Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 61

Pagalba / DUK

Autorius:
Sukurta: 2009-01-06 22:26
edita šiaulytė-jakubauskienė

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-01-07 18:24

tai kaip patalpinti nuotraukas??? Kokios jos turi buti? Aciu.

Augutis Kučinskas

Pasisakymų: 283

Sukurta temų: 8

2009-01-07 17:35

Jei vyrai spės, jau šią savaitę privatumo nustatymai bus pateikti išsamiau ir aiškiau.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-07 17:26

Sveiki! Gal galite paaiškinti, kodėl Google'j įvedus mano duomenis klase.lt leidžia žiūrėti nuotraukas ir pan? Manau, tai turėtų būti leidžiama tik registruotiems vartotojams? Jums taip neatrodo?

Augutis Kučinskas

2009-01-07 15:23

Neringa Pukaite rašė:

Na pagaliau, Danute is senesnio  varianto klase.lt  jau darosi linksmiau..SVEIKA!!! .Na, bet kur dingo tie mano visi sukurti dienorasciai ir albumai naujoje versijoje??? Šypsena

Anksčiau Dienoraštis buvo tik Pažinčių positemėje. Tai jei ten pildėte savo dienoraštį, jis ten ir liko nes iš senosios versijos nebuvo ko perkelti.

O visi Jūsų klasės albumai dabar turėtų būti Jūsų klasės galerijoje. Aukščiau rašiau, kaip ją surasti. Sėkmės naršant

Augutis Kučinskas

2009-01-07 15:21

Živilė Nekrasovaitė - Jocevičienė rašė:

Siuo metu visiskai panaikinti savo duomenis is Klase.lt nera galimybes. Jus galite panaikinti tik esancias savo soc. Grupes is jusu anketos.

O kada galesiu visiskai panaikinti savo duomenis? Ar jus kaupiate informacija, kad negalima visiskai panaikinti savo registracijos klase.lt?

Manau, kad šią savaitę jau bus sutvarkyta pasišalinimimo funkcija. Beje, iš savo klasės ar grupės Jus gali pašalinti Jūsų klasės (ar grupės) administratoriai. Taip pat ir Jūs pati galite pašalinti save, jei ten turite administravimo teises.

Arvydas Zvirblis

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-01-07 15:18

Keikiau pirmomis dienomis ir as "Klases" darbuotojus ,buk tai prikurusius mums nepatogumu,bet ziuriu,kad veltui.Atleiskit Gerbiamieji ir sekmes Jums.Is tikruju jug geriau ir daug idomiau.

Augutis Kučinskas

2009-01-07 14:37

Neringa Pukaite rašė:

Aplamai to naujo pertvarkymo klase.lt neikandu...Kam to prireike??? Esu sukurusi ir dienorasciu ir albumu, na o siame puslapyje as - svari..Vel viskas is naujo....net nesurandu, kaip isibrauti i savo sena klase.lt puslapi, kur sava chebryte...Gal kas zinote, ka nuspausti? Šypsena

Į savo klasę papulti galima per viršuje esančią nuorodą KLASIOKAI. (Kol kas ji pilka, tačiau netrukus visos viršutinės nuorodos įgaus savo spalvas.) O tada spauskite ant savo klasės pavadinimo arba nuotraukos.

Augutis Kučinskas

2009-01-07 14:35

Vilma Balsevičienė rašė:

naujoves visada gerai, reikia tik laiko priprastiŠypsena ir as neberandu grupes albumo, Auguti help, jis dingo?

Grupės albumo reiktų ieškoti tokius būdu: Spaudžiat viršuje Grupiokai, tada ant grupės pavadinimo, tada pasirenkate Grupės galerija ir ten turite rasti visus grupės albumus. jei nerasit, parašykit [email protected]  

2009-01-07 04:24

Siuo metu visiskai panaikinti savo duomenis is Klase.lt nera galimybes. Jus galite panaikinti tik esancias savo soc. Grupes is jusu anketos.

O kada galesiu visiskai panaikinti savo duomenis? Ar jus kaupiate informacija, kad negalima visiskai panaikinti savo registracijos klase.lt?

danute kasparavic

Pasisakymų: 28

2009-01-07 00:36

Giedrius Jonavicius rašė:

kaip istrynt galerija???

Giedriau, aš menka žinovė,bet... po vieną nuotrauką ištrinti,tai ir ko gero galerijos neliks... Bet mes galerijas tik pildom,o kam ją trinti? Nebent norite pavadinimą pakeisti,tai tie ženkliukai-redagavimai kiek suprantu veikia... Pabandykit.. Sėkmės!Džiaugiuos,jei padėjau,bet ....tegul profai atsako tiksliau..

Giedrius Jonavicius

Pasisakymų: 9

2009-01-07 00:17

kaip istrynt galerija???

danute kasparavic

2009-01-06 23:29

Neringa Pukaite rašė:

Na pagaliau, Danute is senesnio  varianto klase.lt  jau darosi linksmiau..SVEIKA!!! .Na, bet kur dingo tie mano visi sukurti dienorasciai ir albumai naujoje versijoje??

***Neringut,Žinoma,gal ir dingo,juk ne čemodaną senienų į paliepę perkelti... Visiems gyvenime klaidų neišvengt,bet nuo pykčio ir koliojimų niekas nesikeis... Štai skaičiau burnojančius,kad negali atsakyti,o aš tai suradau ir į jūsų žinutę tirsiai atsakau... tad ir kalbu:...APSIŽVALGYKIME... Su pagarba..

danute kasparavic

2009-01-06 23:24

Miela,Neringute,gal mažai „apsidairote“ Aš labai daug sukūriau savo grupiokams albumų ir jie visi yra... Man labai patinka atsinaujinimai,nes senienos ....apkerpėja... Dabar tikrai visko daugiau, ir patogiau,,Tikiu visi greit įsisavins tai.. LINKĖKIM JIEMS SĖKMĖS,O NEŽEMINKIM ŽMONIŲ,KURIE TAI ATLIEKA... O kas tie,kurie neklysta?Argi jų žemėje yra?Nemačiau ir nesutikau nei vieno... .. Jūsų pasisakymus visada nuoširdžiai perskaitau,Jūs visada turite puikių patarimų .. Ačiū,kad esate...Su pagarba..

Neringa Pukaite

2009-01-06 23:19

Na pagaliau, Danute is senesnio  varianto klase.lt  jau darosi linksmiau..SVEIKA!!! .Na, bet kur dingo tie mano visi sukurti dienorasciai ir albumai naujoje versijoje??? Šypsena

danute kasparavic

2009-01-06 23:18

Auguti,ačiū už patarimą,aš taip ir būčiau dariusi,bet.... ties manimi ir ja nėra kryžiukų,nes mudvi visada buvome  vardijamos kaip administtatorės (ar kaip ten pavadinti),kurios galėjom tvarkyti grupės puslapį... Prašytume jūsų pagalbos,kad jūs pašalintumėte...

su pagarba...

Vilma Balsevičienė

Pasisakymų: 1

2009-01-06 23:03

naujoves visada gerai, reikia tik laiko priprastiŠypsena ir as neberandu grupes albumo, Auguti help, jis dingo?

Neringa Pukaite

2009-01-06 22:56

Aplamai to naujo pertvarkymo klase.lt neikandu...Kam to prireike??? Esu sukurusi ir dienorasciu ir albumu, na o siame puslapyje as - svari..Vel viskas is naujo....net nesurandu, kaip isibrauti i savo sena klase.lt puslapi, kur sava chebryte...Gal kas zinote, ka nuspausti? Šypsena

Augutis Kučinskas

2009-01-06 22:51

Ačiū, p.Danute, už palinkėjimus. Manau, kad stengiantis ir dirbant nuoširdžiai - viskas įmanoma

1) Šiuo metu jau diegiama galimybė keisti klasės ir/ar grupės pavadinimą. Tikimės dar šią savaitę ji jau bus įdiegta.

2) Jei per klaidą patvirtinot netikrą savo grupės narį, tai reiktų atsidaryti tą grupę (viršuje pasirinkite Grupiokai, tada spauskite ant grupes pavadinimo) ir ten iš meniu pasirinkti Narių sąrašas, o tame sąraše, virš nerių nuotraukėlių yra toks pilkas X ženkliukas. Spauskite ir pašalinsite. Sėkmės

danute kasparavic

2009-01-06 22:37

Gerb.Auguti,   1)kaip pakeisti savo grupes pavadinimą(parašiau tiksliai neprisimindama grupės raidę...

2)grupėje jau labai seniai prisiregistravo nepazystama mergina ir į jokius el. laiškelius(jau kaip metai!)nereaguoja, neatsako.. kaip ją išregistruoti? Pirmutinė grupę įregistravau aš ir turėčbūti kaip administr... O dabar esame su ja kartu... administr..

Jums ačiū už triūsą ir Dieviškos kantrybės viskam:tobulinant tinklalapį ir išklausant skaudžius įžeidinėjimus...SUNKUMAI GRŪDINA...su pagarba.

Augutis Kučinskas

2009-01-06 22:26

Būtų gerai čia rašyti klausimus klase.lt administracijai, jei ko nerandate ar nesuprantate apie klase.lt funkcionalumą. Pvz.:  Kaip patalpinti savo asmenines nuotraukas? Kur jas talpinti? Ir pan.

Iš viso įrašų: 61

Linksmi prisiminim..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama