Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 575

Ką galėtumėte pasakyti apie klase.lt atsinaujinimus? :)

Autorius:
Sukurta:
ramunes Saltyte

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

brangieji grazios spalvos dizainas irgi nieko nu bet meniu kam keist??? nieko nebeimanoma rastNuliūdes(((
Neegzistuojantis vartotojas

as nieko pries. netgi visai patogiau. 10 balu bent jau uz pastangas p.s. klysti zmogiska, atleisti - dieviska (cia tiems kurie nepatenkinti del visokiu smulkmenu)

Visiska fignia... Kam reikejo grupe.lt puslapi sitaip sugadint??? Ankstesnis zymiai geresnis ir patogesnis buvo!..

Dizainas grazasnis bet puslapis brangiasnis, jusu papildomai paketai zudo.

levax...

bbdejau ir ant klases ir ant levu atnaujinimu
Dalia Biliukaitė (Janulevičienė)

Pasisakymų: 100

O kokio velnio visas zinutes istrynet? Ten tiek svarbios info turejau... Praktiskai visa diena sugadino. Pykstu ir labai smarkiai. Kam tokios naujoves tada visai nesuprantu.

I? didelio ra?to -i?ėjo i? kra?to..Nebeai?kus kinieti?kas ?riftas.Ateity atsiklausti u˛siregistravusių po to įįvedinėt naujoves.
Jelena Piskunova

Po 5 minuciu besilakstymo, neradau reikalingos man informacijos, ir isejau is klase.lt Jei norit keisti dizaina, taip keisti reikia taip, kad galma butu lengvai rasti sena meniu.

Ai labai jau sudetingai cia kazkaip viskas, anksciau truputuka aiskiau viskas buvo.Nuliūdes

Saunu,kad keiciasi... Bet man ar tik pasirode,ar istryne visas zinutes esancias???? MAN TAI NEPATIKO!!!

Kelis kartus įsiregistravęs vartotojas gali pats savo nereikalingos registracijos duomenis pasinaikinti. (Taip mes išbandėme Klasėje.) Aišku, bėda, jeigu jis nenori. Tada gal galėtų padėti svetainės šeimininkai?

visiska nesamone. seniau buvo geriau.

Gaida kazkokia... anksciau buvo geriau... dabar dar ir litus reik moket uz kazkokias piewas... ABSURDAS!!! Nuliūdes
Jolita Bieliniene

visishka nesamone....
Asta  Rudytė

Pasisakymų: 2

Galiu pasakyt manes i grupe.lt kazkodel nebeileidzia, atseit ne toks slaptazodis ar vartotojo vardas. Visa laika buvo gerai, atnaujino ir nebeileidzia... Kodel? Durnai...
Kristina Mačiulytė

Pasisakymų: 2

Man labai labai patinka! Saunuoliai kad pasistenget Šypsena

kazkokia nesamone kose makalose ...

Kaip fainai! Seniai taip reikejo! Dabar taip malonu cia uzsukti! Ne taip kaip anksciau,buvo taip blanku,taip nyku....Nesuprantu ka cia kai kurie sunkaus valdyme randa? Jei naudojaisi klase.lt tai dabar viskas lygiai tas pats grupe.lt.Tik skaityt reikia ir nieko cia sudetingo! As tai labai patenkinta!
Valerija Poddubnaja

Man viskas patinka. Tik kodel, jeigu as turiu papildoma paketa Klaseje, jis nebeveikia grupeje??????NESAMONE!!!!!Ijunkit kuo greiciau Šypsena
Iš viso įrašų: 575

Mano kasdienis dar..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama