Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 129

1.Musu kambariniai ir laukiniai augalai.2.Kokius gyvunelius laikome?Pasidalinkime patirtimi;)

Autorius:
Sukurta: 2008-12-27 15:29
KRISTINA BRISOTAITE-RIMKIENĖ

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-02-01 15:00

nors seimininkas ir nepageidauja,kad laikytume kate ar suni,bet nuo kaledu atsirado net 2 augintiniai. barzdotosios agamos..

Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2009-01-20 14:23

Savo katinams perku sausa maista,kartais ir koses is sunu puodo pasivaisina.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-20 13:32

O ko nieks neraso apie augintiniu?juk tema ir juos liecia.Kuo maitinat kates?

Jovita P

2009-01-09 14:05

Dekui uz patarimus.

2009-01-09 14:01

pries 6\metus gavau dovanu pinigu medi tai jo tiek daug prisidauginau net baisu, bet esme tame , kad jis megsta puria zeme tresta geriausiai trasu lazdelemis buna tokios ruzavos ir zalios tai as prismaigstau i vazona 3 tokias ir 3 kitokias ir metams uzmirstu, beje persodinami tik pavasari nes rudeni jie netgi gli suputi ir su galais. nemegsta uzmirkusios zemes. megsta kai ji nupurski kasdien , mano piniguotis netgi zydejo labai panasiais ziedais kaip baltos kalijos tik ant kokio 10cm. kotelio. taig sekmes gal ir jusu pinigu medis suzydes pavasari, o dabar kantrybes tik pavasari gal isleis nauja lapeli..

2009-01-09 11:53

aip auginti
Požeminė zamiakulko dalis – dideles vandens atsargas gebantis sukaupti gumbas, todėl žinovai sako, kad augalą geriausia auginti kaip sukulentą: laikyti šviesioje vietoje, nepurkšti vandeniu ir jokiu būdu neperlaistyti. Panašumą į sukulentus patvirtina ir tas faktas, kad zamiakulkams labiausiai patinka kaktusams ir sukulentams skirtos trąšos.

Temperatūra. Žiemą zamiakulkui palankiausia 16-18`C temperatūra. Gali augti ir vėsesniame kambaryje, svarbu, kad temperatūra nenukristų žemiau 12`C. Vasarą pinigų medį gali drąsiai išnešti į lauką. Jis gerai jausis nuo skersvėjų apsaugotame balkone, šviesioje sodo užuovėjoje.

Šviesa ir drėgmė. Zamiakulkas mėgsta šviesą, tik ne tiesioginius saulės spindulius. Žiemą vazoną su augalu reikėtų statyti kuo arčiau lango. Zamiakulkai pakenčia sausą radiatoriais šildomų mūsų kambarių orą, jo nereikia kaip nors drėkinti (pavyzdžiui, purkšti vandeniu). Nedidelį augalą retkarčiais reikėtų nuprausti nestipria dušo srove, nuo didesnio, kurį jau sunku nešioti, lapų drėgna kempine nubraukti dulkes. Jei vasarą zamiakulką laikysi lauke, dulkes nuo lapų nuplaus lietus.

Cia ka radau pie pinigu medi

Jolanta Planciunaite-Simkuniene

Pasisakymų: 4

2009-01-08 20:38

nuo birzelio menesio turiu ir as piniguoti ir ir jau buvo pradejes leisti uglius bet va sugalvojau  pries dvi  dienas persodinti tai jau dabar nezinau kaip cia bus.Gal kas turi daugiau informacijos apie pinigu medi.

Jovita P

2009-01-05 13:36

Laima,ikisau tu pinigeliu,lauksiu pavasario,nezinau ka reiks daryti su persodinimu,viena buvau persodinusi,padejau sauletoje vietoje,tai visi lapeliai nurudavo ir nukrito,teko ismestiNuliūdes

2009-01-04 18:34

Sveiki,gyvunu myletojai.Labai myliu visus gyvunelius ir ne mazai pati auginu.Turim du rotveilerius,viena radom,gal puse metuku turejo, ne visiskai grynas,bet del to nera maziau mylimas uz kituskita itaise dukra,tai cia didieji, vienam 10,kitam9metukai.Namie du jorkai,vienas 5 metu,kita sia vasara dukra gavo dovanu.Spalio men palaidojau teta,tai palikimo gavau kate.Nuostabi katyte,visi isimylejo ja,nors labai isdidi,o gal pas senus zmones augo,nieks ant ranku neeme.Na,pabaigai dar papuginas nimfa,piktas kaip pitbulissavo varda sako Tobis.O geles tai pasilikau pora dracenu ir orchidejas.Stai ir visas gyvasis kampelissakysit adamsu seimynele,bet ir as kartais taip pagalvoju

Laima Raulinaityte-Prokofjeviene-

Pasisakymų: 203

Sukurta temų: 3

2009-01-04 00:17

Hovita Jovita rašė:

Turiu nemazai kambariniu ir laukiniu geliu.Tik kazkaip nesiseka auginti pinigu medi,augalas zalias,bet kazkodel neleidzia nauju ugliu.Gal pavasari prades augti?Ji pernai vasara pirkau.

Brangi Jovita!Jau pats pavadinimas reikalauja savo-i zeme reik ikist moneta! Cia tikrai!!!!!!

As pati auginu daug geliu-beveik dziungles namuose1 Maza to-turiu papuga-bent viena vyriski namuosne-Dykas vardu.Tikras laukinis!Bet jei ir toliau dukra taip kankins-ne tik sunames,bet ir kalbet prades-"Palik mane ramybej!!!""

P.S.

Jovita P

2008-12-30 17:29

O pas mane vienas visiskai juodas katinas,kitam dar truputi baltos spalvos yra.Nelaimes,tikrai nesamone.

Lolita Ivanova

Pasisakymų: 69

2008-12-30 17:25

Labas visiems, as tai laikau kate, vardu Princese visa juoda, sako nelaime atnesa, bet man tai laime . Ji mane labai ramina vakarais,o rytais kartais erzina, maukia ir trinasi po kojom kaip koks salykas

Redagavo: (2008-12-30 17:26)
Jovita P

2008-12-30 10:14

Tikrai,nuostabus tavo gyvuneliai.

2008-12-29 20:58

Laikau nuostabius gyvūnus.Kokius? Prašom žvilgtelt į mano galeriją .Be šių dar turiu ir kitokių.Bet šitie dabar man patys pačiausi.

Redagavo:
userPhoto
(2008-12-29 21:00)
Jovita P

2008-12-27 19:38

Tie sunys labai pikti.Sunaus draugui buvo ranka perkandes,tai net reikejo mikrochirurgu.Kaip sargas-tikrai labai geras buvo,saviskiams svelnus,galejai is dantu ir kaula istraukti,o svetimu tai nemego.Dabar jei nori toki laikyti tai reikia ir paskaita isklausyti.

2008-12-27 19:33

mano mama turejo kaukaza.tai toks gigantas,bet su ja meilus kaip katinas,trindavos i sonus.o mama maza tai vos ant koju issilaikydavo.svetimu tai nemylejo.prie namo kieme tai laikyciau tik toki,bet bute ir maziaus uztenka.balsas kaip vilko.

Rita Taleviciene (Apanaviciute)

Pasisakymų: 76

2008-12-27 18:40

As turiu juoda katina,jis pas mane jau 3metai,bet labai idomus katinas,Nakciai iseina i medziokle ir pareina tik ryte6.Kol buvo mazas eidavo gamtinius reikalus atlikti i dezute,o dabar jau kaip suniukas prasosi i lauka.As ir  LIETUVOJ  turejau gyvuneliu,ir juros kiaulyte,ziurkena,katina,suni,ir netgi papugeles,

Jovita P

2008-12-27 17:27

Sutinku su tavim,gyvuneliai tikrai reikalingi.As laikau pora katinu ir tris sunisŠypsena)gali paziureti,jie yra mano albume.Du misrunai,vienas-vietinisŠypsena))Anksciau laikiau Kaukazo avigani,bet kazkas padejo numirtiNuliūdesLabai grazus ir protingas suo buvo.Gyvunus labai myliuŠypsenaO geles-tai grozisMirktelėti

2008-12-27 17:20

pas mane siauriniam balkone dar dabar zydi bakopa.nuo vasaros.visa gyvenima turejau naminiu gyvunu:ziurkenu,nemazai katinu.o dabar laikom skotu terjera.labai gudrus padaras,tikras artistas.visos draugu seimos turi po suni,kiti dar ir katina prie suneko,o kiti prie sunio,katino dar ir pauksciu ir ne po viena.skaitau turi but seimoj gyvunai,vaikai rupestingesni svelnesni auga ir suaugusiem proga i gamta iseiti,bendravimas nervus ramina.be to gyvunai myli nesavanaudiskai,visad dziaugiasi seimininku.

Jovita P

2008-12-27 15:29

Turiu nemazai kambariniu ir laukiniu geliu.Tik kazkaip nesiseka auginti pinigu medi,augalas zalias,bet kazkodel neleidzia nauju ugliu.Gal pavasari prades augti?Ji pernai vasara pirkau.

Iš viso įrašų: 129

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama