Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Alvydas Šeputis Pamastymai,pajuokavimai ir kita... Programinė įranga „Žmona 1.0"

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Parinkau tai,kas praskaidrina nuotaiką,sužadina jausmus,suteikia jėgų mylėti ir atjausti,pažinti save ir mus supantį pasaulį.Čia rasite ir "nesuvyniotos į gražų popierėlį",bet vulgarios "liaudiškos" kūrybos.Tokia gyvenimo tiesa?..

Programinė įranga „Žmona 1.0"

2011-12-21 17:30, įrašas peržiūrėtas: 352

Pernai aš vietoj programos „Draugė 7.0“ įsigijau programą „Žmona 1.0“. Pirmus mėnesius programa veikė puikiai, tačiau netrukus pastebėjau nedidelius sutrikimus savo sistemoje. Mano mėgstamos programos pradėjo strigti, o vėliau ir visai nustojo veikti... Bandant paleisti mano mėgstamiausias programas, tokias kaip „Pokeris naktį 05.30“, „Alaus baras 3“ ir „Futbolas trečiadienį 5.0“, ekrane atsiranda klausimas: „Ar tikrai norite paleisti šią programą? „. Atsakius į klausimą „Yes“ - stringa visos sistemos darbas. Taip pat anksčiau be priekaištų veikusi mano nauja, legaliai įsigyta programa „Alga 2000“ dabar veikia tik kaip demonstracinė versija, apribodama priėjimą prie visu duomenų ir leisdama naudotis tik versijos „Alga 150“ resursais. Ir tai dar ne viskas... Programos lankstinuke nieko nebuvo minima ir apie procesą „Vaikųgamyba“. Tai užima daug vietos ir kitų vertingų išteklių. Juolab kad programa „Žmona 1.0“ pati įsidiegia į kitas programas, perima jų kontrolę ir resursus, automatiškai paleidžia man iki šiol nežinomas programas, tokias kaip „Uošvienė 66.6“ ir „Tvarka 24“. Aš negaliu priversti „Žmonos 1.0“ dirbti foniniu rėžimu ir tuo pačiu metu džiaugtis mėgstamomis programomis. Aš galvojau grįžti vėl prie „Draugės 7.0“, tačiau nebegaliu iš savo sistemos pašalinti „Žmonos 1.0“.

Ar galėtumėteman padėti? Iš anksto dėkoju,

Tomas

 

Atsakymas:

Gerbiamas Tomai,

tai sena problema, su kuria susiduria dauguma vyrų, paprastai - dėl pirminio nesusipratimo. Daugelis programą „Draugė 7.0“ pakeičia programa „Žmona 1.0“, manydami, kad „Žmona 1.0“, kaip ir „Draugė 7.0“, yra TARNYBINĖ PASILINKSMINIMO programa. Deja, „Žmona

1.0“ yra OPERACINĖ SISTEMA ir kūrėjųparengta taip, kad dirbtų visur ir visada.

Ištrinti „Žmona 1.0“ ir sugrįžti prie „Draugė 7.0“ neįmanoma, nes paslėpti sistemos failai privers „Drauge 7.0“ imituoti „Žmonos 1.0“ elgesį, tad jokios apčiuopiamos naudos nebus. Ištrinti ar kaip kitaip pašalinti programą „Žmona 1.0“ neįmanoma. Yra bandžiusių įdiegtiprogramą „Draugė 8.0“ arba „Žmona 2.0“, bet jie susidūrėsu tokiomis pat problemomis, kaip ir anksčiau (žr. dokumentą„Įspėjimas: Alimentai“, „Vaikų išlaikymas&ldquoMirktelėti. Mes rekomenduotume jums ir toliau naudoti programą „Žmona1.0“. Siūlomeperskaityti programos dokumentų skyrelį „Pagrindinėspartnerių klaidos“ (PPK). Ten sužinosite, kad jus turite prisiimti visa atsakomybę už klaidas ir problemas, nepriklausomai nuo jų priežasčių. Aišku, tokiu atveju geriausia pasirinkti programą „ATLEISK“. Jokiu būduper dažnai nenaudokite klavišo ESC, nes jums teks vėl naudoti programą „ATLEISK“ tam, kad operacinė sistema grįžtų prie įprasto rėžimo. Sistema veiks normaliai tol, kol jūs prisiimsite visą atsakomybę dėl PPK. „Žmona 1.0“ yra išties puiki programa, tačiau jai reikalinga GERA priežiūra. Nupirkite papildomų programų, kurios pagerintų sistemos „Žmona 1.0“ darbą.

Rekomenduotinos programos - „Gėlės 2.1“ ir „Šokoladas 5.0“.

Stenkitės nediegti programos „Sekretorėsu mini 3.3“, nes programa „Žmona 1.0“ su ja nesuderinama. Įdiegus tokią programą galimi operacinės sistemos gedimai.

Kiti sprendimo budai:

1. Įdiegti programą „Meilužė8.0“, kuri dirba slaptu rėžimu.

2. Apriboti „Žmona1.0“ resursus, kad automatiškai sustabdytų „Žmona1.0“ plitimąsistemoje.

3. Pagalbinės programos „Bendradarbiai5.0“ padedami įdiekite programą „Komandiruotė 3.1“.

Arba reikia daryti taip:

1. Jūs galite įsigyti operacinės sistemos resursus kontroliuojantį programų paketą „Kumštis2002 - AllinOne“, į kurį įeina tokie paketai kaip:

1.1. Garso periferija tvarkanti programa „Tylėk 0.0“.

1.2. Pertraukymus kontroliuojantis paketas „Špyga 1.02“.

1.3. Šalinantis nereikalingus „Žmonos 1.0“ blokus iš operatyvinės atminties „Meilužė 3.0“.

1.4. Šalinantis nereikalingus „Žmonos 1.0“ blokus iš kietojo disko „Anyta 1.00“.

1.5. Operacinės sistemos klaidų ištaisymo „Servic ePack1“ „Draugai 100“.

2. Jei anksčiau minėta programa jums nepadės išspręsti problemos, rekomenduoju antivirusinę programą „Kaliocianidas 6.66“. Prieš įdiegdami gerai susipažinkite su licencija.

Pagarbiai, programos kūrėjai.

.

2011-12-21 18:24

pagalbos saitas

www. uošvė.lt.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2011-12-21 19:27

puiki logiška analizė, ir sprendimo būdai. tikiuos galima naudot -nebus palaikyta piratavimu

2011-12-21 19:45

 Jonaiui.. taikai į autorių teisių gynėjus>>>>>

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2011-12-21 23:44

Kam tos programos, geriau reali draugė arba žmona

2011-12-22 11:56

patarčiau Alvydui išmesti kompiuterį....ir naujame notebooke nediegti jokių su žodžiu "žmona" susijusių programų....naudotis tik internetu ir kalkuliatoriumi

Iš viso įrašų: 5
 
 

ritos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama