Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 13

NETRADICINIS POZIURIS i FOTO!

Autorius:
Sukurta: 2009-02-06 03:05
Kitsnerius .

Pasisakymų: 305

Sukurta temų: 0

2009-02-06 23:14

Ramute Klimas

Pasisakymų: 1734

2009-02-06 15:38

A tai ka..., sieno varpynei mazai????

Laurynas Bunka

Pasisakymų: 374

Sukurta temų: 20

2009-02-06 08:05

aciu aciu, kam tos gelesŠypsena skambalu gimes varpinej ilgai nepasislapstysi... neissiduodamas...   Šypsena

Ramute Klimas

2009-02-06 06:39

Ha,ha.... smagu kad dar yra tokiu zmogeliuku...

☻☺㋡MINDULE㋡☺☻ Klubas Gyvenantiems JAV

Pasisakymų: 274

Sukurta temų: 10

2009-02-06 05:46

Ramute, taip jau susikloste, kad teko pazhinoti Lauryna tuo metu kai mokemes zhemkej, nemanau, kad jis chia apsiruke Šypsena Jis tiesiog labai savitas zhmogeliukas...

Ramute Klimas

2009-02-06 05:03

Nu tu cia jo...., gal as ir neisikertu kas cia darosi...., taciau noriu Lauryne tave paklausti kokia ten zole rukai isduok ta paslapti, o tada galesiu ir as cia prie tavo ismislu prisideti....

Laurynas Bunka

2009-02-06 03:55

jauciu, kad didelei DALIAI pasaulio privalau pasiaiskinti, kaip as GALIU sau leisti NAKTI sedeti ir neiti miegoti ir uzsiimti TOKIAIS NIEKAIS??? Daug pasaulio mane zino, mato, ka rasau ir turbut mato ir suvokia laika, kada tai patalpinta. Tokios erdves uzkrauna IR atsakomybe, kai nesislapstai... 

PAAISKINIMAS (admino meldziu supratingumo siam vieninteliam kartui):

Nesitikiu, kad VISI suprasit, bet man to ir nereikia. MELDZIU ATLEIDIMO savo mylimos zmonos (tikiu, kad ji TAI uztiko... Mirktelėti, bet iskrovos tikrai reikalingos netgi Termitams. Siek tiek apsigruzinau galva, sirdi, smegenis, itampa uzgule ir nerimo kazkokie grybai. Barbarai tokiais atvejais sako: "DAKALE"... Turiu issikraut. Svarbiausia, kad as ne kazkur valkiojuos, nesikeiciu atsarginiu daliu kokiam erotiniam garaze ir t.t., o sedziu namie, vaika jau tris kartus uzklojau ir i tulika karta nuvedziau... Ir taip man nutinka karta per 15 metu, ne dazniau, kiek pamenu. NEMIGA, jei trumpai tariant, paskutini karta taip buvo kai statistikos egza ISLAIKIAU per kazkelinta perlaikyma (pries ~10 metu) garbingame Lietuvos zemes ukio univere.

SVARB[ia]U[siaVelnias

sakau tai pasauliui atviru tekstu, nes man negeda ir nebijau to prisipazinti, ir PASAULIO PILIECIAI, JUS - LIUDININKAI:

Geltonojoj spaudoj to greiciausiai neisvysit dar ilgai: MYLIU savo zmona ir vaikus labiau uz bet kokius elektromechaninius irengimus, uz pinigus ir uz kitus zmones. Ir tokios mano asmenines nelaimes kaip sita sumauta naktine iskrova sito ABSOLIUCIAI nekeicia. Abejojimas SIAIS mano zodziais VISO LABO tik iskreiptu SIA mano sirdyje gimusia ir tikrai neisblesusia tiesa. Tikiu, kad mylimukai, radai sias eilutes - skaitai, tai, patikek... Visa kita as tau pasakysiu i akis, jei tik noresi manes klausytisŠypsena

2009-02-06 03:27

be ja, dlya osoba tupiikx: www.klase.lt/galerija/albumPhotoList/143522

2009-02-06 03:25

Kluba ikuriai, lygiai taip pat sukuriai galerija, mestelejai reklama kaip dabar, o visa kita turetu suktis savaime... nereikia ten nieko prizhiureti... kartas nuo karto parashyti... Bet kaip sau nori...

Be ja, ne tu vienas naktimis nemiegi Liežuvis

Laurynas Bunka

2009-02-06 03:21

Butu galimaŠypsena Tik kad laiko tam nelabai yra. Cia nakti sedziu, uzuot miegojes, ir tokiais "niekais" (??) uzsiimu vien tam, kad vel puse metu galeciau pusiau ramia sazine nerast laiko niekuo panasiu uzsiimt...Šypsena

Laurynas Bunka

2009-02-06 03:17

...Dar, paaiskinimas: i FOTO (mano atveju - i "nenormalias"Mirktelėti nueisit pas bet kuri asmeni anketoje (taip pat ir manojoje) paspaude tiesiai po nuotrauka, zemiau esanti laukeli "Mano galerija", berods taip. SekmesŠypsena Visi zino, bet maza kas. Naujas zmogas gali ir nezinoti, sekmes ir jamŠypsena

2009-02-06 03:17

Na o shia tema, tikrai galetum kluba ikurti Šypsena O ne savo asmeninej anketoj viska organizuoti Šypsena

Laurynas Bunka

2009-02-06 03:05

Kvieciu uzeiti apziureti mano foto, bet SVARBIAUSIA - kodel? Kas ten idomaus?? Atsakymas KAIP TIK zemiau:

Paklausykit. Nuotrauku tai VISI esam (-t) mate VISOKIU, niekuo nieko nebenustebinsi. Bet AS nebuciau AS jei nepabandyciau. AKCENTUOJU sikart NE FOTO, o ju komentarus! Nuotraukos butu netgi PIGOKOS, jei ne ju komentarai, nuotraukas, galima sakyt, TIK DEL komentaru ir isidejau, ne del paciu FOTO! Prasymux - pakomentuokit, jei netingit, pavertinkit, turedami omeny ne nuotraukas ir ju verte, o VISUMA, ypac - komentaro parinkima / pritaikymaŠypsena)

Pasiulymas PAPRAMOGAUTI su tokiomis TAISYKLEMIS:

Kvieciu prisijungti PALINKSMINTI pasauliŠypsena Deti [ GAL, BET NEBUTINAI ]neissiskiriancias iprastomis aplinkybemis is kitu nuotraukas (nors galima det ir ispudingas), pritaikant JOMS tokius komentarus, kad noretusi ziureti ir zvengtiŠypsena) CIA BUTU galima nuolat pareklamuoti kazka naujo. BET, taisykle nr. 2: kad nereiketu reaguoti i kiekviena nuoroda - nuotrauku, tikiu, visi turim DAUG, cia pareklamuokim tik TAS, kurios tikrai netelpa i standartus! Nelabai isivaizduoju, kokios siais laikais nuotraukos VIZUALIAI galetu netilpti i standartus, nustebinti (gal buvot kosmose, menulyje - tada jo, nors ir siaip tokios nuotraukos gal butu visai idomios), TAD pasiulymas PAREKLAMUOTI cia butent savo samoji - BUTENT nuotrauku komentarus, ne tiek pacias nuotraukasŠypsena T.y., nuorodos turetu NUVESTI i nestandartini STANDARTINIU nuotrauku ir samojingo pavadinimo jungini!

ViskasŠypsena Bloguoju neminekitŠypsena

Terminated.

Iš viso įrašų: 13

nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama