Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 30

Atsiprašau,nežinojau :)

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-05-12 21:27
Rasa K

Pasisakymų: 9233

Sukurta temų: 64

2009-05-13 23:25

Visuomene, buvo ir bus pries tuos, kurie savo Poziuriais issikiria nuo kitu...ir cia manau mazai ka bepakeisi. As asmeniskai dziaugiuosi, kad vedamos tokios Temos, kurios vercia susimastyti

Rasa K

Pasisakymų: 9233

Sukurta temų: 64

2009-05-13 23:18

zmogus, kuris Intensyviau domisi, supranta realybe kitaip, negu 98% visuomenes, kuri tuo nesidomi....Zmogau atsibusk!!! ir paklausk saves: kokia mano funkcija cia..?

Neegzistuojantis vartotojas
2009-05-13 22:54

Vittorio (~v~) Šiandien 12:14 rašė:

Diskusijos>IT>Programinė įranga. Kažko panašaus aš ten nemačiau ir atsiprašau jei ši tema jau buvo diskutuota. Ir dovile,varža pasireguliuok čia nevelniavus!

super tema, apie tai turi visi kuo daugiau kalbeti, apie tai ruri pastoviai laikrasciai rasyti

2009-05-13 16:59

Juozai,aš suprantu pasaulį taip  http://www.youtube.com/watch?v=f1bjnkOqT8k 

Tačiau aš tikiu kitokiu pasauliu.

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 1987

Sukurta temų: 16

2009-05-13 16:50

Vyrai, vyrai, nesipykit, iseitis tikrai yra... Šypsena

Juozukas Ukininkas

Pasisakymų: 3235

Sukurta temų: 12

2009-05-13 15:40

Vittorio (~v~) Šiandien 15:29 rašė:

ŪŪŪŪŪ,kažkas piktas pasidarė,negi tai gali būti visažinis Juozas,kuris viską žino Kvatotis Klausyk Juozai,tiesa ta,kad aš daugiau suprantu apie pasaulį ir žmogu negu tu. Man tu esi,tuščia vieta,nes nei vieno protingo komentaro su kokiom nors datom ar pavardėm ar dar kuom nors negirdėjau,tik situacijų atmetimus,o psichologiškai,neapsišvietęs žmogus,kuris mato ne toliau savo nosies,visa laika viską atmeta,ko nesupranta. Na o tavo,bei tavo klubo skaičius tik tai ir daro. Pripažink tiesa Juozai,tu visada tai elgiesi. Aš elgiuosi taip dėl to,kad žmonės dėl nieko ant manęs užsipuola ir pradeda vadinti lunatiku,nors ir faktas kurį aš konstatuoju yra tiesa.Nedarai tu man jokios įtakos su savo snargliniais pasisakymais,mamom,nes aš žinau,kad tave sistema taip įtraukus į savąją tiesą,kad tau jau per vėlu susivokti kokiame pasaulyje tu gyveni ir tu niekados nepajusi tos mastymo laisvės. Man nusispjaut,aš pasaulio neišgelbėsiu,nes matau daug žmonių nepasirengę išgirsti visų laikų tiesos,nes ją išgirdę,jos nesupras,nes mato tokį pasaulį,koks jiems yra pateikiamas,o ne tokį,kokį turėtų matyti savo akimis. Tu vienas iš jų Juozai,prijungtas prie matricos, itrauktas į sapnų pasaulį kurį vadini realybe ir taip stirpiai,kad tu pats ją gini. Tu esi aklas bei kurčias,nors ir akys ir ausys pas tave funkcionuoja,tačiau nematai ir negirdi to ką turėtum,norėdamas sužinoti,kas yra žmogus.

Matai Vittoriuk visais laikais bus skirtingos nuomones ir skirtingi supratimai.Tu vienaip y viska ziurai o as kitaip.Tik skirtumas kaip tu sakai kad man reikai dirbti toj sistemoje kad gyvenciau ir vaikams gyvenime padeciau.Del to ir nera laiko verkslenti ir trydalioti.Kaip pas tave atsiras atsakomybes jausmas tu pats neturesi laiko tokiom "rimtom" temom diskutuoti.Dar karta pabreziu kad y klase.lt ateinu ir ateisiu pailseti o ne tau snarglius sluostyti.Sekmes tau su Virguciu protestantu zaidimus zaisti

2009-05-13 15:31

Iš karto noriu atsiprašyti,kad spam'inau šiame tinklapyje su šia tema,tesiog neradau jos diskusijų sub-forumuose,tai ir galvojau,kad nėra apie tai šnekėta
Atsiprašydamas,norėčiau pasiūlyti jums viena interviu su žinomu,dėja mirusiu, holivudo režisieriumi Aaron Russo. Jame jis apipasakoja,kaip jis supranta pasaulį

http://video.google.com/videoplay?docid=5420753830426590918

2009-05-13 15:29

ŪŪŪŪŪ,kažkas piktas pasidarė,negi tai gali būti visažinis Juozas,kuris viską žino Kvatotis Klausyk Juozai,tiesa ta,kad aš daugiau suprantu apie pasaulį ir žmogu negu tu. Man tu esi,tuščia vieta,nes nei vieno protingo komentaro su kokiom nors datom ar pavardėm ar dar kuom nors negirdėjau,tik situacijų atmetimus,o psichologiškai,neapsišvietęs žmogus,kuris mato ne toliau savo nosies,visa laika viską atmeta,ko nesupranta. Na o tavo,bei tavo klubo skaičius tik tai ir daro. Pripažink tiesa Juozai,tu visada tai elgiesi. Aš elgiuosi taip dėl to,kad žmonės dėl nieko ant manęs užsipuola ir pradeda vadinti lunatiku,nors ir faktas kurį aš konstatuoju yra tiesa.Nedarai tu man jokios įtakos su savo snargliniais pasisakymais,mamom,nes aš žinau,kad tave sistema taip įtraukus į savąją tiesą,kad tau jau per vėlu susivokti kokiame pasaulyje tu gyveni ir tu niekados nepajusi tos mastymo laisvės. Man nusispjaut,aš pasaulio neišgelbėsiu,nes matau daug žmonių nepasirengę išgirsti visų laikų tiesos,nes ją išgirdę,jos nesupras,nes mato tokį pasaulį,koks jiems yra pateikiamas,o ne tokį,kokį turėtų matyti savo akimis. Tu vienas iš jų Juozai,prijungtas prie matricos, itrauktas į sapnų pasaulį kurį vadini realybe ir taip stirpiai,kad tu pats ją gini. Tu esi aklas bei kurčias,nors ir akys ir ausys pas tave funkcionuoja,tačiau nematai ir negirdi to ką turėtum,norėdamas sužinoti,kas yra žmogus.

Juozukas Ukininkas

2009-05-13 15:06

Savo pasaulio supratimu tik bubuka smelio dezej gali vartyt.Vadybininkeli.Gal dar eik mokintis ar tai jau auksciausiais tavo karjeros taskas.

Juozukas Ukininkas

2009-05-13 15:03

Vittorio (~v~) Šiandien 14:57 rašė:

Juozukas Ukininkas Šiandien 14:50 rašė:

Bet kokiu atveju nuotrauka pakeitei.Dabar bent jau y padavalka panasus.Vis dar neykerti apie molio verte asiliuk.Molis bent placiai vartojamas o pas tave indai daugumoje is plastiko turbut.Ai ka as cia rasau dar tavo mama uzsigaus.

Aš šiaip baro vadybininkas,bet manau vis geriau negu MOLIS Kvatotis Kaip likai MOLIS,taip ir ESI MOLIS ! KvatotisKvatotisKvatotisKvatotisKvatotisKvatotis  Ir nesiskūsk Klase.lt administracijai dar kartą kai tave suvartau Kvatotis Būl vyras ir priimk tiesa Kvatotis

Jei ka nors tu vartai tai tik ne mane.Ir nekliedek apie klase nes tada as ir pats uzpykau.Ten tu taip tikslei aprasei savo smegenu darba.Kaip ten rasei laikinai nedirbo ar ne taip.O nalivaikinu vadybininke pries keldamas snarglina nosy pagalvok ar tikrai verta ja kelti.

Iš viso įrašų: 30

Klases susitikimas..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama