Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 15

Ar atostogu geriau vykti

Autorius:
Sukurta: 2009-01-23 18:23
Audre Vetra

Pasisakymų: 8224

Sukurta temų: 8

2009-03-29 05:47

Keliones-neisgydomas virusas...mane uzkretes ankstyvoje jaunysteje ir, atrodo, nebus isgydomas ir ateityje.....

Keliauju ivairiai-masina,lektuvu,dviraciu,laivu.Priklauso,kur ir kada.Bet svarbiausia, su kuo keliauji.Esu labai atsargi ,pasirinkdama kelioniu draugus.Netgi maza kelione gali suteikti dideli dziaugsma,kai salia puikus zmones.

Audre Vetra

2009-03-29 05:47

Keliones-neisgydomas virusas...mane uzkretes ankstyvoje jaunysteje ir, atrodo, nebus isgydomas ir ateityje.....

Keliauju ivairiai-masina,lektuvu,dviraciu,laivu.Priklauso,kur ir kada.Bet svarbiausia, su kuo keliauji.Esu labai atsargi ,pasirinkdama kelioniu draugus.Netgi maza kelione gali suteikti dideli dziaugsma,kai salia puikus zmones.

Audre Vetra

2009-03-29 05:44

Inga Zakaraviciute-Laing

Pasisakymų: 385

Sukurta temų: 3

2009-03-26 20:56

Vykti ,vaziuoti ten kur sirdis troksta....su mylimu zmogum arba gera kompanija...

Nijole Kerbute- Savickiene

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 0

2009-03-25 14:26

buvau turkijoj, nuostabu, silta jura, geras maistas, saule, mylimas vyras,  ko daugiau?

Ramute Klimas

Pasisakymų: 1734

2009-02-04 04:24

Taip Robertai teisybe sakai..., pritariu, reikia pasiknysti kad surasti. Mes niekada nebekeliaujam i tas vietas kur jau buve....., vis kitur, kur nesam buve, kad tik daugiau ka pamatyti......JEGA.....

Rokas Mr

Pasisakymų: 63

2009-02-02 13:59

Kiekvienam savo laisvalaikis... Keliaujam su pana maksimaliai kiek leidzia kisene... Negaila nei cento isleisto... Pamatyt pasauli jaunam, manau tai yra nuostabu... O kur vykti, kiekvieno asmeninis apsisprendimas, savaitgali gryzau is Austrijos, slidinejimo, viena is maloniausiu atrakciju ziema, aisku dar didelis + gera kompanija. Vasara, savaitgaliuj visai mielai ir po lt su palapine galima pasileisti...kas jau nera diedele prabanga

O kad kelione nebaugintu savo kaina, reik ir paciam siektiek padirbeti prie neto, viska susidelioti paciam, o ne eiti i agenturas ir pirki jau sukomplektuotus 'pakedzus'... Dar butu patarimas ieskoti per uzsienio saitus, minimum ka gausi, tai geresnes salygas, arba jei pasiseks tai ir kainos skirtuma iki -2kartus

Rytis Ma

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 34

2009-01-25 15:57

jei vasara tai ir  su palapine nebaisu

Ana Kasiulyte

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 1

2009-01-24 00:46

labas nemanau svarbu kur vaziuoti svarbu su kuo

Neringa Pukaite

Pasisakymų: 28

2009-01-24 00:10

Vykti, kur sirdele traukia!!! Kur nenusibodo!!! Šypsena

Asta Katkute-Gurka

Pasisakymų: 42

2009-01-23 21:17

as mielai atostogu grystu i klaipeda ir tai kasmet vis labiau suprantu,kad man patinka laisva laika praleisti zinomoje aplinkoje ir tarp savu zmoniu...Jau taip gyvenimas susikloste,kad nedaug lietuviu mano tarpe mano kasdieniame gyvenime....

O saule megautis ir kokia kita sali pamatyti taip pat nera blogai,man asmeniskai jau po keliu dienu pasidaro nuobodu,nemegstu tik guleti ir nieko neveikti,siek tiek veiksmo turi buti,kad mano atostogos butu pilnavertiskos Šypsena

GYVENK MYLEK SYPSOKIS

Viktorija Sulgat

Pasisakymų: 1

2009-01-23 19:37

vykti ten, kur saule ir silta

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-01-23 18:54

...geriau vykti

Oksana Aranskaja

Pasisakymų: 4

2009-01-23 18:37

Aisku i uzsieni, Lietuva jau isvazineta skersai ir isilgai kol i mokykla ejom, su ivairiom ekskursijom, dabar laikas pamatyt naujas vietas, aplankyt nematytas salis

skype skype

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 9

2009-01-23 18:23

.......i uzsienio sali ar prie juros,ar savo gimtajame kaime?

Iš viso įrašų: 15

Žvejyba

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama