Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Parinkau tai,kas praskaidrina nuotaiką,sužadina jausmus,suteikia jėgų mylėti ir atjausti,pažinti save ir mus supantį pasaulį.Čia rasite ir "nesuvyniotos į gražų popierėlį",bet vulgarios "liaudiškos" kūrybos.Tokia gyvenimo tiesa?..

J.Erlicko mintys

2010-02-26 08:52, įrašas peržiūrėtas: 811

*Iš J.Erlicko minčių aruodo*

Apie stebuklus:

"Jūs žinote, anksčiau vieną kartą metuose būdavo stebuklinga diena, kai kalbėjo gyvuliai. O dabar gyvuliai kalba kasdien. Net per televiziją. Vadinasi, gyvenimas gerėja..."

Apie vidurio amžiaus krizę:
"Būdami apie 40 metų vyrai palieka savo šeimas ir išeina į Seimą. Kai kurie iš jų pakeliui užsuka į alaus barą ir niekada nebepasiekia Seimo. Taip protinga gamta ginasi nuo politikų pertekliaus".

Apie grožį:

"Dabar yra pažangu būti gėjumi. Ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio. O kol kas grožį matau tik moteriškoje žmonijos pusėje..."

Apie Europą:

"Ar mes tikrai jau Europoje? Toks verslininkas pasigyrė - nusipirkau mašiną be stogo. O komisaras Grigaravičius perspėjo -prišiks..." ***
Apie paukščius:

"Kažkas pasakė, kad žmogus - tai pėsčias paukštis. Nūnai geram specialistui padaryti vyrą gaidžiu - vienas juokas. O gaidys ir yra pėsčias paukštis".

Apie moteris:

"Kažkas kvailai sulygino moterį ir jūrą. Atvažiavau, įkišau ranką į jūrą - moteris šiltesnė. Be to, jūra šniokščia kasdien, o moteris, jeigu jos neerzinsi, gali ir nešniokšti".

Komentarų nėra

Afganistanas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama