Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 12

kur geriau statyti nama

Autorius:
Sukurta: 2009-02-05 17:48
OvisOvis Ovis

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2019-07-30 10:58

Išsirinkus vietą, svarbu išsirinkti patikimą įmonę, kuri pastatys namą. Šiuo atveju vieni populiariausių ir greičiausiai pastatomų namų yra karkasiniai namai. Čia galite sužinoti daugiau apie karkasinių namų statybą >>

Neegzistuojantis vartotojas
2010-05-11 07:30

na pasaulis sukasi ne vien tik apie KAUNĄ,na ir kai kurie visdėlto žino,kad namas turi stovėti ant žemės,nors apie statybų reikalus neišmano,bet fizikos dėsnius žino-ore namo nepastatysi.Tik man gaila tų,kurie nuoširdžiai bando pasidalinti mintimis susidūrus su namo statybomis,aiškiai dėsto problemas...Čia kaip vakarėly-vieni žino,ko atėjo,o kiti nesupranta,ką čia veikia

retinu  dantis

Pasisakymų: 9106

Sukurta temų: 3

2010-05-10 20:45

Vytautas Gustaitis 2010-04-10 23:30 rašė:

man atrodo geriausei ant zemes

2010-05-10 20:38

rytis masionis 2009-02-05 17:48 rašė:

mieste ar  nuo miesto Kauno pvz  15 kilometru atstumu?

Galima ir daugiau km nuo Kauno.  Na pvz Kulautuvoje, Rumsiskese...

2010-05-10 19:42

na Vaclovas ir Pranas teisingi dėsto mintis-juk tiek mieste tiek užmiesty yra savo pliusai ir minusai.Aš statausi namą vos 6 km nuo miesto,bet jau dabar galvoju,kaip suderint reikės darbą ir vaikų mokyklas,paskaičiavus šildymą,kuro sąnaudas ir t.t.,tačiau priimant sprendimą lemiamą vaidmenį turėjo gamta-tiek pačiam tiek ir vaikams.Tam,kad priimt tinkamą sprendimą,reikia nemažai galvą pasukt.Visam šitam reikale tai užknisa visos įstaigos VST,RST ir t.t.,sako,kad statybose krizė,bet kai nueini į visas reikalingas įstaigas,jie ten saką,kad tiek turi darbo,kad tik mėnesiukai bėga...vien sklypo popieriukus tvarkėm du metukus.Linkiu stiprybės tiem ,kas patys bando įgyvendint savo svajones...

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 787

Sukurta temų: 1

2010-04-10 23:30

man atrodo geriausei ant zemes

Pranas Šarpnickis

Pasisakymų: 80

Sukurta temų: 0

2009-04-03 23:23

Nama geriau statyti kur nosr Kroatijoje, prie juros... arba toje salyje, kurioje yra pigussklypas, geroje vietoje, medziagos santykinai pigios, o darbo jega daug maz kvalifikuotaŠypsena

2009-03-21 11:20

Kur statyti nama... Taip priklauso nuo jusu, kaip teisingai pastebejo pasnekovai. As jau greitai metukai bus kaip statausi nama, tai gi mano pagrindiniai kriterijai buvo kai rinkausi sklypa.

Geras susiekimas ypac ziema. Vaiku lavinimo istaigos, mano jaunesni draugai-kolegos virto taksistais, jus dar jaunas, tad pagalvokite, nes tai labai svarbu, kanalizacija, elektra, priklausomai nuo to koki sildyma renkates reikia pasirupinti dujomis ar dar kuo nors.

Mano namukas nuo miesto, kuriame gyvenu randasi 23 km, greitkeliu ten nulekiu per 20 min. Sklypo dydis 1ha, nes norejau daugiau privatumo, ir ziuriu i ateiti, gal sunus nores. Iki ambulatorijos, 10-metes mokyklos, pasto ir seniunijos yra mazdaug 15-30 min kelio. Megstu gamta todel sklypas ribojasi su misku ir upeliu.

Perkant sklypa nemaziau svarbu, ar jusu issirinktas namo projektas isipaisys i sklypa, nes nevisada sklypuose yra lygus pavirsius, yra papildomi apribojimai, dar daug kas priklauso nuo sklypo didzio ir konfiguracijos.

Netikekite pardavejo zodziais butinai aplankykite VST ar RST padalinius ir isitikinkite ar tikrai yra galimybe i sklypa nutiesti elektros kabelius, nes kartais tokie darbai kainuoja daugiau laiko, nervu ir pinigu nei namo statymas. Jei yra aplinkui kaimynai dar turesite su jais derinti, ne tik komunikacijos reikalus... Tad pagalvokite.

Jei norite vienkiemo papildomai planuokite tvenkinio kasima, tai reikalauja prieskgaisrine apsauga, iki 3a. projekto nereikia jei didesnis tada dar plius projektukas.

Tai tik padrikos mintys pradziai

Sekmes

Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

2009-02-21 23:23

O cia jau reikia paciam spresti,nes pats ten gyvensiNa-na-na-na

Pranas Mackonis

Pasisakymų: 894

Sukurta temų: 7

2009-02-17 15:23

kur statyti nama tai priklauso nuo jusu pomegiu ir gyvenimo budo .jei esate miesto vaikas ir turyte stora pinigine tai statote mieste ,jei esate gamtos myletojas tai statote vienkemyje kuo arciau gamtos ,jei zvejas tai renkates ezero pakrante ,jei ieskote kuo pigiau tai svarbu paskaiciuoti kilometraza iki darbo ,bei jei turyte seima ir vaiku pagalvoti kaip zmona ir vaikai pateks i gydimo istaigas ,bei isauge i mokyklas.taip pat ziema privaziavimo galimybes.siuo metu pigiausias sildymo budas yra malkom ,bet tai pastovus pecio kurenimas bei prieziura .po to maziau prieziuros sildymo budas ir pagal piguma yra sildymas dujom.svarbu kad butu komunikacijos ,vanduo ,elektra.nes visas sias komunikacijas isirengti reikes paciam jei ju nera .aisku tai kainuos ir nemazus pinigus

grezinis maziausio gilumo apie 45 metrus turi buti ,kad gauti gera ir kokybiska vandeni .

retinu  dantis

Pasisakymų: 9106

Sukurta temų: 3

2009-02-05 22:49

vienkiemyje

Rytis Ma

Pasisakymų: 41

Sukurta temų: 34

2009-02-05 17:48

mieste ar  nuo miesto Kauno pvz  15 kilometru atstumu?

Iš viso įrašų: 12

mano :p

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama