Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 20

Ar Jus nenuvargina keliones ar patinka

Autorius:
Sukurta: 2009-02-02 23:47
Alina Kr

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2018-08-26 14:31

Man kelionės metu labai svarbus komfortas, todėl geriau keliauju rečiau, bet kokybiškiau. Šypsena Ir visada su manim keliauja ausinės - muzika padeda greičiau ištvert tolimus maršrutus.

Romas Tuzinas

Pasisakymų: 2

2010-03-17 09:38

Kelionės yra nuostabu, jau balandžio 24 dienai planuojame pasidairyti po Olandija vykatanti gėlių parada. Važiuojame  nuosavu kemperiu kurį nesenai pirkome.

vida bernataviciene

Pasisakymų: 24

2009-06-20 21:54

atostogu y LIETUVA varom kita savaite.Zinau kad paskaus uzpakali,zinau kad bus sedet tarp dvieju vaikisku keduciu 2400km nelabai patogu,bet atostogos lieka atostogom

Neegzistuojantis vartotojas
2009-06-17 11:36

Vien nuo zodzio keliones, darosi saldu Šypsena Niekada nepavargstu, o jei ir biskuti fiziskai pavargsti, ispudziai visada kompensuoja ta nuovargi.  O siaip lavinu istverme su elipsiniu treniruokliu Šypsena O kelione kuo ekstremalesne, tuo geriauŠypsena

Tomas Slapelis

Pasisakymų: 118

Sukurta temų: 2

2009-03-04 18:28

Visos keliones varginancios...

Nebent su linksma kompanija jos palengveja

Ramute Klimas

Pasisakymų: 1734

2009-02-04 04:18

Nu nepasakyciau, kad as darbo ilgiuosis..., taciau pora kartu teko po keliones is lektuvo tiesiai i darbeli varyti... nieko, viskas galima ir imanoma, jeigu moki dziaugtis kelionem...., o keliauti as ir mano seima labai megstam nesvarbu kur...., nes visur viskas kitaip ir dauk fotkiu lieka atgaminti prisiminimus..., SMAGU...., keliauti ir nuovargis lieka malonus, o netoks kaip gryzus pv. is darbo.

Asta Katkute-Gurka

Pasisakymų: 42

Sukurta temų: 8

2009-02-03 14:06

as Klaipedoj gimusi ir augusi taip,kad didmiesciu gyvenimas grazus ,greitas ir ispudingas.Kasdien kas naujo suplanuota budavo...dziaugiuos,kad taip iki dvidesimties gyvenau,o dabar ramesnis gyvenimas lengvesnis,netik del to kad mazam mieste gyvenu,bet kad ir kitaip i gyvenima ziuriu.Atostogos nuostabu....keliones taip pat jei tik sugebi tuom megautis.As po kelioniu ir atostogu dziaugiuos,kad galiu i darba grysti.As jo net pasiilgstu Šypsena

GYVENK MYLEK SYPSOKIS

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 274

Sukurta temų: 10

2009-02-03 13:54

Kai visas darbas tik keliaujant, tada supranti kiek keliones vargina Liežuvis, kaip nesimiega vieshbuchiu lovose, ir kaip vienas didesniu malonumu gryzhti namo ir praleisti vakara namie niekur neinant... net kur nors alaus ishgerti nesinori, tiesiog megaujiesi namu ramybe...

O va atostogu metu, kitas reikalas, tada nutruksti nuo kasdienybes ir gali skirti laiko sau...

Ligita Papeckiene

Pasisakymų: 4

2009-02-03 13:43

dievinu keliones ir sutinku su nuomone,kad nuovargis yra malonus.todel griztu i darba tik dar pora dienu pabuvusi namie.mes keliavom po tunisa issinuomave masina-varginanti,bet be proto maloni kelione.nes ne zenklu,ne eismo taisykliu ten nerasta bet uztat kiek egzotikos

Rokas Mr

Pasisakymų: 63

2009-02-03 13:20

Keliaut yra Jega!!!! Na bet to negali pirsti niekam, kitam geriau vartytis hamake ar tarkim mirkti kokiam spa, bet manau tai yra poilsis, o ne kelione (tarkim druskininkai)

Zinoma jei esi pervarges kelioneje, tai irgi nekas, nes nevertini to kur esi ir kas tave supa, taciau kad reik ir pasiaukoti siektiek keliones metu, tai faktas. Per 18d. apvaziavom visus  uzsibreztus taskus JAV, sunku, bet kai yra noras, valio -pirmyn!

Uzsidares namie diena ar dvi, gali labiau pavargti kartais, nei kad kelioneje Šypsena

2009-02-03 13:03

per 8d ,+4kg.nepazinau saves veidrodyje.viesbutukai,nemokamas maitinimas...

2009-02-03 11:16

be to, sakoma, kad zmogus pradeda ilsetis tik po savaites adaptacijos... o ka kalbeti apie atostogas kurios trunka tik savaite..? manau, maziausiai dvieju savaiteliu reikia.

Inga Zakaraviciute-Laing

Pasisakymų: 385

Sukurta temų: 3

2009-02-03 10:15

Yra smagu kaip keliauji-man ir mano seimai tai patinka. Juk smagu yra ,kazka naujo pamatyt...

Vieno dalyko negaliu pakest-vaziuot kazkur autobusu toli-tokia kelione tai tikrai kad yra varginanti

kristina Saročkaitė-Jarockienė

Pasisakymų: 105

Sukurta temų: 1

2009-02-03 10:15

Kelionės-atostogos tai puiku.Mane kelionės nuvargina

bet tas nuovargis,kai patiri gražių įspūdžių,net malonus

būna.

Inta Žaldokaitė

Pasisakymų: 99

Sukurta temų: 4

2009-02-03 10:09

Man kartais būna, kad reikia atostogų, kad pailsėčiau po atostogų

Sviestas Sviestuotas

Pasisakymų: 85

2009-02-03 09:37

Pirmoji klasė nuo verslo - mažai kuo skiriasi, o vaikučiai, manau, malonus novargis, bent jau man..

O šiaip, praėjusios kelionės įspūdžiai ryškiausi, tik praėjus kuriam laikui..

Reda Krivickaitė-Lazaravičienė

Pasisakymų: 81

2009-02-03 09:31

O aš pavargstu... Tas daiktų pakavimas...  Ne veltui sako: keliauji pirmąja klase arba su vaikais...

Sviestas Sviestuotas

Pasisakymų: 85

2009-02-03 09:02

Na, aš net nemanau, kad poilsį Druskininkuose galima vadinti kelione..

Kaip ir kur keliauti - kiekvienam pagal norus ir manau, kad poilsinės kelionės i pietus tikrai nenuvargins. Mėgstanties aktyvų poilsį - pasiūla taip pat didelė, bet visos atrakcijos šiam žmogui turėtų būti - malonumas..

Jurate Bartuseviciute

Pasisakymų: 37

Sukurta temų: 1

2009-02-03 08:29

Keliones- mano silpnybe. Taigi nesvarbu kur , kaip ir kada keliauti ir visiskai nepavargstu

Kaunas Klubas

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 9

2009-02-02 23:47

patinka ramus poilsis kaip druskininkuose ar judrus ir linksmesnis pajurio kurortuose/?

Iš viso įrašų: 20

zydim ir augam -is..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama