dziaugsmas

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

dziaugsmas

Jūsų džiaugsmas - tai jūsų liūdesys be kaukės. Ir tas pats šulinys, iš kurio sklinda jūsų juokas, dažnai būdavo pilnas jūsų ašarų.

Laime

2010-05-16 00:14, įrašas peržiūrėtas: 1674

zodis LAIME turbut pats graziausias zodis, koki as esu girdejusi. tiek daug telpa i si zodi ( geris, grozis, troskimas ) o atrodo jisai toksai trumpas. Pats sio zodzio skambesys vercia trumpam sustoti ir pakeri tuo momentu. L A I M E keturios raides, kurios labai daug pasako. Man sis zodis nepaprastai pilnas ir kazkuria prasme primena geltona spalva. Galbut kaip ir saules spindulys, pilnas sviesos kuri verziasi is po pilko debesio. Liaudies burnose  zodis  laime apibudinamas teigiamai ir vertingai, bet tuo paciu yra banalus: geras ugdymas, gera karjera, gera santuoka, zmoniu pripazinimas, pilna pinigine, pilnos skrynios ir tt.. tai galvojama kalbant apie laime. Bet ar tikrai buvo, ar yra nepaprastai laimingu zmoniu? argi laime pastovi? Jeigu siandien paklaustume pagyvenusiu zmoniu ju laimingiausias gyvenimo akimirkas, daugelis gryzta i vaikyste...galbut todel, kad vaiku pojuciai daug stipresni nei musu ir jie atranda laime mazuose dalykuose?

2010-05-16 03:52

"L A I M E keturios raides, kurios labai daug pasako..."

sutinku,kad daug ka pasako,bet niekaip nebsuskaiciuoju tada..(cia tik del juoko).

Vienam reikia tik laselio laimes,o kitam ir kibiro neuztenka.Vienam Laime but sveikam,tureti darba,kitam-be Lexus nera laimes.Vienam- sociai pavalgyti,antram-gera knyga perskaityti,spektakli ,koncerta pamatyti.

Pagal Jurgi ir kepure!!!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 09:55

Ta laimė.... Šypsena Kuo daugiau jos ieškosi, tuo mažiau šansų, kad rasi. Dažniausiai ji visiems mums po kojų, bet kažkodėl jos dairomės toli, sureikšmindami pasiekimus, tikėdamiesi, kad Kažkas padarys mus laimingais. Nieks nepadarys. Mes esam tiek laimingi, kiek apsisprendžiam būt Šypsena Ir taip, ji slypi mažuose momentuose, tik ar dažnai sau leidžiame ją pastebėti?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 15:52

Auri, nesutinku, kad buti laimingu galime tiesiog patys nuspresti, jei tave teisingai supratau. Mano manymu laimes jausmas lygiai kaip meiles jausmas nei nuspejamas, nei suplanuotinas, o jo "pradzia" ar "pabaiga" nevaldomi. Esi laimingas arba ne, ir siai busenai neturi jokios itakos.

Rasa, as pati esu isitikinus, kad laimes jausma jauciame trumpai ir kuo dazniau laimingu akimirku esame isgyvene tuo laimingesnis gyvenimas atrodo apskritai.

2010-05-16 16:48

taip sutinku Rita, Laimes pradzia ir pabaiga neturi laiko savokos, neegzistuoja laimes momentais praeitis, ateitis tik dabartis- sis momentas. Taciau nelabai sutinku su tuo, kad laimes momentai yra nenuspejami- manau viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus laimes savokos. Juk vienas stengiasi ja atratsi stebedamas saulelydi- kurio metu gali buti pakutenta jo busena ir atrasti dziaugsma sioje mazoje akimirkoje. Kitas galbut laukdamas, kol kaimynas atiduos seniai laukta skola. Kodel vieni zmones yra paprasciausiai laimingi mazai turedami, kiti daug turintys neatranda jos?

 

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 18:11

Rita, mintys arba sukelia jausmus ir keičia emocinę būklę, arba jomis blokuojame emocijas, bent jau stengiamės. Tačiau juk mintis galime kontroliuoti, bent jau kažkiek. Tad kažkiek ir galime pasirinkti savo emocinę būklę, ir džiaugsmas / laimė yra viena iš tų būklių. Aš sutinku su A. Linkolnu labiau nei su tavim (sorry), kuris pasakė "Most people are about as happy as they make up their minds to be" - "dauguma žmonių yra tiek laimingi, kiek apsisprendžia tokiais būti". Aš tą jo frazę suprantu taip, kad nevaldomas mūsų protas neretai aptemdo ir nuvertina tai kas yra čia ir dabar, aplink mus, nes mes manome, kad pilna laimė tegali būti tik kai (įsirašykit jau čia, kas jums svarbu tarp šitų skliaustelių), o ne čia ir dabar, su tuo, ką jau turime ir matome aplink.

 

Galbūt sunku praktiškai pasirinkti būti laimingu, bet lengva pasidaryti mažiau nelaimingu - tereikia neleisti sau įsitinkinti, kad laimė dabar yra neįmanoma, neleisti protui blokuoti mažyčių gyvenimo stebuklų, kas dien aplink mus vykstančių, ir juos nuvertinti.

 

Iš labiau "mokslinės" pusės - ilgalaikė laimė ir pilnatvė yra, kai susitinka malonumas, iššūkis ir prasmė. Pavyzdžių begalės, duosiu tik kelis Šypsena Pvz, kai pasiperši, ir Ji sutinka. Kai tavo komanda laimi svarbias varžybas - ypač, jei tu esi tos komandos narys. Aš pažįstu vieną karo žurnalistą, rašytoją, Jim Hooper, kuris vieną kart man pasakojo, kad būtent karo lauke sutiko pačius laimingiausius žmones, kurie buvo šventai įsitikinę, kad daro kažką prasmingo, kiekviena diena buvo iššūkis išgyventi ir visi pabrėžė, kokia svarbi ir maloni jiems buvo juos supančių žmonių draugystė, o reti ir menki malonumai buvo labai vertinami. Atrodo neįtikėtina... Vis tik priverčia susimąstyti.

 

O kodėl gi nepabandžius susiplanuoti laimingesnes akimirkas? Pvz imkim paprastą ir daugumai (nu man tai tikrai!) nuobodų veiksmą - apsipirkinėti. Kodėl nepaverstus to žaidimu - kiekvieną kart sumušk greičio rekordą. Kodėl nepaįvairinti - apsipirkinėk vis kitur. Kodėl nesuprasminus šiek tiek - ką gali, pirk turguj, vietinę produkciją, ar iš bobučių, kurioms tikrai matosi, kad reikia užsidirbti pinigėlių? O dėl ekstra malonumo pasidovanok sau prizą Šypsena Vienžo, mūsų pasirinkimus kasdien riboja tik mūsų fantazija ir įprasti bei nusistovėję mąstymo modeliai. Gyvenimas gali būti nuostabus, ir toks turėtų būti kiekvienam. Tikrai, net ir mūsų liaudis sako - esi savo laimės kalvis Šypsena Ir neįtikinsit manęs kitaip Šypsena

 

Tik va, kad aš pats dažniau taip elgčiausi ir mąstyčiau kaip kad dabar rašau, tai iš vis būt viskas čiki 

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 18:12

 Nu ir prirašiau, aina peklon, nemaniau, kad toks ilgas postas gavosi  Nu bet tegu būn, kas tingit skaityt - praleiskit Šypsena

2010-05-16 19:20

oho..Auri..na ka as galiu bepridurti..tiktai pritarti tavo destymom mintim- butent zmogus ir skiriasi nuo kitu zemes tvariniu tuo, kad jam duota galimybe mastyti ir lenkti savo mintis tam tikra kryptim. Zinoma teorija visada yra lengvesne uz praktika..As taip pat esu Nuomones, kad nera laimingu, ar nelaimingu zmoniu, tiesiog yra geros ir negeros ju mintys, kurios padeda atrasti ta laime arba aptemdo zmogui akis nupiesdama jo aplinka tamsiom spalvom.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 19:30

Rasa, kad laimes suvokimas labai jau priklauso nuo zmogaus ir jo gyvenimo situacijos - pritariu 100%. Gal tame ir slypi visa paslaptis

Auri, tai apie ka tu rasai man labiau panasu i <<buti patenkintu>>, bet ne <<buti laimingu>>, tokiu atveju pilnai pritariu tavo ir tavo pacituotom mintim .

 

2010-05-16 19:47

Rita, ar nemanote, kad buti patenkintu yra labai arti buti laimingu?

2010-05-16 19:55

kazkaip mes galbut suvokiame Laime, kaip patenkinimo Kulminacija?..bet argi ta virsune yra laime?.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 20:00

tu, Rasa, ne jus - OK!

ne nemanau, jokiu budu!

gal kartais sunku atskirti, bet praejus kuriam laikui visada zinai, ar buvai patenkintas ar tikrai laimingas. Tikriausiai nemokesiu sito paaiskinti, bet, manau, mes daznokai save apgaudinejam ir pirmas sito pozymis, kai sau bandom irodyti, jog esam laimingi, nes tokioj ar tokioj situacijoj kiekvienas kitas gi turetu but laimingas, todel turiu ir as but laimingu.

Jeigu sveikata, pinigai, mylimo zmogaus turejimas, geras darbas....ect. reikstu laime - butu labai paprasta..., nes priklausytu tikrai dazniausiai tik nuo saves paties. 

 

 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 20:04

man tai kita kart atrodo, kad laimes pojutis sutampa su sirdies infarkto pradiniais simptomais......., kad net baisu sulaukti sekancio "priepolio"....

2010-05-16 20:07

stai butent tas ir yra Rita..mes apgaudinejame save ir nematome tos laimes, nors jinai daznai tupi ant slenkcio ir sako: nejau manes nepastebi? as nesu Nuomones, kad Laime yra sunkiau pasiekiama, jinai tiesiog yra sunkiau apibudinama- nes ja suvokiame kaip materialini dalyka ir nematome juos paprastuose dalykuose. Kaip jau pradzioj uzsiminiau- vaikai daug laimingesni uz mus ir kodel? nes jie neriboja pojuciu, kaip darome mes. Mes stengiames viska apriboti, viskam uzdedame logikos pancius.

2010-05-16 20:14
bet turbut zmogus nebutu zmogus, jeigu sugebetu negalvoti valgant, kad jau reikia stotis
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 20:16

pasiliksiu kol kas vis dar prie savo "teorijos", gal priklauso dar ir nuo patirtos laimes intensyvumo, todel manau, kad laimes nepastebet tiesiog neimanoma! Kad mes kartais neivertinam, ka turim, ko pasiekem ir vis murmam ir esam nepatenkinti - pritariu.

del vaiku: "suaugusiuju zaidimai" prasideda jau darzelyj, todel budami dazniau laimingi, nei suauge, vaikai buna dazniau nei suauge, deja, ir nelaimingi.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 20:25

Rasa, idomi tema, nes laime ko gero suprantam visi skirtinai.

Siam kartui atsisveikinu, gero sekmadienio vakaro.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 22:51

Sugebėjimas net ir sunkiausiu gyvenimo momentu matyti gėrį, grožį ir juo džiaugtis - yra laimė.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-16 23:47

Man didziausia laime - kad esu ir gyvenu-........

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-17 10:08

Pritariu Audronei.. Onai..  

As kaip tik is tu vaiku.  Uzsitesusi vaikyste.  

Net baisu pagalvoti, bet jeigu likciau siam pasauly viena... be atimuju.. gal butu kitaip.  Geriau taip negalvoti  gi reikia laime su kazkuo dalintis.

Rasele

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-17 10:45

Auris

Iš viso įrašų: 28
 
 
 
 
 
 

Mano dizainas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama