Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Pamastymai,pajuokavimai ir kita...

Parinkau tai,kas praskaidrina nuotaiką,sužadina jausmus,suteikia jėgų mylėti ir atjausti,pažinti save ir mus supantį pasaulį.Čia rasite ir "nesuvyniotos į gražų popierėlį",bet vulgarios "liaudiškos" kūrybos.Tokia gyvenimo tiesa?..

Juokai juokeliai...

2012-01-29 14:50, įrašas peržiūrėtas: 514

Atėjo bobutė pas ginekologą su bėda. Ginekologas: nu bobut - grybelis. Bobute: jop tvai mat vaikeli. Dešimt metų namelį ėdė, dabar klynan įsimetė.

 

Ligoninė. Labaratorija. Ateina mergina priduoti kraujo. Priduoda. Išeina. Ant kortelės parašyta "P.Petraitienė". Ateina kita mergina, procedūra kartojasi, o ant jos kortelės vėlgi - "P.Petraitienė". Po kelių dienų į registratūrą ateina vyriškis: - Sveiki, aš Petraitis, gal galėčiau sužinoti savo žmonos kraujo tyrimo rezultatus? Seselė pasikapsčius randa dvi "P.Petraitienes" ir niekaip nesugeba išsiaiškinti kur kuri - vienai diagnozuotas diabetas, kitai - sifilis. Taip ir stoviniuoja, krapšto galvą. Vyras nerimsta: - Ar kas negerai?.. - Žinot ką aš jums pasakysiu... Nupirkit žmonai du kilogramus chalvos. Jei po dviejų dienų ji nemirs - dulk.... jos nepatarčiau...

 

Vienai moteriškei gimė kūdikis - ryžas, ryžas. Apsiverkė moteriškė, nenori imti kūdikio ir viskas. Tipo vyras juodas, ji juoda, o vaikas-ryžas. Bando išaiškint daktarui, kad vyras nepripažins už savą. Gydytojas nuramina ir pažada "sutvarkyti". Ateina vyras aplankyt savo naujosios šeimos. Pasitinka ją gydytojas: -Sakykit gerbiamasis, ar Jūs dažnai mylitės su žmona? -Kiekvieną naktį. -Ar tik nemeluojat? -Na, gerai - kartą per savaitę. -Vyrai gi esam - sakykit teisybę. - Gerai jau, gerai, per mėnesį kokį kartelį... - Tai dabar einam su manim - parodysiu, ką su savo surūdijusiu daiktu pridirbot.

 

Vienoje ligoninėje lygiai 11 valandą miršta 132 palatoje esantys ligoniai.Visi gydytojai yra išsigandę ir nustebę. Taigi sumanė jie viską patikrinti. Kitą dieną prieš 11 visi gydytojai suėjo į tąpalatą.Kai kurie iš jų nešėsi biblijas, kiti medinį kryžių. Taip ir laukia. Jau artėja 11 valanda. Štai ir 11. Ir stebi kas atsitiks. Lygiai 11 valandą į palatą įžengia valytoja, išjungia gyvybę palaikantį aparatą ir įjungia dulkių siurblį.

 

Paima vyras žmoną iš grožio salono, važiuoja namo, vyras pažvelgia ir taria: - Na nieko, bent jau pabandei.

 

-Ei, žmogau, ką darai!!! Kodėl tu geri vandenį iš šitos balos? Čia juk visas miesto šudotekis subėga... -Co ty powiedziałeś? -Sakau, dviem rankom kabink, dviem!!

 

Iš principo moteris gali ir patylėt. Bet esmė ta, kad ji tokio principo neturi.

 

Vaiko laiškas: -Mielas Seneli Šalti, atsiųsk man dovanų broliuką... Senelio Šalčio atsakymas: -Atsiųsk man pirma savo mamytę...

 

Žvejoja politikas, pagauna auksinę žuvelę ir sako: - Tu dabar išpildysi 3 mano norus. Žuvelė atsako: - Geriausiu atveju tik 1! - Na gerai, tada aš noriu kad Pakistane baigtusi karas... - Aš nežinau kur yra Pakistanas, geriau galvok kitą norą... - Na gerai... Padaryk mano žmoną gražia... - Parodyk man jos nuotrauka. Politikas atneša nuotrauką, žuvele pasižiūri ir sako: - Atnešk gaublį ieškosim Pakistano...

Tetis nusprende pakalbeti su sunumi apie seksa: -Sunau,dabar jau turi 10 metu,manau pats laikas pakalbeti su tavimi apie seksa! -Gerai tete. Sakyk, ko nesupranti.

 

Jūs norite pasigerėti paslaptinga Mona Lizos šypsena, nenuvykdami į Luvrą?Paklauskite savo žmonos, kur dingo jūsų atlyginimas.

2012-01-29 16:11

  

2012-01-29 17:33

...

2012-01-30 08:27

Iš viso įrašų: 3
 
 

2010m. 05. 05.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama