Linux į windows

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 27

Linux į windows

Autorius:
Sukurta: 2009-02-11 11:09
Sandra Gritėnaitė

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 2

2009-02-28 20:21

Šypsena pusės nesupratau ką keikiatės Kvatotis, bet  niekis, svarbiausia radau žmogutį, kuris padarė viską kaip reik, bent jau sakosi, kad veikia viskas kaip priklauso ir dabar tereikia atsiimti, likau su linux ubuntu Mirktelėti

Gintarinis

Pasisakymų: 32

Sukurta temų: 0

2009-02-21 14:45

deja,eeepc neleidzia idiegti ubuntu(bandziau ir live cd ir kitas osx).Pateikiu  nuoroda i ssd puslapi-jei noretusi upgrade kieta diska i didesnes talpos ar greicio,bet vel deja-daugiausia apie 90mb r/s-bent jau 2 kartus greiciau ,nei originalas.

Vytautas Butėnas

Pasisakymų: 10

2009-02-19 15:19

Na, sąvoką "sena gera vista" aš paėmiau iš kažkurio prieš tai esančio pasisakymo. Pats tikrai nemanau, kad ji gera - sugebėjau ją tik pabandymui išmėgint - nepatiko. Likau su XP, o dabar tai jau visai namuose sulinuxėjau (ubuntu) - yra viskas ko man reikia, ir aplinka atrodo taip, kaip noriu

Gintarinis

2009-02-18 23:49

Vytautas Butėnas Šiandien 16:43 rašė:

Jei neklystu, tai ant eee pc ta "sena gera Vista" net neturėtų pasileist - galios trūksta. O dėl aplinkos... Reikai tik paieškot, ir pasidaryt galima viską taip, kad būtų n kartų patogiau. Čia mano tokia nuomonė...

Labas Vytautai!-Niekada nemaniau kad Vista gera-patys kurejai pripazino,kad tai buvo labiausiai nepavykes OS...Sena?-as ja isbandziau pries kelis metus ir grizau prie xp-reiskia dirbu su senesne.-Vista reikia pamirsti norint dirbti su eeepc-ji nera net greitesne su tais paciais resursais uz xp,tiesiog turi galimybe naudoti didesnius nei xp -tuo ir balansuojasi.

Nemanau,kad neimanoma pakeisti aplinka xandroje-man net patiko tam tikra prasme.-Taciau reikia zinoti,kad xandros OS turi tiesiogini update is Asus saito ir paprasciausiai po keliu bandymu supratau,kad -kitakuniu neakceptuoja arba pradeda luzineti-bet imanoma. console-sumo....nejieskosiu kodu siandien. Šypsena

Vytautas Butėnas

Pasisakymų: 10

2009-02-18 16:43

Jei neklystu, tai ant eee pc ta "sena gera Vista" net neturėtų pasileist - galios trūksta. O dėl aplinkos... Reikai tik paieškot, ir pasidaryt galima viską taip, kad būtų n kartų patogiau. Čia mano tokia nuomonė...

Gintarinis

2009-02-13 18:53

Naudojuosi tokiu modeliu ir tiesa pasakius-perejau prie win tik del labai specialiu dalyku.Beje normalus xp pro 3sp labai jau vangiai dirba,bet crystal xp-normaliai-tereikia page files set i 0mb-tada greiciau skaito/raso hdd. Gali bandyti dual boot is eksterno kieto disko-suinstaliuoti cia win ir konfiguruoti setupe starta is removable media(kalbu ne apie SD korta),bet aisku geriausia ir greiciausiai dirba su linux.Siaip daug info rasi Asus forume linux-ui arba XP(jeigu pavyks idiegti)-rasyk-klausk.sekmes  

Sandra Gritėnaitė

2009-02-13 09:52

Gintarinis Šiandien 01:40 rašė:

Labas Sandra!-Reikejo iskarto parasyti koks kompas-butu lengviau visiems.Pirmiausia tavo kompe yra linux xandros versija.antra-jeigu kietas diskas SSD-su standartiniais windowsais tavo bedos nesibaigs,nes ssd hd naudojamas eeepc-skaito/raso su 40 mb greiciu(labai letai).Tikiu kad tavo eeepc turi 4 arba 12 arba 16gb kieta diska(didesnes talpos paprastai tiekiamas su XP)-jeigu taip,tada patarimas tau-mokintis dirbti su linux,bet kad butu tiksliau-reikia daugiau info- pradek nuo pilno pavadinimo eeepc....?

maniškis eee pc 900, nebėda man tas linux, bet va ta xandros aplinka  mano akiai labai jau nekaip žiūris Kvatotis

Gintarinis

2009-02-13 01:40

Labas Sandra!-Reikejo iskarto parasyti koks kompas-butu lengviau visiems.Pirmiausia tavo kompe yra linux xandros versija.antra-jeigu kietas diskas SSD-su standartiniais windowsais tavo bedos nesibaigs,nes ssd hd naudojamas eeepc-skaito/raso su 40 mb greiciu(labai letai).Tikiu kad tavo eeepc turi 4 arba 12 arba 16gb kieta diska(didesnes talpos paprastai tiekiamas su XP)-jeigu taip,tada patarimas tau-mokintis dirbti su linux,bet kad butu tiksliau-reikia daugiau info- pradek nuo pilno pavadinimo eeepc....?

Sandra Gritėnaitė

2009-02-12 14:06

Nikolaj Parchimovic Vakar 20:11 rašė:

Sandra Gritėnaitė Šiandien 11:09 rašė:

Sveiki, kiek kainuoja šis malonumas? Noriu pakeisti turimus linux'us į windows'us Šypsena

o ka, pazistamu nera, kurie turi kompa, reikia butinai viesai klausti? Šypsena))

Autore kazkas uzparino ir ikiso linux'a ("linux best, windows suxx"Mirktelėti, o dabar dar karta uzparins del Windows'u is BMS'o Šypsena))

nieks nieko neparina, jau ir paklaust negalima Nuliūdes naudočiau ir linux, nes kiek man reikia, viskas mažai skiriasi nuo vistos (mano neprofesionalia nuomone Šypsena ), bet kad jau aplinka baisi..tai vienok viską keist reiks, tai ir primečiau, kad geriau jau sena, gera vista Šypsena

Sandra Gritėnaitė

2009-02-12 14:03

Nerijus Pupkus Vakar 17:26 rašė:

Tegu nepyksta autorius, bet diletantiskas mastymas linuxa i windowsus iskeist! Nebent pasiilgot problemu su nuolatiniais programu, branduolio ar virusu sukeltu luzimu.

Nuomone, kad "as jau nuo mazens su windowsais iprates" suprantama, taciau pas linux ubuntu  beveik viskas tas pats, tik reikia siek tiek persiorientuoti ir iprasti pamirsti problemas su visokiais virusais, programomis ir t.t.

Nesiimsiu vardint visu linux privalumu pries windows, norint info galima rast google. Pavyzdziui as dirbu su tokiomis programomis, kur pas linux dar, pabreziu - dar nera numatyta, todel pas mane dvi operacines - linux ir windows. Windows isijungiu tik dirbti su ta programa ,o linux visais kitais atvejais. Beto, dauguma windows programu galima instaliuoti i linux operacine per crossover programa, todel tiems, kas bijo likt be kokio tai photoshop'o, linuxe jis puikiausiai veikia.

Tai tik mano nuomone. Neveltui yra posakis - gero ir veltui nereikia

tai vat, kad nein man tas ubuntu, nes reik prima raktą sutvarkyt, o aš nabagėlis, to nemoku padaryt, mat pas mane linux yra eee pc Šypsena

Neegzistuojantis vartotojas
2009-02-12 00:07

Nikolaj Parchimovic Vakar 20:06 rašė:

detaliau prasom... kur tos "skyles", problemos ir panasiai? Kaip tik dabar windows'a turiu, tai noriu pamatyti kokio nors windows bug'o prezentacija. Nesuprantu tokiu, kurie taip kategoriskai teigia "naudokit linux, jis geriau".

Yra vartotoju, kuriems tie kompai px, svarbu kad "filmas suktusi, musika grotu". Tai kokio bb jiems tie linux'ai reikalingi? Nx jiems zinoti apie programu repozitoriuma, branduolio versija ir kita jiems nereikalinga informacija?

Esme tame, kad jei rankos kreivos, tai:

1. windows'e bus virusai, "lizimai" ir kitos nesamones;

2. linix'e bus "kur START mygtukas" , "wtf?"

naudokit ka tinkami, man do lampochki. kiekvienas pats nusprendzia, kiek problemu sau susikurti.

man idomu kitkas.

ar labai dziaugtusi windows vartotojai, jei jiems reiktu sumoketi uz visas nepaketines programas (winamp, VLC, photoshop, LED, ir t.t. ir t.t.)? noreciau paziureti

2009-02-11 21:46

Windows'uose (XP, Vistoj) ar Linux Mint eilinis vartotojas praktiškai didelio skirtumo nepajustu. Programų diegimas netgi paprastesnis nei windows'uose. Aišku, jeigu reikia tokių programų kokių linux'uose nėra ir artimiausiu metu nebus tuomet būtina naudotis ir Windows'ais. O teigti, kag Windows geriau ar Linux, tai nėra prasmės. Sprendžia kiekvienas asmeniškai ir kiekvienam OS poreikis skirtingas. Vieniem kaip jau kažkas minėjo užtenka filmą pasileist ir muziką klausyt, su kuo daug geriau susitvarko Linux Mint ar Ubuntu (truputi pakonfiguravus) nei Win. Ar rimtesniam darbui ar žaidimui su populiariuoju Photoshopu, AutoCad'u, Office'u (jei linuksuose netenkina Open Office, kas visiškai lygiavertis MS office konkurentas).

O perrašyti Win vietoj linux'ų, tai pusvalandžio maksimum valandos darbas (priklauso nuo spartos) ir įrašinėjančio žmogau sąžinės reikalas, kiek tą darbą įvertinti. O legalus CD jau kas kita brangu ir nerekomenduoju. Win neverti tų pinigų kurių prašo gamintojas. Tik nereikia suprast klaidingai, pirataut nieku gyvu nesiūlau. Tuo ir skiriasi Windows vartotojai ir linux vartotojai. Naudojant Windows visada knieti atsisiųst cracką turimai programos demo versijai

Nikolaj Parchimovic

Pasisakymų: 7

2009-02-11 20:11

Sandra Gritėnaitė Šiandien 11:09 rašė:

Sveiki, kiek kainuoja šis malonumas? Noriu pakeisti turimus linux'us į windows'us Šypsena

o ka, pazistamu nera, kurie turi kompa, reikia butinai viesai klausti? Šypsena))

Autore kazkas uzparino ir ikiso linux'a ("linux best, windows suxx"Mirktelėti, o dabar dar karta uzparins del Windows'u is BMS'o Šypsena))

Nikolaj Parchimovic

Pasisakymų: 7

2009-02-11 20:06

Nerijus Pupkus Šiandien 17:26 rašė:

Tegu nepyksta autorius, bet diletantiskas mastymas linuxa i windowsus iskeist! Nebent pasiilgot problemu su nuolatiniais programu, branduolio ar virusu sukeltu luzimu.

detaliau prasom... kur tos "skyles", problemos ir panasiai? Kaip tik dabar windows'a turiu, tai noriu pamatyti kokio nors windows bug'o prezentacija. Nesuprantu tokiu, kurie taip kategoriskai teigia "naudokit linux, jis geriau".

Yra vartotoju, kuriems tie kompai px, svarbu kad "filmas suktusi, musika grotu". Tai kokio bb jiems tie linux'ai reikalingi? Nx jiems zinoti apie programu repozitoriuma, branduolio versija ir kita jiems nereikalinga informacija?

Esme tame, kad jei rankos kreivos, tai:

1. windows'e bus virusai, "lizimai" ir kitos nesamones;

2. linix'e bus "kur START mygtukas" , "wtf?"

2009-02-11 17:26

Nuomone, kad "as jau nuo mazens su windowsais iprates" suprantama, taciau pas linux ubuntu  beveik viskas tas pats, tik reikia siek tiek persiorientuoti ir iprasti pamirsti problemas su visokiais virusais, programomis ir t.t.

Nesiimsiu vardint visu linux privalumu pries windows, norint info galima rast google. Pavyzdziui as dirbu su tokiomis programomis, kur pas linux dar, pabreziu - dar nera numatyta, todel pas mane dvi operacines - linux ir windows. Windows isijungiu tik dirbti su ta programa ,o linux visais kitais atvejais. Beto, dauguma windows programu galima instaliuoti i linux operacine per crossover programa, todel tiems, kas bijo likt be kokio tai photoshop'o, linuxe jis puikiausiai veikia.

Tai tik mano nuomone. Neveltui yra posakis - gero ir veltui nereikia

2009-02-11 13:20

70lt.   www.comtech.lt   Kaune.

Irenijus Deltuva

Pasisakymų: 13

2009-02-11 12:52

Na jo be "buxinant" kavute sudeciau as tau tuos XP (piratinius)

Na o jei nori Legalumo cia kainas Rasi:

http://www.bms.lt/lt/catalog/listing/?cid=178;3#bb

Ps.Su Linux'ais yra saugiau "Placiame Internete" nei kad su Windoze....Taik tiek.

2009-02-11 11:53

O jei nelegaliai, tai pažįstamam kompiuterastui gali užtekti kavos puodelį išvirti ir viskas bus padaryta Šypsena

Benas V

Pasisakymų: 49

Sukurta temų: 1

2009-02-11 11:51

klaida padariai kad su kompu nepirkai windows, nes tada butu kurkas pigiau nau pirkti ir isidiegti atskirai... na o siaip manau ~500 lt kainuoti turetu, na žinoma jei viskas legaliai Šypsena

--
mano paras

Sandra Gritėnaitė

2009-02-11 11:09

Iš viso įrašų: 27

Izraelis-Jordanija 1

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama