Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 47

Kur geriausia atostogauti? Pasidalinkite savo įspūdžiais.

Autorius:
Sukurta: 2008-12-24 14:53
Diana Zemkauskiene

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-03-09 18:05

Kiekviena salis yra kazkas naujo,mano manymu,nera neidomiu vietu.Man pvz patinka Venesuela,jos salos...Cia visiskai kitoks gyvenimas.Saule,papludimiai,kalnai,kriokliai,dziungles ir visus metus silta Karibu jura.Tuo labiau ,kad kainos juokingai mazos.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-26 10:56

Keliones - taip, aktyvus poilsis, net ir keliaujant lankant europinius arba ne miestus - irgi taip. Tysoti visa diena pliaze -  jokiu budu.... Bet juk mes visi tokie skirtingi, taip kad ir nuomones skiriasi. Mirktelėti

Man patinka italija... O siuo momentu kaip tik galvoju kad reiks issiruost keliom dienom i graikija (nors ir lietuvaiciu pamegta kaip kazkas nuvadino), bet vis vien ten faina.

virga sumlinskaite

Pasisakymų: 1

2009-02-15 21:23

thailand!!!!!

Onute Jansonaite-Alseikiene

Pasisakymų: 16

2009-02-14 17:31

Aktyvus poilsis kalnuose: Slovakijos, Cekijos, Austrijos...O pusiau pasyviai galima pailseti lietuvaiciu pamegtoje Turkijoje,Graikijoje,Egipte...

Redagavo: (2009-02-14 17:33)
Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

2009-02-13 14:32

Kas kur nori,ten tegul ir atostogauja.Ju norai visu skirtingi

2009-02-10 20:27

Su seima ir mazais vaikais-  Turkijos ar Pietu Italijos (Puglia) papludymiuose arba Tenerifej...

Vienai - Indijoj, Kerala regione, Su vyru be vaiku- Meksikoj ...

Zinoma, kiekvieno poreikiai skirtingi

2009-02-07 11:19

O taip, Pietų Amerika gerai. Buvau Peru ir Bolivijoje. Nuostabu! Ten pasijunti kažkokiu kitokiu. O šeip aš tai už aktyvų polilsį. Nemėgstu miestų. Labai myliu kalnus, ir juose jaučiuosi labai gerai. Noriu labai į Tibetą. Bet ,kartais, norų nepakanka.

Inga Mickevičienė

Pasisakymų: 4

2009-02-04 12:20

Labiausiai aš norėčiau į Pietų Ameriką,bet kol kas tai tik svajonė.Šią vasarą su šeima vėl važiuosim savo mašina iki Kroatijos.Tai nuostabaus grožio šalis.Gamta pasakiška,jūra smaragdinė ir šilta,nebrangu.Kelionė nei kiek nenuvargino,nes pakeliui pamatai daug šalių.Man tai puikiausios atostogos.

Rokas Mr

Pasisakymų: 63

2009-02-04 10:54

Manau kazkur maldyvuose tu negausi aktyvaus poilsio, nors ir ten pakankamai atrakciju gali atrast, bet aplamai viskas priklauso nuo tavo noro. Galu gale issinuomok auto ir apvaziuok ta vietove kur esi, atrakciju ir laisvalaiki galima susiplanuoti labai smagiai. Pasyvu manau galima visai smagiai praleist ir druskininkuose...

Aplamai cia neissemiama tema, pasaulis didelis

Ramute Klimas

Pasisakymų: 1734

2009-02-04 04:33

Gereusiai atostogauti tai kiekviena karta kitoi vietoi, kad akiratis plestusi...., o gilioi senatvei grysti ten kur labiausiai patiko.....

Ana Kasiulyte

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2009-01-24 00:50

man smagiausios atostogos buna su man mielais ir mano mylimais zmonemis.smagu kad vakare gali sukramsnoti kepsny su saltu alumi ir gera muzika

lijana kazlauskaite dailidiene

Pasisakymų: 75

Sukurta temų: 5

2009-01-14 12:04

jai gyveni mieste tai savaime suprantama triuksmas dujos uzesys,geriausia ilsetis kaime.

Rasa Simkute

Pasisakymų: 31

2008-12-31 18:07

Atostogos priklauso nuo zmogaus charakterio,poreikiu i, pomegiu ir galimybiu. Musu seimoj visi turi skirtingus poreikius. Vienam reikia juros ir saules,kitam dziungliu pietu Amerikoj, o treciam vienodai rodo,jei tik moketi nereikia,gali vaziuoti bet kur. Taigi atostogu modelio nera,kiekviena karta vis kas nors naujo.Pagrindiniai reikalavimai atostogoms: kad gryztum pailsejes,kad parsiveztum nauju ispudziu,kad suzinotum tai ko nezinojai,kad turetum ka papaskoti ir parodyti ;-)

Laima Raulinaityte-Prokofjeviene-

Pasisakymų: 204

Sukurta temų: 3

2008-12-30 21:50

Pirmiausia tai priklauso,kokios islaidos planuojamos. Nesvarbu,kur bevaziuotum,svarbu kaip susiorganizuoti poilsi.As nesirenku atostogoms tu paciu vietu-megstu pazinti naujas salis. Ir stengiuosi ,kad kaskart grizdama is atostogu,galeciau pasakyt-TAI BUVO PACIOS GERIAUSIOS MANO ATOSTOGOS!

Neperseniausia grizau is Dominykos.Nepaprasta patirtis!3 dienas is 7-keliavau po sala-tai ir kriokliai ir kalnai,ir vietiniu butis.Na,ir aisku,viesbucio teritorija-jacuzi,papludimys,besisypsantys vyrukai ir Pina Colada!

Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

2008-12-30 10:13

Man smagu poilsiauti kur nors prie ezeru,gamtoje.

Kristina Macelytė - Brazienė

Pasisakymų: 20

2008-12-28 14:29

Man geriausias pasyvus poilsis Kursiu Nerijoje birzeli... Zmoniu mazai, jura kaip adatikem duria kuna... Nekarsta saule... vejas... skaitai ir ilsiesi... Šypsena

Nijole Kerbute- Savickiene

Pasisakymų: 5

2008-12-27 21:00

labai smagu atostogauti turkijoje. maudytis siltoje juroje, skaniai valgyti . ypac marmaryje.

Inga Žalnerauskienė

Pasisakymų: 2

2008-12-27 17:41

geriausias poilsis keliauti. jei nori ramaus poilsio gali gulėti pliaže, o jei aktyvaus gali keliaut ir daug ką pamatyt.

Audre Vetra

Pasisakymų: 8224

Sukurta temų: 8

2008-12-27 05:50

Kalnuose.Diena slidineji-vakare-i baseina ir dzekuzi.

klaseLT klaseLT

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 163

2008-12-24 14:53

Kur atostogauti norint aktyvaus ir pasyvaus poilsio?

Iš viso įrašų: 47

Vokiskas Perijodas

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama