Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 30

Gyvūnų kapinės

Autorius:
Sukurta: 2009-01-16 01:15
Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2009-01-17 17:47

Tik bukim tokie geri,neismeskim ju i siuksliu konteinerius,esu toki vaizda maciusiNuliūdesGeriau isvezkim i miska palaidoti,jei gyvenam daugiabutyje.

Inta Žaldokaitė

Pasisakymų: 98

Sukurta temų: 4

2009-01-16 18:09

Tai gerai, kad dar leido iškasti tą duobę ir palaidoti. O jei ne.....

Raimonda Mockeviciene

Pasisakymų: 16

Sukurta temų: 1

2009-01-16 17:38

gerai kas turi soda ar sodyba,tasbe problemu gali uzkasti savo numiletini As savo sunelius uzkasiau sode.mano kaimyne neturi sodo.Taigi nugaisus ju suneliui,idejo ji i deze ir nuveze i kleboniskio miska uzkasti Ocia jau kaip filme,is kazkur isdygo du policininkai,kuriu ten niekada nesutiksi ir klausia ka cia darot.Kaimyne visa apsiverkus ,nes labai mylejo savo augintini,sako kad laidoja savo suni .POLICININKAI LEIDO KASTI duobe tik tada,kai kaimynai sumokejo bauda 30 litu uz duobes kasima.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-16 17:14

visiskai teisingai yra l.didele tikimybe, kad tose kapinaitese galime ne tik mes bet ir musu vaikai bei gyvunai pasigaut kokia infekcija, beje jei zinote tai lietus nuplaudamas ta kapines nuteka i musu geriama vandeni, kuris zinoma yra valomas, bet daznai nuo vandens ivyksta virskinimo trakto infekciju protrukis. mes gi nezinom kieno gyvunas nuo ko nugaiso, gal nuo pasiutliges ar dar kazko.taigi spreskit patys kas geriau , gal tikrai geriau utilizuoti, beje tas krematoriumas gyvunams yra tik jis vadinasi gyvunu utilizacija ir visus nugaisusius gyvunus jie surenka tiek is gyventoju tiek is visu vet vietu ir tt. tik zinoma jie virsta pasaro pagerinimo produktais.

Inta Žaldokaitė

2009-01-16 15:25

Rolandai, visiškai sutinku, kad kapinaitės vidury miesto yra nei šis nei tas, tik kad ten (Vilniuje prie TV bokšto) jos jau senai yra tik buvo nelegalios (kaip ir karoliniškėse bei žirmūnuose). Tačiau dabar valdžia nori jas legalizuoti, nes į miestą plūsta laukiniai gyvūnai, kurie minta dvėseliena, todėl baiminamasi epidemijos. Manyčiau, kad tas plotas bus aptvertas, o kitos kapinaitės bus išardytos, kad nekiltų pavojus žmonių sveikatai.

2009-01-16 15:02

Zinoma, krematoriumo ideja pati geriausia. Taciau, kol jo nera ir, tiketina, kad greitu laiku nebus, tai vis del to siokia tokia iseitis. Na, o jei jau kalbant apie kazkoki zmogaus pranasuma, sventuma ar dar koki nors -uma... Man vis labiau patinka kazkur girdetas posakis - "kuo daugiau pazistu zmones, tuo labiau myliu sunis".... Ir jei tas vargsas padarelis pragyveno greta manes gerus 10 meteliu, o mano vaikai nuo darzelinio amziaus iki paauglystes ar gal net pilnametystes galejo juo dziaugtis, tai ir jo palaikai verti siokios tokios pagarbos - nes butent jo deka mes tapome nors siek tiek geresniais...

2009-01-16 14:42

as visiskai sutinku, kad labai puiku jei savo augintini palaidosit sode ar parke kur koki medeli ant kapo pasodinsit, bet man antkapius statyt tai kaip sau norit yra virsune. jei visi taip laidotu, tai vietos zmonems gyvent neliktu, o butu vienos kapines.beje lietuva yra ex pagoniu krastas , kur ir zmones ir ju mylimi gyvunai buvo deginami, tai cia zinot buvau anksciau tokia kalba, kad statyt ar ne krematoriuma. tai as manau tai issprestu daugybe problemu ir zmones irgyvunus kremuojant.

2009-01-16 14:18

Is principo, zmones gyvenantys nuosavuose namuose, turintys sodybas, ar siaip koki zemes sklypa visada gali palaidoti savo mylima augintini po kokia obelim ar dar kur nors. Pries pora savaiteliu palaidojom savo suni savo namu kieme... Geliu nesodinsim ir antkapiu nestatysim, bet medeli butinai pasodinsim. Tiesa sakant, ant zmogaus kapo medelis irgi geriau atrodytu nei tie kraupus akmens luitai, o tam parkely tikrai butu malonu pasivaiksciot, o gal net ir dazniau ten apsilankytumem... Taciau zmonems gyvenantiems mieste tokios kapinaites tikrai praverstu. Tik vienu dalyku abejoju... Ar verta tokias kapinaites daryti miesto centre? Tai panasu i gerai suregzta verslo plana, kur pasinaudojant zmoniu sentimentalumu galima is ju nuplesti kuo daugiau pinigeliu.  

Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2009-01-16 13:54

Esu ne viena gyvuna palaidojus savo sodyboje,ten pasodinu koki medeli,ar didese gele.Tad visada zinau,kurioje vietoje yra mano mire gyvuneliai.Didesniuose miestuose,tikrai butu reikalingos gyvunu kapines.Nemanau,kad zmones yra tokie bejausmiai ir ismes savo gyvuna i siuksliu konteineri.

2009-01-16 12:08

nerijau as ir dabar turiu katina suni ir dar keturias papugas, tai man zinai numirsta ir tiek, aisku gaila, bet del to karti neinu. o jei tevai vaikus moko kankintis del gyvuno zuties as nezinau, jei del kiekvieno ziurkeno imsi depresuot, kaip zinia jie gyvena 1-2 metus. jau nekalbu apie kaime gyvenancius zmones kurie augina gyvunus kaasdien juos glosto, o paugejus papjauna ir suvalgo, dar is kai kuriu ir kailinius pasisiuva. kodel jums nebaisu apsivilkt kailinius ar kita is gyvunu pagaminta produkta.

beje mirtis yra visiskai naturalus dalykas toks pats kaip gimimas ir kaip mes mokesim su tuo susitaikyt nuo to priklausys jusu psichine sveikata.

Nerijus Mikalauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-01-16 12:00

Klausyk, Rasa triple X, ar tu esi turejus suni ar kate? Atrodo,kad ne..nors..buna zmoniu,kuriems naminiai gyvunai - ne seimos nariai, bet siaip kazkokie lakstantys padarai..Kai as prisimenu,kaip traukem is mirties nagu savo paskutini suniuka,kaip nemiegojom naktimis,kaip patys leidom vaistus po 20 kubiku i diena,kaip ziurejom i ta,vos gyva suneli..Nepyk,bet slykstu skaityt tavo komentara Temos autorei galiu pasakyt tik tiek,kad as buciau uz gyvuneliu kapines. Vaziuociau nors ir i kita LTU krasta (juk,visvien,tai butu max pora kartu per metus). Ir pinigus uz vieta mokeciau. Man sunys (kates kazkodel nepatinka) visada bus tikrais seimos nariais ir man butu malonu nuvaziuot i viena vieta,kurioje butu palaidoti visi,kazkada mane linksmine,nervine ir buve tiesiog gerais draugais gyvuneliai. That's it

2009-01-16 11:40

cia zinot skaitau pasirodo net paminkla suniu stato???????????  as zinot is savo varpines manau, jog reikia mylet tiek zmogu tieg gyvunai kai jis gyvas, o kai numirsta jau tie suns paminklo pinigai geriau te pamaitina alkstancius. man asmeniskai po mirties jei nori te saltiena is manes verda. o siaip visose issivysciusiuse salyse gyvunu myletojams siulomos kremavimo paslaugos, kur gausit urna su pelenais ir pasideje namie galesit visa amziu prisimint visus is gyvenimo isejusiu numiletinius.

2009-01-16 11:32

apie kapines aplamai manau yra kalbeti daug ka, bet as asmeniskai esu uz krematoriumo statyma lietuvoi, nes manau zmonija vis dideja reikia didesnio ir zemes ploto, tai gal te toi vietoi kur skirta kapinems auga parkai, nes jau nera kur kojos padet kaip tik ant betono ar asfalto. o konkreciai gyvunu laidojimas kaip kazkas issireiske i muila visai nera blogas, nereikia kiekvieno padaro sureiksmint kaip zmogaus. kodel niekam nekyla noro nupirkt is parduotuves mesos "lavona"ir ji palaidot?

Jurate Bartuseviciute

Pasisakymų: 37

Sukurta temų: 1

2009-01-16 11:29

Gyvuneliu kapines... as nemanau, kad tai protinga. Juk , kaip bebutu mum brangus gyvunas, jo nereikia lyginti su zmogumi. Dar sugalvoja tegul i baznycia nunest, visai bus grazu. Manau, kad savo brangiam augintiniui galima rasti vietele sale namu ar kazkur kaime ir ten ji palaidoti. Paminklas turetu buti statomas tik zmogui.

Inta Žaldokaitė

2009-01-16 10:16

Na, aš kiek žinau, tai arčiausiai Lietuvos yra Latvijoje įkurtos gyvūnų kapinės. Ten žmonės sklypelius nuomoja ir už tą kainą jie būna prižiūrimi. O dėl paminklo - tai kiekvieno asmeniškas reikalas - nori statai, nori ne...

Linas Davainis

Pasisakymų: 24

2009-01-16 09:07

Nepriskirkime gyvunams zmogiskuju savybiu bei likimo...

Tos kapines su karstu ir paminklu amerikoniskas iskrypimas. Gerai, kad kunigo nera. Gyvunas ne zmogus, tai ir laidokime pagal gamta.

Be abejo, ismesti muilan... negaleciau. Numire musu niufas pries keleta ziemu. Tai ir duobe iskaseme ziema salia sodybos ir i paklode suvyniojom (kazkaip negalejom tiesiog zememis apibert).

Gyvunu kapines reikalingos - kalbos nera. Ir pakankamai pagarbus turi buti elgesys ten, bet paminklai... to jau as nesuprantu.

Tai tik mano nuomone ir niekam josios nepersu.

Lina Kriūnienė

Pasisakymų: 92

2009-01-16 08:10

ismesti lauk savo gyvunelio tikrai negaleciau,butu palaidotas kaimo sodyboj,vezt laidot i gyvuneliu kapines-nemanau,nedelto kad nebutu vertas o del specialaus vazinejimo,i sodyba vistiek vaziuoji tai ir aplankitum daug dazniau,o paminklo tikrai nestatyciau
Ilona Retyte

Pasisakymų: 2

2009-01-16 06:04

Labas ,as gyvenu USA as neseniai palaidojau savo suni sarpeju ,kuriam buvo 5,5 metu ,musu seimai jis buvo didelis draugas .Labai sunku patiketi,kad jo jau nera su mumis,bet cia radome gyvunu kapines,kurios kainavo $1400  uz karsta ir vieta .Pastatyti paminkla mes domejomes gali kainouti iki $1700 ,.Man labai idomu,nes Lietuvoje as negirdejau apie gyvunu kapines.

Audrone Butvydaite-Stanisauskiene

Pasisakymų: 8

2009-01-16 02:58

Na,nemanau,kad veztumem savo gyvuneli laidot ,kur toli...Savo sodyboj visada rasim koki ramu kampeli.Ir ziema galima duobe iskast....Zinoma, kazkur ismest,numest negalesim.Prisirisi prie gyvuno,labai brangus pasidaroManau,kad tie kas gali ir gyva ismest i gatve,kai atsibosta,tokiems nieko nereiskia ir lavoneli ismest i konteineri ,ar bet kur...

Inta Žaldokaitė

2009-01-16 01:15

Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad Lietuvai reikalingos naminių gyvūnėlių kapinės (Vilnius netgi išskyrė sklypą prie televizijos bokšto) . Todėl nusprendžiau šia tema parašyti bakalauro darbą ir būčiau labai dėkinga jei išsakytumėt savo nuomonę : ar laidotumėte tokiose kapinaitėse savo augintinius ar ne ir kodėl, kiek esate pasiruošę už tai mokėti, kokį atstumą  būtumėte pasiruošę nuvažiuoti (jei tarkime visoje Lietuvoje tai būtų vienintelės kapinaitės)?

Aš asmeniškai esu už, nes manau, kad nevalia savo ištikimiausių atiduoti utilizavimui, kur jie virsta muilu ir skalbimo milteliais, ar išmesti juos į konteinerį. Taip pat galvoju, kad ne visi turi nuosavos žemės sklypą, kur numylėtinis galėtų ramiai ilsėtis, o žiemą iškasti duobę labai sunku. O ką daryti pagyvenusiems žmonėms?......

Iš viso įrašų: 30

pavasaris

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama