždavinys būtų kaip tik palaikyti ryšius su kitais žmonėmis. Tačiau būna dienų, kai suvokiame, jog tai anaiptol ne vienintelis mūsų uždavinys, ir ypač suvokiame, kad žmones su mumis sieja tik mūsų pačių valios pastangos, - liaukitės rašę ar kalbėję, nusišalinkite ir pamatysite, kaip jie išnyksta iš jūsų aplinkos, - kad dauguma žmonių iš tikro nuo jūsų nusigręžę (ne iš piktos valios, vien todėl, kad yra abejingi), o likusieji visuomet pasirengę nukreipti dėmesį į kitus dalykus; tokiomis dienomis suvoki, kiek atsitiktinių dalykų, aplinkybių žaismo susiję su tuo, kas vadinama meile ar draugyste, ir tuomet pasaulis vėl nugrimzta į savo naktį, o mes-į tą didį šaltį, iš kurio žmogiškasis švelnumas valandėlei mus buvo ištraukęs...

A. Kamiu

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-18 16:17

viskam savas laikas!reikia tik labai noreti!kas nores,tas atsigres ir daugiau niekad niekad nenusigres!geriau but be svelnumo,negu su nusigrezusiu zmogum!

2009-10-24 20:18

Kamiu žodžiai-''liaukitės rašę ar kalbėję,nusišalinkite ir pamatysite,kaip jie išnyksta iš jūsų aplinkos...''100% tiesa.Pabandykite ir atskirsite tikrą draugą nuo to,kuriam jūs reikalingas dėl vienokios ar kitokios priežasties.

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-24 23:20

Pries pora dienu vienas artimas zmogus kalbejo butent apie tai. Reziume: drauga laimeje pazinsi. Tau sekasi, tu dalyvauji labai svarbiame projekte, o is draugu isgirsti -tai ka, nebedalyvauji suejimuose, ispuikai... Gal geriau butu, kad verktum ant peties ir jaustumeis apgailetinu/a. Taigi, tegyvuoja abejingumas!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-19 20:45

Kiek žmonių, tiek ir supratimų apie sąsajas tarp jų. Laikai keičiasi kartus su vertybėmis ir Kamių žodžiai, kaip dinozauro riaumojimas iš praeities, kurie gali sukelti tik šypseną Šypsena

Iš viso įrašų: 4
 
 

klases susitikimas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama