Apie tai ką išgyvenu...

Patinka šis dienoraštis?

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi komentuoti bei gauti pranešimus apie naujus jo įrašus ar rašyti savo dienoraštį!

Patarkite

2013-04-13 20:51, įrašas peržiūrėtas: 1179

Sveiki mano internetiniai draugai, senokai su jumis bendravau, bet ne todėl, kad mane nuvylėte, o tokia aš jau esu - būna atsiriboju nuo visų ir visko, aišku tą galiu sau leisti. Čia "klasėje' sutikau išskirtinių žmonių, talentingų, mokančių gražiai bendrauti, bet ne dėl gražbyliavimo  šiandien čia jums rašau, man reikia patarimo. Galbūt prieš 25 metus, jei ne daugiau turėjau draugę, labai gerą draugę, ji buvo vardu Janina,o kokias mes švęsdavome Jonines! Turtinga moteris, jos vyras buvo fabriko direktorius, draugavome labai gražiai. Taip jau nutiko, kad aš keičiau gyvenimą iš esmės ir pas ją pasidėjau savo auksinius papuošalus, jų buvo gan nemažai, dar tie senesni rusiško aukso, visa sauja...Draugė turėjo vienturtę dukrą, kuri važinėjo į Maskvą  ir suko biznelį, nors mano nuomone merginai pinigų netrūko. Prekiavo firminiais rūbais iš namų, aš dažnai jai atvešdavau klienčių. Kai jau nusprendžiau pasiimti savo aukso dirbinius man buvo pareikšta, kad mano atveštos klientės, draugės dukrą apvogė ir todėl man jos nieko negražins. Nežinau ką aš joms tada kalbėjau ir neprisimenu kaip grįžau namo...pamenu tik, kad naktį atsidūriau pas vieną iš draugių ir prisikėlusi ją viską papasakojau, nes ji taip pat buvo pas draugės dukrą, kaip pirkėja, tai ji tik lingavo galvą ir kalbėjo, kad negali būti...paryčiais atsidūriau pas kitą draugę, kurios vyras suko biznį ir išgirdę mano pasakojimą, jie pareiškė, jog mane juodai išdūrė. Neprisimenu kiek naktų ir dienų aš buvau visiškai sužlugdyta dvasiškai, mane "pjovė' išdavystės skausmas ir aš vis skambinau draugei ir įkyriai klausiau, argi ji manęs nepažįsta? Po to jos nebekėlė telefono ragelio...Prabėgo daug metų ir aš nežinau, ar gyva mano buvusi draugė, nes buvo už mane vyresnė gal 10 metų, bet prieš savaitę ėmė persekioti įkyri mintis, kad reikia nuvažiuoti pas ją ir dar kartą pasakyti, kad jos mane apvogė ir kad aš joms niekada neatleisiu kol būsiu gyva šioje žemėje.

 

2013-04-14 17:43

Lolita Brokertaite Šiandien 12:34 rašė:

Atleisk Aldoniuk,bet ir nieko gero as jai nelinkiu...mes galime kazkaip atleisti,bet apgaules,isdavystes sekla sirdyje lieka...

nežinau,Lolituk, aišku ,nuomonė apie tą žmogų lieka,reikia laiko,kad nejaustum pykčio...tik kartelis liūdesio,kad su tokiu žmogum susitikai.....Buvo blogai,reikia atsiriboti ir tegul sau "laimingai.."..,kaip sakant "su dievo padejimu  " jam...Nelengva savy tai suvokti,ir rasti ramybę, reikia......laiko.

2013-04-14 18:02

miela Jadvyga, mano nuoširdus patarimas - kuo mažiau pasakok pasauliui apie savo privatų gyvenimą. atidarydama savo namų ir sielos duris, tu darai save labai pažeidžiama. turint tiek daug informacijos, žinant tiek daug tavo gyvenimo istorijų, yra labai lengva ir paprasta tave įskaudint. nepamiršk, atvirumas gali žmogui pakenkti daug daugiau, negu, tavo atveju, padaryta materialinė skriauda.

nesu nei draugė, nei priešė. tik viena iš tūkstančių ir milijonų, kurie klaidžioja internete.

su geriausiais linkėjimais.

2013-04-14 18:12

Nežinau ką ir pasakyti, viena moteris, neminėsiu pavardės, čia "klasėje lt" man rašė, kad vyksta negražūs dalykai jos atžvilgiu, bet man nėra nieko negražaus nutikę, aš jumis visais pasitikiu, o dėl savęs, tai esu itin rami, nes visada rašau tik tiesą ir nuoširdžiai.

2013-04-14 18:26

pritrenkta... būk gera, nepasitikėk...

ar tu nesi girdėjus, kad Mobbing internete žmones yra privedę iki savižudybės?

tai labai rimtas ir baisus dalykas, prieš kurį dažnai esi bejėgis. būk atsargi.

2013-04-14 18:32

Tikrai nesu girdėjusi, esu nustebinta! O minėta moteris ketino kreiptis į policiją, bet aš jai nieko negalėjau patarti...Sunku patikėti, kad vyksta tokie reiškiniai!

2013-04-14 18:37

pasidomėk tema " Cyber-Mobbing " ir pasiskaityk internete. naudinga.

2013-04-14 19:03

Dėkoju už perspėjimus ir informaciją.

2013-04-15 23:04

Jadvyga, labas, retai ir aš čia beužsuku.Nepajėgiau visų komentarų perskaityti, gal ir pasikartosiu...Pamiršti to, aišku, nepamirši.Atleisti tam žmogui taip pat gali neužtekti jėgų, bet gali susitaikyti su tuo, ko negali dabar pakeisti. Dar prisimink, kiek metų išgyvenai be to aukso. Šiaip, jei ką, nieko mes čia šioj žemėj ir neturim, tik kuriam laikui gauname kažką palaikyti netoliese ir tai viskas. Tavo buvusi draugė labai skurdus žmogus, suprask tai ir pasistenk nebegalvoti apie viską tiek, kad tos mintys užgožia tavo vienintelio nepakartojamo gyvenimo dienas. Laikykis

2013-04-16 14:50

Ji niekados nebuvo tavo nuoširdi draugė (jei tai ji, o ne dukra). Tikroji draugė nebūto to padariusi. Draugystė būtų brangesnė už pinigus. Tos moters nagai į save lenkti. Jei nori save kankinti - važiuok. Ką paėmė vis viena neatiduos. Apie ją gali sužinoti per kitus. Spjauk į nesantį lobį ir gyvenk toliau.

2013-04-16 17:03

Regina, taip padarė jos dukra, bet ji manęs neapgynė nuo dukros nesąžiningumo.

2013-04-16 22:08

Palinkek,Jadvyga,jai ramybes.Nemanau,kad tavo papuosalai joms abiems  laime atnes.

Iš viso įrašų: 51
 
 
 
 
 
 
 
 

mano albumas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama