Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 8

Autorius:
Sukurta: 2009-01-21 11:50
arturas lab

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 3

2012-08-22 13:24

uzsukit i http://www.meu.lt/ labai idomus puslapis kaciu myletojams!

Darius Kuzmickas

Pasisakymų: 4

Sukurta temų: 0

2009-01-30 19:49

Darbas namuose - man pavyko, pabandykite ir jūs!!!

Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šį straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti daug pinigų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesąmonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas siūloma...

Toliau ten sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Po to išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šį straipsnį mažiausiai 200 forumuose ir skelbimuose.
Jokių apgaulių... aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu, išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau pabandyti.

Ir atspėkit kas?

Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis pinigai… aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. per pora savaičių susikaupė apie 1750 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2400 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 5120 litų ir neskaitant smulkių išlaidų, po pusantro mėnesio turėtų būti apie 14800, o gal ir dar daugiau litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12 litų...

Noriu su jumis pasidalinti informacija kaip tai veikia, nes tai naudinga ir jums, ir man. aš jums pažadu, jeigu jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.

Pasiūlymas: perskaitykite tai pora kartų! išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir pinigai neprivers jūsų laukti. sutikite - tai paprasta!!! tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indėlis yra tik 12 litų ir keletas valandų internete. Svarbu: tai ne apgavystė, tai visiškai legalu ir jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkit dėmesį: tiksliai sekite instrukciją ir 60000 litų ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Yra trys paprasti žingsniai:

1. jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. pirmiausia į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. visa tai įvykdžius, jūs padarote paslaugą, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

1. LT43 7044 0600 0610 0042
2. LT50 7300 0100 9756 0042
3. LT28 7300 0101 1350 6430
4. LT53 7044 0006 7262 3434
5. LT43 0075 8001 6982 6525
6. LT98 4010 0408 0049 0730

Dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėja, išplatinkite šį straipsnį kaip mažiausiai 200 forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo, todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

Tai kainuoja tik 12 litų ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

Dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai laimite.

Tiesiog paprasta aritmetika: tarkime, iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia, aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litų į sąskaita. Toliau šie 25 žmonės daro po 200 patalpinimų su jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – jūsų pajamos 2500 lt. Toliau šie 125 žmonės patalpinę po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (jūs 3 pozicijoje).

Toliau dar įdomiau: Šie 625 žmonės daro 200 patalpinimų su jūsų sąskaitos numeriu nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12 litų. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsnį, kaip ir jūs?! kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų. Ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Kokia tikimybė, kad jie užsinorės pamėginti save kokioj nors naujovei??? Ar įsivaizduojate, kokios galimybės?! Su 12 litų ir keliomis valandomis internete.
Linkiu sėkmės ir daug pinigų!!!

Mano kontaktai:
[email protected]

Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-21 16:27

Gera mintis, pritariu Lietuvremontas....

2009-01-21 14:40

Butu tada idomu pamatyti to remonto nuotraukas Juk tau negaila pasidalinti su kitais nuotraukomis... ane ???

Tomas Slapelis

Pasisakymų: 118

Sukurta temų: 2

2009-01-21 13:17

Geras pastebejimas Rycka

Geriau butu _ Remonta padariau pati ir pagal save pavadinau

Lina Esfandyari

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 1

2009-01-21 13:16

.

Redagavo: (2009-01-21 13:34)
ruta Endriukaityte

Pasisakymų: 135

Sukurta temų: 0

2009-01-21 12:46

Tiesiog_Ryčka L

Pasisakymų: 2840

Sukurta temų: 12

2009-01-21 12:45

o kas yra euroremontas?pats esu stybininkas(vidaus apdaila).teko dirbti rusijoj,norvegijoj......

pas rusus zymiai grazesni ir skoningesni butai nei kitose salyse.manau reiktu sakyti naujas rusoremontas arba lietuveremontas.

p.s dabar dirbu S.Airijoj,cia viskas ant "snargliu"daroma,va tau ir euroremontas

Iš viso įrašų: 8

2010

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama