Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 26

klase.lt mokesčiai ir reklamos

Autorius:
Sukurta: 2009-02-09 19:38
Rolandas Mociunas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-12-30 21:32

Man patiko , kai pries kiek laiko jie siule imti greitaji kredita ir bus padovanotas vip'as

Ha ha ha , mano isitikinimu , greitaji kredita gali imti tik nevisaprotis. Reiskia siulydami 

sia sutarti ir mane laiko nevisaprociu.  Sekmes vystyt bizni!

Andrius T.

2009-12-29 23:11

APMOKESTINKIT IR SAVU NUOTRAUKU PAZIUREJIMA, NES TIKRIAUSIA MANOTE KAD GYVENAME AKMENS AMZIUJE IR SAVO KOMPIUTERIUOSE JU NEMATYSIME, IR DARUGU NEMATYSIME IR NIEKO NEMATYSIME JEI NESUSIMOKESIME?

hahaha, NET GRAUDU KAIP LIETUVIAI TROKSTA PASIPINIGAUTI IR KUO DAUGIAU IR KUO GREICIAU!

(isivaizduokit parasiau sita poasisakyma ir yra pasirinkimas ar komentuoti anonimiskai ar ne tai pasirodo ogi anonimiskai reikia but uzsiregistravus paslauga , kuri mokama , hahaha nu ne , visiska nesamone , kur ka bepaspausi ten kazka reik moket, dar kiek ir kantrybe truks)

manau su laiku anketu prades cia mazeti ir atsiras saitas KLASE LT FOR FREE Šypsena 

negi padoru ir negeda pinigautis pagrinde is moksleiviu?

APMOKESTINIMAS

Neegzistuojantis vartotojas
2009-12-27 12:04

Pradekime visi naudoti " facebook"

Irmantas Kanapeckas

Pasisakymų: 60

Sukurta temų: 2

2009-12-27 00:02

Na, klase.lt portalas, kaip ir bet kuris kitas, turi iš kažko gyventi. Įdomu tik tai, kad daugelis užsienio portalų (pvz., Facebook) išgyvena nerinkdami mokesčių iš savo vartotojų. Aišku, norisi ne tik išgyventi, bet ir gauti pelno. Bet juk klase.lt rodo nemažai reklamos! Svarbu pastebėti, kad klase.lt visos svarbiausios funkcijos yra nemokamos. Tačiau pastaruoju metu mane labai nemaloniai nuteikė absurdas, apie kurį rašė ir Tomas Kavaliauskas: susimokėt už galimybę pamatyti, kas atsiuntė man dovaną. Aš vertinu klase.lt sudarytą galimybę Kalėdų laikotarpiu dovanas siųsti nemokamai, tačiau labai norėtųsi ir siuntėją bei pridėtą žinutę matyti nemokamai. O bandymas dabartiniu būdu galbūt pritraukti naujų mokamų paslaugų vartotojų atrodo, sakykim, nesolidžiai.

2009-12-19 20:49

Absurdas yra tai, kad gavus kalėdinį sveikinimą iš draugo ar klasioko aš negaliu pamatyti kas ir ką man parašė! Kad galėčiau tai padaryti - turiu susimokėti Šypsena ...juokas pro ašaras... Gerai kad nors šias diskusijas dar neapmokestino. Taigi, naudodamasis tokia proga, dėkoju visiems, kurie man kažką parašėt ir sveikinu visus artėjančių švenčių proga!

2009-12-18 07:51

Ir be klase.lt administracija tai kerštingi neišsivystę šunsnukiai, kurie už kiekvieną kritiką atsako spamindami, vakar nusiunčiau jiems trumpą laiškutį, su nusiskundimais, šiandien savo pašto dėžutėje radau virš 20 vienodų reklaminių laiškų, tai kaip tai pavadinti? Nu žodžiu su tokia kompanija nesinori turėt nieko bendro

Andrius Vasikauskas

Pasisakymų: 5

Sukurta temų: 1

2009-03-01 14:31

Gerai kad ne viskas yra mokama ir  kad tai liktu, bet man labiau yra primtinas aukojimas ne mokesčio rinkimas, juk nera gaila uz gera ir nemaza darba atsilyginti, beto bet kokie mokesčiai visada varžo ir stabo veika.

Puslapio pirmieji gyvavimo metai tikrai labiau masino visus bičiulis, na o dabar čia pasikeitus kontaktais "e" erdves puslapis primirštamas.           

GD jega!!!!

Andrius Vasikauskas

2009-03-01 14:16

Augutis Kučinskas 2009-02-12 08:58 rašė:

Evaldas Inčiūra 2009-02-10 07:16 rašė:

Mokesciai si puslapi dar labiau stumia i beviltiskuma.

Jei puslapis praso kazkokiu pinigu tai 99% vartotoju tiesiog issigasta ir pasiuncia puslapi kuo toliau. Manau pirma reikia surinkti kuo didesni zmoniu rata, siulant ivairias nemokamas ir tik po kokiu metu galvoti apie kazkokiu minimalu mokesti.

Klase.lt jau veikia daugiau nei 5 metus, vienija per 500 tūkst. registruotų narių ir yra nemokamas.

Mokamos yra tik PAPILDOMOS ir neprivalomos paslaugos.

GD jega!!!!

Gražina Matkevičiūtė - Žepnickienė

Pasisakymų: 15

Sukurta temų: 4

2009-02-23 17:13

sveiki, visiškai sutinku su Raimundu - kam tas mokestis . manau, kad jo nereikia

Šypsena mano numylėtiniai - pekinukai

Raimundas Juzėnas

Pasisakymų: 6

2009-02-23 10:35

lygiai tas pats ir su nuotraukom, jei jas vertina draugai ar klasiokai.......

Raimundas Juzėnas

Pasisakymų: 6

2009-02-23 10:33

na nesuprantu, jei klasiokas ar draugas užeina pas mane į svečius, tai kodėl aš turiu mokėti, kad sužinočiau, kas buvo užsukęs? tai gal reiktų mokestį įvesti tiems, kurie landžioja pas visus, kaip po pažinties puslapius. ačiū už atsakymą.

Augutis Kučinskas

Pasisakymų: 283

Sukurta temų: 8

2009-02-12 08:58

Evaldas Inčiūra 2009-02-10 07:16 rašė:

Jei puslapis praso kazkokiu pinigu tai 99% vartotoju tiesiog issigasta ir pasiuncia puslapi kuo toliau. Manau pirma reikia surinkti kuo didesni zmoniu rata, siulant ivairias nemokamas ir tik po kokiu metu galvoti apie kazkokiu minimalu mokesti.

Klase.lt jau veikia daugiau nei 5 metus, vienija per 500 tūkst. registruotų narių ir yra nemokamas.

Mokamos yra tik PAPILDOMOS ir neprivalomos paslaugos.

Augutis Kučinskas

Pasisakymų: 283

Sukurta temų: 8

2009-02-12 08:55

Andrius Vasikauskas 2009-02-09 21:49 rašė:

uz patarima dekui   seip man dzin smagu kad zmones piniga kala, tik gaila kad po mokescio ivedimo aktivumas cia zenklei sumazejo 

Andriau, nelabai suprantu, apie kokį mokesčio įvedimą eina kalba???     Po Klase.lt naršyti ir sėkmingai bendrauti su klasiokai, grupiokais ir t.t., kaip ir anksčiau, taip ir dabar galima visiškai nemokamai.

dsadsa dsa

Pasisakymų: 57

Sukurta temų: 9

2009-02-10 08:10

reklamos neikiriai kisamos tai jos nemaiso o pasiziurejos i krepsinis.net tai cia rojus nes ten visas reklamas i snuki tiesiog kisa tai argi tai neuzknisa nu ten 100% tragedija su reklamom del to kad jie visas naujienas kopijuoja

Evaldas l

2009-02-10 07:16

Andrius Vasikauskas

2009-02-09 21:49

uz patarima dekui   seip man dzin smagu kad zmones piniga kala, tik gaila kad po mokescio ivedimo aktivumas cia zenklei sumazejo 

GD jega!!!!

Gintarinis

Pasisakymų: 32

2009-02-09 21:37

naudokit mozilla ir imeskit pora addonu - adblock ir noscript-pamirsite apie reklamas ir siuksles-atidarius norima nuoroda beliks leisti(allow) su noscriptu tik ta ka nori ziureti...(nekainuoja)

p.s. o kokiu cia reklamu yra?(reklamu?)

2009-02-09 20:18

Man siame puslapyje reklamos visai netrukdo, kadangi jos cia gana skoningai ir neikyriai pateikiamos.

P.S. o skaiciuoti puslapio kureju pelna - nei mano, nei kitu vartotoju reikalas...

Marius Matulevicius

2009-02-09 19:51

Sutinku! Jeigu jau mokame uz paslaugas, manau tai ir be reklamu apsiribot turetume!

Andrius Vasikauskas

2009-02-09 19:38

Kaip manot ar neperdauk reklamos puslapyje jei renkamas dar ir mokestis?

GD jega!!!!

Iš viso įrašų: 26

...ir as ten buvau..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama