Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 43

Kaunas

Autorius:
Sukurta: 2008-12-30 01:26
Nomeda k

Pasisakymų: 12636

Sukurta temų: 0

2008-12-30 18:42

sveiki,esu kauniete,nors dabar toli,bet visada jis man pats nuostabiausias.

nomeda

R L
R L

Pasisakymų: 127

Sukurta temų: 2

2008-12-30 18:41

mano vaikai graziausi, mano masina greiciausia, mano suo fainiausias. Tad kam toks klubas reikalingas?

p.s. http://www.klase.lt/klubas/146376.html

Redagavo: (2008-12-30 18:43)
Indra JS

Pasisakymų: 12

2008-12-30 18:32

ne nu jus idomus... niekas kitu miestu nenuvertina, mes tik dziaugiames, kad esam kaunieciai, prasau kurkit temas apie Vilniu, Klaipeda, Panevezi ar Babtus ir pamatysit, kad kiekvienam savas miestas mieliausias, o vat kas liecia lietuviskuma, sostineje pasitaiko, kad paklausus kazko lietuviskai, atsakymo sulauki rusu arba lenku kalba, tik tiek... pilkit jus cia mane kiek norit, akd pabreziau tai, kad Kaunas lietuviskiausias, cia yra mano nuomone, jei ji neatitinka kazkieno kito, tai jau kitas klausimas, kiekvienam savo kaip sakant Kvatotis

Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

2008-12-30 18:25

Labas visiems.Nesu Kauniete,esu buvus jame ir ne viena karta.Grazus miestas.Bet neakcentuoju,kad pats graziausias ir pats paciausias.Visi Lietuvos miestai turi savo istorijas,savo grozi.Cia apie Kauna,tai geriau patylesiu,bet nenuvertinkim ir kitu miestu ir miesteliu

R L
R L

2008-12-30 18:23

Indra Strimaityte-Juškiene rašė:

taigi prasau, tegul akcentuoja Mirktelėti tada gal ir tema neetiska, kad butent tik apie Kauna? Kvatotis

Kaunas antras miestas pagal dydi, antras pagal lietuviskuma (cia kaip ta Sciogolovaite....), sostine irgi laikinoji (bet kazkodel visur tai pabreziama).

Indra JS

2008-12-30 18:16

Ramūnas L. rašė:

manau neetiska taip teigti, kad Kaunas lietuviskiausias LT miestas. Panevezy procentaliai daugiau lietuviu gyvena nei Kaune, bet panevezieciai to neakcentuoja....labai idomu kodel?

taigi prasau, tegul akcentuoja Mirktelėti tada gal ir tema neetiska, kad butent tik apie Kauna? Kvatotis

Redagavo: (2008-12-30 18:17)
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 18:12

Pritariu tau Asta.Jau 9 metai kaip gyvenu kitur,bet čia taip ir nepritapau.Ir visuomet visiem sakau,kad esu kaunietis.Taip pat galvoju ateityje grįžti į šitą miestą.Nesvarbu kad jį kaimu vadina.Svarbu ką tau pačiam reiškia šis miestas.

asta leikunaite zaltauskiene

Pasisakymų: 2

2008-12-30 16:49

Sveiki Kaune gimiau ir uzaugau ten gime mano vaikai nors siuo metu gyvenu ne Kaune jo labaipasiilgstu tai pats fainiausias miestas is visu svajoju ateityje sugrysti gyvent nes sergu nostalgija sita miesta tikrai yra uz ka mylet

R L
R L

2008-12-30 16:04

Vaiva Vaidelė rašė:

Na ka gi, as kaip filolologijos mokslo atstove galiu drasiai teigti, kad kaune gyvenanciu zmoniu kalbesena yra maziausiai paveikta ivairiu tarmiu, akcentu ar kitakalbystes, kol kas Kaunas svariausios bendrines kalbos "namai".... Dziugu del to Mirktelėti

Dabartinės literatūrinės kalbos pagrindas remiasi vakarų aukštaičių pietiečių (suvalkiečių) tarme, išlaikiusia senesnes fonetikos ir morfologijos lytis. Tai turbūt lietuviškiausias miestas Kapsukas?

Redagavo: (2008-12-30 16:05)
2008-12-30 15:28

Ramūnas L. rašė:

....ir Kaunas pats lietuviskiausias miestas visoj Lietuvoj Šypsena te nesupyks rusakalbiai, bet cia nors negirdi kas antro ''lietuvio'' kalbancio rusiskai Šypsena

vat taip vat Šypsena

o kaip pvz Kedainiai, Alytus ar Siauliai? Jie jau ne lietuviskesni uz Kauna?

Na ka gi, as kaip filolologijos mokslo atstove galiu drasiai teigti, kad kaune gyvenanciu zmoniu kalbesena yra maziausiai paveikta ivairiu tarmiu, akcentu ar kitakalbystes, kol kas Kaunas svariausios bendrines kalbos "namai".... Dziugu del to Mirktelėti

2008-12-30 15:25

Sveiki, as pati ne kauniete is prigimties, bet cia isikuriau ir gyvenu, tikrai niekur kitur man nera taip gerai kaip Kaune - cia mano namai, cia zmones kitokie, tik lietuviskai sneka, labai didziuojuosi, kad cia atvykau ir pasilikau, visiems kaunieciams linkejimai, beje su artejanciais Naujais taip pat Mirktelėti

R L
R L

2008-12-30 15:15

manau neetiska taip teigti, kad Kaunas lietuviskiausias LT miestas. Panevezy procentaliai daugiau lietuviu gyvena nei Kaune, bet panevezieciai to neakcentuoja....labai idomu kodel?

2008-12-30 13:03

Taip Kaunas,lietuviskesnis uz Siaulius tai tikrai,o del Alytaus neesu tikra

R L
R L

2008-12-30 12:45

....ir Kaunas pats lietuviskiausias miestas visoj Lietuvoj Šypsena te nesupyks rusakalbiai, bet cia nors negirdi kas antro ''lietuvio'' kalbancio rusiskai Šypsena

vat taip vat Šypsena

o kaip pvz Kedainiai, Alytus ar Siauliai? Jie jau ne lietuviskesni uz Kauna?

2008-12-30 12:16

Kaunas buvo yra ir bus,pats nuostabiausias miestas pasaulyje,esu trecios kartos kauniete.o mano anukas jau penktos.Tik vienintele kaunieciu beda,kad nesiseka mums su miesto valdzia.Norime pasirodyt originalus ir vis issirenkam tai santechnika,tai Sustauska,tai dabar....Duotu mums kas Zuoka.....va tada Kaunas parodytu ,kad Kaunas yra Kaunas

2008-12-30 10:55

As gimiau Kaune, Vilijampoleje, bet gyvenu Vilniuje ir tuo labai dziaugiuosiMirktelėti. Kaunas mane zavi mazytemis meno galerijomis, Rotuse ir Vytauto baznycia. Linkejimai visiems kaunieciams, kurie ir neskatinami ivairiu socialiniu reklamu supranta, kad ne tik „ir Kaune gyventi galima“, bet gyventi tiesiog ten, kur jautiesi savimiŠypsena

Indra JS

2008-12-30 10:51

sutinku, kad Kaunas yra labai geroj vietoj strategine prasme, tik, kad jis visiskai galima sakyti mires, po Akropolio ir Tukstantmecio pastato pastatymu niekas nebevyksta... kaip Erika sake dideliu kaimu baigia patapti Nuliūdes bet siaip ar taip myliu si miesta, cia jauku, zalia ir Kaunas pats lietuviskiausias miestas visoj Lietuvoj Šypsena te nesupyks rusakalbiai, bet cia nors negirdi kas antro ''lietuvio'' kalbancio rusiskai Šypsena

vat taip vat Šypsena

Danas Drapanauskas

Pasisakymų: 1

2008-12-30 08:49

as labai didziuojuosi kad gimiau Kaune ir manau taip turi jaustis kiekvienas kaunietis.Kaunas yra Kaunas! 

Erika Semaskaite

Pasisakymų: 3

2008-12-30 01:48

O taip, Kaunas fantastiskas miestas, ypac mums, cia gimusiems !!! Ir susisiekimas su visais Lietuvos kampeliais geras...  Bet, kad is to Didziulio miesto virsta dar didesnis kaimas yra tikrai liudna

867332499v Audriukasas

Pasisakymų: 2

2008-12-30 01:26

Ar jums gera gyventi Kaune.Mano nuomone gerai kai miestas Lietuvos viduryje ir gali greiciau pasiekti norima  vieta.

Iš viso įrašų: 43

Sa

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama