Tupperware indai - patiko, nepatiko, kodėl?

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 38

Tupperware indai - patiko, nepatiko, kodėl?

Autorius:
Sukurta: 2009-04-15 16:12
Kesa N

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2016-02-29 23:47

Sveiki, tupperware nesu bandžiusi, bet girdėjau neblogus atsiliepimus. Prie to pačio- iškyloms turiu seną termosą, ieškau naujo, kokio tipo pirkti?  

Tupperware Tupperware

2014-01-19 13:08

Tupperware pasiūlymai čia: http://public.fotki.com/MazasSpindulelis/my-first-album/ 

Vaida Krikščikaitė-Vilimienė

2013-01-11 15:39

Prašome Jungtis prie šaunaus puslapio Facebooke Tupperware Lietuvoje, rasite vissu gaminius, receptus, filmukus....

Vaida Cernauskiene

Pasisakymų: 2

2010-01-04 17:38

Nesigincisiu,bet pritarsiu .

Lina Markevičienė

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 1

2010-01-03 19:38

Kuo? Aišku, kaina Šypsena O tai reiškia - kokybe Šypsena Iš ties, pirktą parduotuvinį plastikinį gaminį ko gero teks po pusmečio išmesti, nes jis bus susibraižęs, pajuodęs ar tiesiog suluš. Taip pat, nėra jokios garantijos, kad bus pagamintas iš žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. Tupperware produkcijai suteikiama 30 metų garantija. Bet iš ties, mane labiausiai žavi šios produkcijos funkcionalums - apgalvota kiekviena smulkmena: kad būtų lengva ir patogu naudoti, padėti, plauti ir t.t.

Vaida Cernauskiene

2009-12-06 20:29

Kuo skiriasi Tupperwario indai nuo paprastu indu parduotuvese?

Neegzistuojantis vartotojas
Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-18 09:26

maciau per rusu tv, ivanas gamina ,,smak''e ir ten reklamuoja siuos produktus.. maciau miltams toki kaip asoti ..dugne atsidaro skylutes..pabarstyti lenta..na normuoti miltus.. klausiau drauges..sake lt dar neturi?

tokio daikto gal noreciau..nes nemacius nieko panasaus..kitu f.

Redagavo:
userPhoto
(2009-12-06 20:32)
Laima Pažerienė

Pasisakymų: 13

2009-11-11 11:15

Labas turiu gausybe topervar indu vieni patinka kiti nelabai bet suluzo rankenele smulkintuvo ir viskas kas galetu pakeisti  nes zmogus is kurio pairkau jau anapilin indas pirktas gal pries 2-ar 3m .na dar kokybe gera bet jau panaudojus keleta metu man l ,,apsinesiojo,, na nera jie ilgaamziai jei naudoji kasdien jei galit padet parasykit. Aciu

irena urboniene

2009-11-09 12:38

GALIU TIK PRITARTI, KAD TAI PUIKŪS GAMINIAI, YPAČ PATINKA DUBUO TEŠLAI, KADANGI JAME MIELINĖ TEŠLA GREIČIAU KYLA NEI ĮPRASTAME DUBENYJE, O TAI LABAI  SVARBU TAUPANČIOMS LAIKĄ.

Laima Naruseviciute

Pasisakymų: 32

2009-06-13 17:25

Galiu duoti kontaktini e-mailiu demonstruotojos [email protected] Ji turi nemazai uzsilikusiu gaminiu nuo senesniu akciju.

Laima Naruseviciute

Pasisakymų: 32

2009-06-13 16:50

Na nesame reklamos aukos... Šypsena man patinka ir tinka...aisku kaina nera zema...bet tai nors nesmirda kepant pyraga guma, kaip is pigiu silikoniniu formu, kurios atrodo tuoj susilydys su pyragu Šypsena Kiekvienam teise rinktis, tai kodel nesirinkti geresnio, jeigu tai gali sau leisti Šypsena Mano pastebejimas is pazistamu, kai engali sau leisti to nusipirkti, tai tada labiausiai ir kritikuoja Šypsena

Elvina Jonkuvienė (Naruševičiūtė)

2009-05-21 21:48

Aš naudoju Tupperware gaminius nuo pat atsiradimo Lietuvoje, žinoma po to pradėjau ir dirbti Kadangi seniai su jais gyvenu tai galiu pasakyti, kad pati atsirinkau, kurie man gaminiai puikiausiai tarnauja ir be jų neįsivaizduoju savo virtuvės. Tikrai man ne visi gaminiai prigijo, bet čia kiekvienas renkasi pagal savo poreikius. Tik būtinai turi žinoti kaip juos naudoti, nes kartais žmonės kažką netaip darydami pyksta, kad blogas gaminys. O dėl kainų Lina visiškai teisi, galima palaukti ir nuolaidų, kurių dabar pakankamai daug ir nemažos

Danguolė Čereškienė

2009-05-04 12:19

Tupperware produktai man asmeniškai labai patinka, turiu jų nemažai, ypač patenkinta įvairiais dubenėliais su dangteliais ir kepimo formomis. Norėčiau įsigyti 19 pyragėlių kepimo formą, turiu tik 6, gal kas turi atliekamą?

Viktorija S

2009-04-18 14:59

Noriu suzinoti, kas LT prekiauja sia produkcija, gal kas parasytu kontaktinius duomenis, tel., arba e-maila. Aciu

Lina Markevičienė

Pasisakymų: 3

2009-04-17 00:00

Nei čia reklama, nei ką... tiesiog įdomi nuomonė. Ir tiek Šypsena Nes pati ruošiuosi kelis produktus įsigyti. O dėl kainų - tai kad galima palaukti, kol norimas daiktas bus su nuolaida, o ne pirkti iš karto iš katalogo

Andzela Martysiene

2009-04-16 14:45

Negaleciau pasakyti. Kazkoks absurdas. Uzsisakiau surine ir sviestine. Padariau eksperimenta, idejau surio i paprasta dezute ir i tupperware. Laiko suri vienodai tiek pat. Abu vienu laiku radejo pelyti.Taip pat ir su sviestinbe isbandziau. Tad nusprendziau, kad tai veju vejai.

Tatjana Kyiv - Stanislovaitienė

2009-04-16 10:58

Produkcija gera, bet brangi

Sigute Mikštiene

Pasisakymų: 10

2009-04-15 22:34

Turiu nemazai sios produkcijos, ir man ji labai patinka, o kad galeciau isigyti daugiau, nuejau pati dirbti i Tupperware, ir tuo labai dziaugiuosi.

Iš viso įrašų: 38

susitikom

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama