Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 36

Suo grauzia viska

Autorius:
Sukurta: 2009-03-29 16:35
Lina Baranauskaite

Pasisakymų: 10

Sukurta temų: 0

2011-05-10 18:50

Manau reiktu jam daugiau demesio skirt.daugiau lauke su juo but,kad issilaikstes nenoretu grauzt visko is eiles.

Kristina Bučaitė

Pasisakymų: 2

2011-01-10 00:36

jei suo grauzia ne tam skirtus daiktus, vadinasi suo nera auklejamas, priziurimas ir pakankamai aprupintas seimininko demesiu. taigi kaltas kas? SEIMININKAS.

tad pasiziurekit y veidrody ir pamastykit ka darytumet jus jei jus uzdarytu rusy visai dienai, ir paskui gryzus jus totaliai igrnoruotu.

Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2010-10-14 03:04

Vytautas Gustaitis

Pasisakymų: 786

Sukurta temų: 1

2010-07-28 21:59

jai grauzia, tai kaip mano dukra sake ,reikia sunsnuky uzdet

Neegzistuojantis vartotojas
2010-07-24 14:31

o kad grrauzia tai taip,budama maza musu kalyte daug yra sugrauzus.kai jaucia kazkur vaziuosim pati paima dirza ir vaiksto is paskos,kad jos nepalikt..

2010-07-24 14:29

sveiki!!!

mes namie turim 9 metu rotveilere kalyte.visko buvo prikretus.Viskas butu gerai kad taip baisiai nesisertu.su siurbliu per diena einu 2-3 kartus,kad plaukus surinkt.Nesturim maza 2 metuku dukryte,kuri labai megsta pasliauziot.

Asta Staponkiene

Pasisakymų: 7

2009-03-30 16:11

Prajuokinai su savo istorija

Rima Kaluževičiūtė-Jastremskienė

Pasisakymų: 11

2009-03-30 16:04

Na, kadangi mano šuo didelis, į namus normalaus narvo nepastatysi, todėl ir problemų dėl to neturėjau. Kai jaunas buvo, mėgdavo pagraužti smulkius daiktus:gumytes, kojinaites, pėdkelnes, pirštines. Jis išmokė dukras savo daiktus dėti į vietą. Blogiau buvo, jei kas ateidavo į svečius: pastverdavo pirštinę, kol niekas nemato, nugrauždavo visus pirštelius, kumštinių nekliudydavo. O dabar, tai ne metai ir ne du, nusistveria mano šliurę ir vaikšto po butą. Šiaip jau nieko blogo, bet kas turi patriarcharinių pažiūrų vyra, mane supras. Ateina jis iš darbo ir randa ant savo pagalvės mano šliurę... Pradžioje putojo, po to nutrė, kad "bobos" kvapas turi būti visur. Bandėme keisti rankenas, nepadeda. Jei ne pats atsidaro, tai mes paliekam neuždarytas duris. Bandė vyras palikti savo šliures(matyt, linksminosi, numanydamas mano riakciją), neišdegė. Šuo žino, kas jį maitina, vedžioja ir ką šeiminink laikyti.
Inga Zakaraviciute-Laing

Pasisakymų: 376

Sukurta temų: 3

2009-03-30 10:19

Mano tevai turi suni...Jis visa laika sposu pridaro jei yra paliktas vienas namuose! Jis net gi spinta moka atsidaryt,tada pasiima koki palta ar striuke is ten ir apgrauzia...Cia jo pasakymas buna ,kad jis namuose vienas nenori but....Taip kad mano tevai ,jei ir vaziuoja ar eina kur -turi ir suni vestis....Jam labai patinka vaziuot su mano tevu zuvaut-kaip parvaziuoja namo tai jis miega kaip uzmustas iki ryto.

O tau sekmes su Rokse!

2009-03-29 21:36

Siam suniukui reiketu skirti bent dvi savaites sitokio iprocio dresavimui. Ta dresura atrodytu taip- pries iseinant uz duru, jai liepi pasilikti  savo iprastoj vietoj, kur dazniausiai ji buna. Geriausia, jei tai butu jos guolis. Ir kartoji zodi-(tarkim)" pasilieki".Uzdarai duris ir lukteli minute ar dvi. Po to grizti, nuvedi ja i ta vieta kur palikai ir duodi skanesta, po to vel pakartoji ta pati, tik uztrunki siek tiek ilgiau. Per diena  apie desimt kartu.( Ir kaip cia jau paminejo- palieki kaula arba suniska zaisla grauzimui.)

As, sita problema, su savo aktyviu v.aviganiu issprendziau per pusantros savaites. Aisku reikia kantrybes, bet....kai labai reikia Sekmes!

Marija Baltrusaitiene (Viganauskaite)

Pasisakymų: 1

2009-03-29 20:59

Sauliau, as is asmenines patirties rasau, nes turiu dveju metu pitbuli (mergaite). Visu pirma suniui svarbus fizinis aktyvumas ir rutina. Tuo paciu metu est, i lauka, zaist ir t.t. Mano suo per diena gauna nubegt apie 5 mylias, kartais maziau jei oras buna prastas tiek, kad ir paciai nesinori nosi kist. O kartais daugiau - jei nueinam pas draugus, kur yra dar kiti 3 sunys ir labai didelis kiemas - issiduksta tiek, kad vos namo pareina. Kol suderinau rutina ir pasilaktymus, praradau tris poras batu Šypsena Taciau dabar batus drasiai palieku nesusleptus, nes zinau, kad suniui ismiegot 8 val. jei nieko idomaus nevyskta nera problema.

Asta, jusu Rokse dar labai jauna panele - nieko keisto, kad "skanauja" kas jai periklauso. Yra specialus purskalas sunims (galima naudot ir paprasta acta) pirtki gyvunu parduotuvese - training spray, teeth off ar kazkas panasaus turetu vadintis. Mano panele bande dantis ant laiptu - tai karta papurskus daugiau nemaciau jos dantu zymiu. Beje, jei paliekat zaislu su suniu kai jusu nera namie, tegu tie zaislai buna nesugriauziami - ne tokie, kad imanoma sugriauzt iki skuteliu. Kaulu ir kitu suedamu skanestu geriau nepalikt, kad suo nepaspringtu. Jei teko girdet tokia Oprah (JAV gerai zinoma laidos vedeja) neteko labradoro, nes jis paspringo nuo kaulo. Mano praktika su maniske panele parode, kad geriausias "zaislas" toks guminis zaislas, i kuri galima pridet ar sunu sausainiu, ar pripurkst kepenu skonio pastos, ar zemes riestu sviesto. Sekmes su Rokse!

2009-03-29 20:17

Na taip.Pamiršau paminėt kad reikia prie narvo pratint palengva,nuo mažens.Man tai narvas net labai pasiteisino,o dar žinant kad kalytė pora kart metuose rujoja ir lašina ant grindų visam name,tai...

2009-03-29 20:10

teks pavargti.nes geriausia imti 2 men.kiti seimininkai gal daug leido ar skatino ir suo nesupras tai galima tai i kalejima(narva) sodina.teks po truputi,padrausminant.o siaip tai sutinku kad kaip mazi vaikai.uzaugs ir praeis.aisku jei visai nepaleisit vadziu.bet labai skausmint nereik,nes tokie ramus,jautrus tie labrad.kaip ir musu.jei garsiai kas rekauja,bilda tai panikuoja.jei gatvej kas triuksmauja,tai aploja.

Asta Staponkiene

Pasisakymų: 7

2009-03-29 19:56

mes Rokse isigijom tik pries menesi ka ji darydavo pas ankstesnius seimininkus nezinom,siaip ji labai protinga namie savo reikaliuku niekad nedare kartais ji dar griauzia nakti kai mes buname namie ,tai nemanau kad i spec narva mes ja vestume nes reiktu diena ir nakti suo turi jausti kad ji seimos nare.

2009-03-29 19:42

pas mus irgi terjeras(skotas),tai pasiseke.mazas bande tempt uzuolaidas,staltieses kazka grauzti,kai dantys dygo.bet terjerai tokio proto,kad uzteko pora kart pasakyt grieztu balsu negalima ir daugiau nebande.aisku turejo zaislu,kurie grauzimui.mes su juo snekam,viska jie supranta.aisku kartais reik ir komandas duot,i vieta pastatyt.sunkiau tik su agresyviais milzinais.ten jau zmoniu santykiu negali but.siaip suo jei nemustas,niekad nieko nenuskriaus.narva reikia nuo pirmu dienu turet tada(jis taip priprastu ir butu norma),o ne 9 men.jam dabar blogai bus.o jei isejus seimininkam kazka pridaro,tai suo taip protestuoja kad ji paliko viena.cia sunkiau sugalvot kaip veikt,nualinimas gali nelbai padet.pailses truputi ir sena iproti tes.musu kai mazas buvo pastaugdavo.tai isgirdus lauke,tekdavo gryzti padrausmint.isaugo paskui.dabar paverkia tik kai morcius uzeina.

Iš viso įrašų: 36

Debesys

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama