Kur remontuojate savo automobilį - firminiame...

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 28

Kur remontuojate savo automobilį - firminiame servise ar garaže?

Autorius:
Sukurta: 2008-12-23 11:37
Leonas Rakūnas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2011-06-30 17:14

remontuoju savo garaže ,viską .Ir važiuoklę ir variklį ir elektrą. TA praeina mašinytė be problemų.Mano automobiliukui servisas-peilis,,,,

lelyte lelyte

Pasisakymų: 1

2010-07-25 20:24

as stengiuosi kuo daugiau pati ji susitvarkyti,o kur jau man per sudetinga varau pas pastikima meistra i kedainiu apskritiŠypsena

Daiva Ambrozeviciene

Pasisakymų: 3

2010-05-04 20:14

Laba visiems na as gyvenu siluteje bet tikrai galiu uztikrinti kad cia nera nei vieno gero servizo as savo masina varau remontuoti tik y klaipeda tik ten radau gera specelista nusimananti apie masinas.

vladislavas rauckis

Pasisakymų: 577

2010-03-22 20:25

Turiu savo patikimus meistrus,anksčiau pasitikėjau servisais--------bet kad išchamėjo.Pasitikiu pažįstamais meistrais

EIMANTAS RUTKEVILIS

Pasisakymų: 7

2010-03-22 17:27

Dar dazniau, noredami sutaupyti- varykit savo auto pas "petrus,juozus ar antanus..." i garaziukus....- isdulkints kaip mergaites....

Pats esu autosaltkalvis....- ir zinau visas "nesamones"...

Patarimas!:- jei norite pigiai ir kokybiskai!- Tik pas pazystama ar drauga! ir neklausykit jokiu nesamoniu(pigios reklamos) jog "pas petra daro viska ir pigiausiai"....

Man gaila darosi paskaicius Jusu bedas!....

Kam tikra beda bus su auto- pasukit- kuom galesiu- tuom padesiu! is draugisku paskatu!

SEKMES! 864740205 Eimantas

Neegzistuojantis vartotojas
2010-03-06 16:29

Netvarkykit automobilių garažuose adresu Partizanų g. 21, Kaunas.
Reikėjo tvarkyti mašinos važiuoklę. Susipirkau detales ir nuvažiavau, kad pakeistų. Praėjo gal kokie 2-4 mėn. Vėl važiuoklė pradėjo barškėti. Apžiūrėjęs pamačiau, kad puse senų dalių paliktų puse naujų sudėta. Pasisavino mano pirktas detales, kai kur sudėjo senas. Mašina tvarkė toks stambus vyriškis.

EIMANTAS RUTKEVILIS

Pasisakymų: 7

2009-06-04 22:02

Remontuoju garaziuke pas Petra,prie Gariunu.Jei ne pachmielnas,tai gerai padaro,iki centro dalekiu,bet kartais pusiaukelej tenka i trulika persokt...

Vilius Montrimavicius

Pasisakymų: 3

2009-05-05 00:50

taisau darbe, nes dirbu servise Kvatotis

Rasius Danielius

2009-03-27 16:10

Kaip ir dauguma as sutinku ,kad reikia tureti koki "Volodia"Verktigeriau net ne viena) nes firmose jie nesizaidzia ir keicia viska naujom detalem nors ir nebutina. Esu ne is vieno girdejes, kad automobili sugebejo sutaisyti tik garaziuke, o autorizuotuose servisuose jie tik sugeba pasakyti kad reikia keisti visa agregata ir jie net nebando(arba nesugeba) surasti tikro gedimo.

Rokas Mr

Pasisakymų: 61

2009-02-12 11:11

Yra gerai tureti gera speca 'Volodia' garaze smulkiems darbams, bet jei jau reik kazkokios irangos ar kazko rimciau, tik uz gerus servizus, aisku permoki, bet jau nekart teko pasimokyt, kai atvarai i eilini serviza, ir tau sukisa levas detales, sumoki kaip uz vokiskas, todel arba pas patikima savo meistriuka, arba jau tokaim, kur tau duos garantija...

Zivile G

Pasisakymų: 17

2009-02-06 13:59

o as tvarkau ir servise ir garaze, ziurint koks gedimas

kartais garazistai neturi tam tikros irangos, tada tenka i servisa vezt, o ten jau sumoki...

Egidijus Rondomanskas

Pasisakymų: 2494

2009-02-05 11:59

Mašną reikia remontuoti pas gerus meistrus . Visada reikia pataikyti laiką kada turi mažiau darbų . Svarbiausia prie jų nepristoti prie smulkmenos . Išmokus galima pasiremontuoti ir pašiam . Tam išeina daug laiko . Išmokau remontuoti durų rankenėles ir net užraktus . Per laika išmoksti pasirinkti , padangas , akumuliatorių . Galima pasikeisti seleniniu stabilizatorius  . Svarbiausia vieną kartą pamatyti ir turėti noro . Matai kaip tau remontuoja ir kartais truputi pyksti

GYTIS cicenas

Pasisakymų: 6

2009-01-27 11:03

ponui juliuiŠypsenanezinau ar pats turi servisa bet tikrai turetum zinoti kad jai klijentas bus salia ir taisymo metu lus raktas,automobilis kris nuo pakelejo ar panasiai gali suzaloti pati klijenta ir servisas bus kaltas nes tu atvares automobili tam servise nepasirasai del darbu saugos ir panasiai bare ar restorane taipat neleidzia uzeiti i virtuve ir ziuret kaip tau kepsni kepa,yra ystatymai ir ju privaloma laikytis pagal juos ne klijentas turi ivaryti auto i remonto vieta bet kavalifikuotas asmuo ir remontuojant auto jis negali buti salia,tik nedaugelyje servisu laikomasi sios taisykles.galiausiai uz nelaimes atsako pats serviso vadovas ir uz darbu sauga atsakingas asmuo asmeniskai.kazin ar budamas serviso vadovu pats leistum klijentus buti salia

Matas Bulevičius

Pasisakymų: 24

Sukurta temų: 3

2009-01-26 08:11

Pasikrapštyti garaže laisvalaikiu (kurio nėra daug) ir man malonu, kaip tik šiuo metu esu išsiėmes variklį eiliniems tobulinimams.

Dėl klausimo ar servisas ar garažas pas Volodia jau nuo seno turiu susidares savo nuomonę, nes tekdavo ir servise tvarkytis ir pas auksarankius garažinius. Jeigu turi savo pastovų meistrą garaže, tai žinoma geriausia viską daryti pas jį, jis žinos kas tau buvo daryta, koks tavo auto bendras stovis ir remontuodamas žinos, kad jeigu ką primaklevos, vėliau tu jam daugiau nemokėsi atlyginimo + greičiausiai teks pačiam tą kliurką tvarkyti, o nuvažiavus į servisą tu esi vienas iš tūkstančio ten į tave požiūris labai paprastas ir jie taves tikrai nesureikšmina, todėl perdaug nesuks galvos dėl tavo problemos sakys "miniat agrigat" ir psio, o kai kartais tikrai nėra būtina ir yra ganėtinai brangu.  

Julius Talubinskas

2009-01-24 18:33

Automobilis remontuojamas garaze, o garazas aisku yra mano Šypsena cia kaip hobi. kitais nelabai pasitikiu. Kiek teko girdeti atsiliepimu apie servisus is draugu ir pazystamu dauguma skundziasi vieni kokybe kiti kainomis, dazniau skundziasi kokybe. Be to servise daznai neleidzia savininkui buti tai irgi yra minusas. Jeigu jie jau tokie kompetetingi ir tokias kaina ima tai ko bijo isileisti klienta? atsakymas paprastas daznai pasitaiko visokiu niuansu ir kad savininkas nematytu greitai suvelia kokia nesamone ar pan.Va taip va. Esu ne karta girdejes geru atsiliepimu apie nauju auto aptarnavimo centrus paima pinigus didelius o ideda senas detales pvz tarpine sena sutepa sandarikliu ir atgal.

Redagavo: (2009-01-24 18:37)
vytautas sutkus

2009-01-23 20:50

Turiu patikima garazini meistra, o servizais nelabai pasitikiu

GYTIS cicenas

Pasisakymų: 6

2009-01-18 15:43

as linkes remontuoti savo auto tik pas savo garazini meistra vienas dalykas ji lb seniai pazystu kitas dalykas moka is s...isspaust vaska o ne iskart keist detales naujom,beto autorizuoto serviso ir garazo kainos skiriasi kaip diena ir naktis.nu aisku dar priklauso ir nuo gedimo buna atveju kad tik autorizuotas servisas gali sutaisyti.bet siaip as uz garazusŠypsena

Loreta Belinskaja-Sviderskiene

2008-12-26 23:16

na , nespjausiu i sulini. Buvo toks atvejis, kai vaziavau su firmos automobiuliu is Kupiskio i Vln, ir kaip perkunas is giedro dangaus, glusakas parejo (na skylute atsirado vamzdyje Šypsena )ir vaziuot buvo neimanoma, ir buvo jau po 18 h, tai Utenoje dziaugiausi radus garazus ir ta Valodia, kuris ta min., man buvo labai reikalingas.

o siaip geriausia remontuotis normaliuose auto servisuose su garantija Šypsena

2008-12-23 17:00

pvz as remontavau savo senaja auto servise, ten ruose technikinei apziurai. Esme ta, kad masina pasiemiau jau su pratesta tech aprziura, o pusiaukelej namo pastebejau, kad is po kapoto virsta dumai, sako pramuso kazkur kazka... taip kad reikia gerai pagalvoti ar verta isvis masina remontuoti, ypac pagyvenusia.... ten kai pajudini viena gala, kitas byret pradeda. Linkiu, kad transporto priemones gestu kuo reciau Šypsena
klaseLT klaseLT

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 163

2008-12-23 11:37

Paskutiniu metu šis klausimas kildavo rečiau, t.y. žmonės ieškojo patikimo serviso, garantijų ir pan. Tačiau ar nesikeis situacija artimiausiu metu? Kita vertus, ar apskritai verta automobilį remontuoti pas kokį nors Volodia garaže? Ką manot?

Iš viso įrašų: 28

Eglius.Inc

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama