Apie tai ką išgyvenu...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Ko reikia laimei?

2012-09-21 12:24, įrašas peržiūrėtas: 8455

 

Šioje erdvėje  yra  daug protingų žmonių ir aš prašau, kad pasidalintumėte savo teiginiais apie laimę.  Ko reikia,  kad galėtume jaustis laimingi?  Jau skaičiau, kad laimingą žmogų daro:  jo šeima, stabilios pajamos, stabili darbo vieta, draugai, sveikata, asmeninė laisvė ir asmeninės vertybės.  Bet man labai svarbu jūsų žinomi ir gyvenimo patikrinti teiginiai apie laimę, nes tik  nuomonių visumoje  atrasime kertines tiesas.

2012-09-21 20:40

..tai ir sakau,kad žmones skirtingi...ir jų laime skirtinga....

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 20:49

...cia ,pirmiausia Audre ,pasiule tam tikrais atvejais nuvykti padirbti bent diena invalidu namuos ,be abejo ,jai pritare Eugenijus, nes dirbes su zmonem ,turinciais negalias ,ne diena, o eile metu...ir toki pasiulyma tenka isgirst kasdienybeje ne taip jau retai ,jog paziurek i kitus, kuriem zymiai ir zymiai blogiau, kai paciam kazkas buna negera,-be abejo ,-tai tikrai logiskas ,racionalus pasiulymas ,tik !...prisiminkim musu tautoj zinoma daina ,kurioj yra zodziai ''...kas man is tos laimes,ir is tos garbes, jei as vienas dziaugsiuos ,o simtai liudes...'',velgi,-kiekvienam cia savaip su sia situacija, as pvz. ,prisipazistu,-sie dainos zodziai man 'pritinka'...eile menesiu lankiausi vos ne kasdien slaugos skyriuje ,maziau zmones iv. nesveikumo, girdejau aimanasm dejones, sauksmus, uodziau atitinkamus kvapus, padedavau vienam kitam kartais fiziskai ,pabendraudavau netgi su tokiais,kurie kazkiek 'kalbejo savam matyme' ,ir visa tai manes 'nepakele ant sparnu' ,jog kaip gerai,kad as ne ten ,as ne toks kaip jie ir pan...mane tas skaudino ka maciau ,man ju buvo gaila, mane netgi liudina iprastoj kasdienybej matomi kitu kokie tai skausmai, vargai ,problemos...nezinau...

2012-09-21 21:04

 Iš širdies pritariu Algirdui. Moksliškai įrodyta, jog: intelekto koeficientas, išsilavinimas, oras, turtas neįtakoja, bet aš nesutinku su šia tyrinėtojų nuomone. Lavindamiesi, mes gauname didelį dvasinį potencialą,o tai ( mano nuomone) įtakoja laimę, turiu galvoje ne profesinį išsilavinimą. Oras man irgi kai ką lemia. O visiškas beturtis irgi negali būti laimingas, taip, kad šiom mokslininkų išvadom labai abejoju.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 21:04

Taip, Algirdai, kiekvienam savo kančios, jų visų tikrai neatpirksi, tik pats tapsi kankiniu

2012-09-21 21:09

 Dar pridėsiu, kad aš asmeniškai negaliu džiaugdamasi galvoti, kaip man gerai, kad aš nesu kančiose, aš visada tokiu atveju sakau - Dieve, palengvink šio žmogaus kančią, pasigailėk!

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 21:13

Zinule ,tikrai taip! ,- kiekvienam savo  ,bet visai cia joks atpirkimas net nefiguruoja ir mintyse ,juk mes zmones ,o ne dievai ,ne mesijai, ir ne jokie kitu kanciu ir vargu atpirkejai...o kiek ir kuo tampam savam kely,-jau vel tema ,ir niekad neisdiskutuojama ,kaip ko gero ir si ,- ko reikia laimei...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 21:20

Taip, plati tema ir kokioje gyvenimo plotmėje žmogus save realizuoja ir jaučia laimę, tai čia labai asmeniška

2012-09-21 21:23

 Kažkur skaičiau, kad gerovė - negarantuoja geros nuotaikos. Bet man svarbu kertiniai teiginiai, ko reikia, kad žmogus būtų laimingas?

2012-09-21 21:24

 Kažkur skaičiau, kad gerovė - negarantuoja geros nuotaikos. Bet man svarbu kertiniai teiginiai, ko reikia, kad žmogus būtų laimingas?

2012-09-21 21:27

...nera čia jokios tiesos....Tai labai asmeniška,kaip Zinule sako.....

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 21:31

taip ,aplamai kiekvieno musu kelione siapus yra asmeniska 'nuo-iki'...ir jei taip paziurejus i mus, zmonija,- jau kiek simtmeciu ivalde esam rasta,kiek rasyta ,prirasyta ir vis dar rasoma knygu ,daromi tyrimai ,analizes ir pan. tokiom temom,-tai ar tai nieko nesako ?, vadinas tai kaip ir nuolat mus lydintis 'klausimynas' , su kuriuo 'ieiname' i si savaji kelia siapus ,ir su kuriuo 'iseiname'...kiekvienas ,savaip ,kad ir kiek bebutume panasume vieni i kitus...

2012-09-21 21:36

Bet gi yra laimės kursai,  laimės mokyklos, tai nejaugi visa tai, ko ten mokoma yra blefas? 

2012-09-21 21:38

...o ar reikia skaityti...?..reikia....tikriausiai,del bendro žinojimo..

 

..Gyvenimas mums pateikia tiek visokių pvz.......

.....begalę......Sunku kartais suprasti žmones.....jų gyvenimą,jų elgesį......Tau atrodo,kad jie gyvena neteisingai....O kai susimąstai apie save patį????

Laime.....dažnai pagalvoju apie ją....kas žino jos receptą?Jo nera.....kažkodel galvoju......

2012-09-21 21:45

Jei kas turės minčių, prašau pasidalinkite, o aš diskusiją pratęsiu ryte. 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 22:00

Laimės kursai, mokykla - kaip galima išmokyti žmogų būt laimingu? Gal tik galima jam pakelti savivertės rodiklį, kad suvoktų, koks jis yra unikalus ir nepakartojamas, galintis kurti savo laimę?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 22:07

kazkaip ir man norisi pritarti Aldonai ,jog nera gal jokio Laimes recepto ...tiesiog yra tas vienintelis kertinis akmuo,-kiekvieno musu savasis KELIAS...o del tu kursu ,mokyklu ,Jadvyga, -gi ko tik musuose nera ?!, kai pagalvoji...ir manau,- tikrai yra nemazai ir blefo visame tame, juk kazkam tai tera verslas, kaikam,-saves realizavimas, jam priimtinas ,kaikam,-kaip ir malonus laiko praleidimas ,o kai kam ko gero ir kazka tikrai duodanti veikla...velgi,- paziurim i mus ,zmonija, is auksciau,- kiek religiju ,kiek krypciu jose ir pan.,vardan kaip ir ieskojimo TIESOS !, ir kiek tuo paciu baisaus,ziauraus tragizmo ju sandurose!,- tai ka tai sako ?!, ar tai irgi nera koks tai blefavimas ?...

2012-09-21 22:11

Kad buti laimingu, reikia tik vieno - samoningai jausti save laimingu...  laimingu kiekviena minute, ir bedose, ir dziaugsme... Visa kita duoda tik vienkartini laimes jausma.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 22:17

Pritariu Romui, kad laimė yra daugialypė: ji gali būt momentinė, pasikartojanti ir nuolatinė žmogaus būsena. Dėl to tikriausiai ir nesuprantame, kaip čia su ta laime. Atrodo buvai laimingas, bet staiga ta laimė išgaravo kažkur ir mes vėl einam jos ieškoti...

2012-09-21 22:19

http://www.youtube.com/watch?v=Jhy23vOooaI

...multfimas vaikiškas,bet daug išminties jame....

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2012-09-21 22:19

logiska, Romai ...tik va su tuo samoningu jautimu,- ir vel viskas prasideda nuo pradziu...

Iš viso įrašų: 274
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mano foto.

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama