Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 139
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ar tiesa kad visos merginos- moterys geros :DDDDD ?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2008-12-30 20:32
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 22:15

kietuoles , bet vyraui vistiek valdo

Jurgita Cesnyte-Galeckiene

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 0

2008-12-30 22:04

sveiki,o tiesa  yra ta,kad moterys issirenka sau vyrus,o ne jie moteris kaip kad mano .Cia irgi yra mokslo irodyta.Pagarba

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:57

...pala pala pala,tai jums čia neįdomu,jei negaunat pasikovot,o mums gana,jei tą meilę parodot...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:56

lietuviu daug su panietkem kaliniu,koncini jie yra. ir is tokiu normaliu "kaliu"  padaro siuksles

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:53

Apsivadinti "kalemis" megsta moteriskesŠypsena)).Vyrai neitikusias dazniausiai vadina furijomis:-DD.Siaip straipsnis nei sioks,nei toks.Esme tame,kad nera vienos tiesos ir tokiu straipsniu santykiu neisnagrinesi,o kelio viengungems i vedybas nenutiesi:-DDD.Kiekvienas renkasi ta,kuris tinka ir jokios aksiomos tame neraŠypsena))

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:52

moteru daugiau nei vyru , tegul moterys kaunasi

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:48

ir,visgi,jūs vyrai,tai amžini - vaikai...

jei nesikaunat,tai vadinasi - neįdomu

vilma mizeraite

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-12-30 21:46

gal ir neblogas dalykas rodyti tikrus jausmus vyrui, bet jei atgal grysta siek tiek kitokia reakcija nei mes tikejomes, tai gal mes savo jausmus adresuojam ne tam vyrui. gal reikia nustoti gyventi iliuziju pasauly ir bent retkarciais paanalizuoti tikrove, gal tada nereikes kitu vadinti 'kalemis', o save isivaizduoti 'pilkaja pelyte'... na cia jau ka uzsisakysi, ta ir gausi.... 

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:46

jei "kale" iesko vyro, tai ji neduoda isrinktajam, nepamyli normaliai, cielkute apsimeta

Mindaugas Drėgva

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2008-12-30 21:42

Yra tiesos straipsnyje, nes tai kas lengvai pasiekiama, greitai atsibosta. Tai ir apie moteris galima pasakyti. Mano manymu, pagarbos verta ta moteris, del kurios galetum ir noretum nukauti drakona. O lengvos pergales - neidomu.

Laima Raulinaityte-Prokofjeviene-

Pasisakymų: 203

Sukurta temų: 3

2008-12-30 21:41

Absurdas!!!!Savimi pasitikinti ir savo verte zinanti moteris-kale????????????????Cia tikriausia ta,kuri gime ir augo pijoku,narkomanu ir smurto aplinkoj,nes ta ,kita-is padorios semos,issilavinusi-pilka pelyte????/Nesamones!!!!!

Manau,kad tai dazniausia ,mes,moterys koneveikiam priesininkes kalemis!

Ingrida Valaisaite

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2008-12-30 21:27

Nieko cia nuostabaus. Juk visada labiau norisi to, ko negali tureti. Mano nuomone tai liecia ir vyrus, ir moteris

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:19

...ane?

ir kokią gi,partiją kursit vyrai?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:17

politine reklama cia .

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:14

...ir kokia gi "čia" perspektyva,a?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:07

dag kas ir daroma del malonumu, ir dirbama del malonumu, ir temos kurimos del malonumu , su perspektyva


Redagavo:
userPhoto
(2008-12-30 21:07)
Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 21:02

...kaip būtų gerai,jei gyvenimas susidarytų,tik iš malonumų

būtų : ir gyvenimas - gražus,ir gyventi - gera...

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 20:58

visko reik gyvenime, kuo ivariau tuo idomiau,tuo ciotkiau, cia apie vidutinius zmones kalbama.

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 20:54

bet,kodėl...,jei matai,kad esi mylima,negalima to parodyt,nes taip tapsi nebeįdomi ir nereikalinga,a?...keisti,visgi,jūs sutvėrimai

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2008-12-30 20:32

http://www.alfa.lt/straipsnis/10236015/?Kodel.vyrai.teikia.pirmenybe.kalems..o.ne.damoms.=2008-11-12_09-10

Kodėl vyrai teikia pirmenybę „kalėms“, o ne damoms?

Sakoma, kad geri vaikinai taip ir lieka niekam nereikalingais senberniais. O kas nutinka su geromis merginomis? Į klausimą, kodėl vyrai renkasi „kales“, yra atsakyta – savimi pasitikinčios ir savo vertę gerai žinančios moterys imponuoja vyrams daug labiau nei gerai išauklėtos, padorios ir šeimai atsidavusios pilkos pelytės.

„Why Men Love Bitches“ – taip vadinasi rašytojos Sherry Argov knyga, kurioje ir nagrinėjamas ilgą laiką moterims ramybės neduodantis dalykas, kodėl vyrai nevertina „gerų mergaičių“ ir šios priverstos arba likti vienišos, arba tenkintis prastesniais vyrais.

Rašytoja atliko apklausą, kuria norėjo išsiaiškinti, kas lėmė vyrų pasirinkimą renkantis gyvenimo draugę ir kas įtakojo jų sprendimą pratęsti arba nutraukti santykius su viena ar kita moterimi.

Paaiškėjo, jog moteris vyrų akyse atrodo kur kas patrauklesnė, jei ji turi savo asmeninį gyvenimą, griežtus planus ir neleidžia vyrams dominuoti santykiuose. Tuo tarpu tos moterys, kurias vyrai lengvai gali valdyti, nėra patrauklios. „Ir kas po tokių išvadų gali drįsti teigti, jog būti akiplėšiška ir nepriklausoma „kale“ yra blogai?“ – klausia S. Argov.


Taip pat skaitykite:
Grožis – ne vyrų reikalas? (55)
Romantiškų „blogiečių“ Top 10 (68)
Orgazmas jaunina moteris (29) Drovių moterų dėmesiui – keletas patarimų iš minėtosios knygos, kodėl verta būti „kale“.

Blogiausias dalykas, kokį gali padaryti moteris, tai stengtis matytis su naujai pažįstamu vyru kiekvieną dieną. Taip moteris vyro akyse taps ta, su kuria galima patogiai praleisti laiką – užsukti į svečius trumpam, kai stipriosios lyties atstovas turi laisvo laiko. Tokiuose santykiuose vyras pripras prie to, jog moteris jo laukia kaip vaikas saldainio ir yra dėkinga už bet kokį dėmesį. Toks vyras ir piršto nepajudins, kad santykiai vystytųsi toliau, nes minėtas bendravimo būdas – „atėjau, gavau ko noriu, išėjau“ yra pernelyg patogus.

Vyrai labai mėgsta varžytis. Kai vyras nusiperka naują automobilį, jis didžiuojasi, jei jo naujas žaisliukas yra geresnis nei draugų. Tas pats ir su moterimis. Vyrai nori pasipuikuoti savo „pergale“ prieš kitus. Taigi jei moters „užkariavimas“ buvo itin lengvas procesas, manoma, jog toks trofėjus nėra ypatingai vertingas. Tą akimirką, kai moteris liaujasi turėjusi savo nuomonę ir pradeda sutikti su viskuo, ką sako vyras, šis pradeda jausti begalinį nuobodulį. Nebėra varžybų, nebelieka ir susidomėjimo.

Moteriai jokiais būdais negalima ieškoti vyro ir tikrinti visus galimus barus, kuriuose šis gali su draugais gerti alų ir plepėti apie automobilius bei merginas. Jei vyras sako, kad jis su keliais vaikinais ketina užsukti į „X“ barą išlenkti alaus, neverta „netikėtai“ jo ten aplankyti arba skambinti bei rašyti trumpąsias žinutes visą vakarą. Moteriai derėtų būti labiau abejingai – tegul vyras jos paieško, tik toks jo susidomėjimas gali laiduoti ilgesnius santykius.

Vyrus labiausiai traukia moterys, kurios sugeba „pastatyti juos į vietą“. Vaikinai tvirtina, jog tos, kurios karts nuo karto primena „ei, brangusis, aš tavęs nelaikau, tu – laisvas paukštis“ masina pasilikti su jomis dar ilgiau. Žavi vyrus ir tos, kurios nesitaiksto su jų šnekamomis nesąmonėmis. „Liaukis kalbėjęs niekus ir pataupyk mūsų brangų laiką. Nereikia man kabinti makaronų ant ausų, aš ir taip matau, kad meluoji“. Tokias frazes tariančių moterų vyrai prisibijo ir gerbia labiau nei tas, kurioms atvirai į akis galima meluoti.

Jei vyras turėtų vienu žodžiu apibūdinti moterį, kuri visur ir visada pasikliauja tik juo ir tikisi iš vyro visokeriopos pagalbos, paramos bei neįsivaizduoja savo gyvenimo be jo vienintelio, šis žodis būtų „nuobodybė“.

Pasitikėjimas savo jėgomis – tai ne niurnėjimas po nosimi, jokių gailių dūsavimų dėl nepavykusių planų ir jokių garsių apmastymų. Vyrus erzina moterų nesugebėjimas būti savarankiškomis, štai dėl ko rimtos ir savimi pasitikinčios bei atkaklios „kalės“ yra užkeliamos ant pjedestalo.

Moteriai nedera skųstis vyro dėmesio stoka, reikalauti paskambinti ar padovanoti gėlių. Ji taip pat neturėtų tikėtis, jog vyras perskaitys jos mintis ir išpildys susigalvotus norus. Jei vyras numatys kiekvieną moters norą ir žinos, ko iš jos tikėtis, – jis bus prarastas visiems laikams.

„Jei moteris pasitiki savimi, vadinasi, ji turi kietą vidinį „stuburą“. Tai moteris, kurią galima gerbti, o ne trapus sausainis, su kuriuo reikia elgtis labai atsargiai“, – tokia vyrų, kurie renkasi tikras moteris, nuomonė.

Moteris, kuri net juokauja vedybų tema, gąsdina vyrus labiau nei bet kas kitas. Arogantiška furija niekada neparodys, kad nori ištekėti, dėl to ji tampa dar geidžiamesnė ir tokią moterį vyras nori išlaikyti šalia kuo ilgiau.

Iš viso įrašų: 139
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Audronė

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama