Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 12

kondicionierių valymas

Autorius:
Sukurta: 2009-06-08 16:07
vytis c

Pasisakymų: 3

Sukurta temų: 0

2009-10-07 00:28

as cia pirma karta uzklydau,bet manau paskutini;ar cia visi isproteje?ar as cia vienas,jei visi sveiki...

Audre Vetra

Pasisakymų: 7954

Sukurta temų: 7

2009-06-09 05:40

oi ,Kristina,tu cia gerai....

kkk jjjjjj

Pasisakymų: 700

Sukurta temų: 4

2009-06-08 23:21

Mazdas reikia su sluota valyt.o dusliu makrofleksu uzpurkst.matysit vyrai,kaip leks!

Gonzikas Dumbliauskas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2009-06-08 22:07

Norėčiau patarimo: nusipirkau tokio įpurškėjo į kondicionierių, kad išvalytų bakterijas, tik niekaip nerandu kondensato išbėgimo šlangutės. mašina-mazda premasy. gal kas žinot ir galit patart.
Po keleivio kojomis is lauko po dugnu 1 cm skersmens. Jei nori pilnai isitikinti kad tai ji ijung kondika ir po 5 min is ten prades varvet kondensatas.

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 1981

Sukurta temų: 16

2009-06-08 18:52

Lijana Brajinskaitė-Paliulienė Šiandien 18:50 rašė:

Aciu Dievui. Visi savo vietoj. 

Reisk  , Jurgita , per toli nuejus nebuvai .

Pradedu po darbu atsikvepti....negadinkim temos vyriskai kompanijai, metames i "Katino dienorastis" (laisvalaikis/kita)....

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2009-06-08 18:50

Aciu Dievui. Visi savo vietoj. 

Reisk  , Jurgita , per toli nuejus nebuvai .

Jurgita Barmaleika

2009-06-08 18:48

Rytis Tamasauskas Šiandien 18:05 rašė:

klausyk Jurgita,tu gal geriau lysk i virgelio achujienas temas,o ne ten kur vyrai apie vyriskus reikalus bendrauja,neturi ka parasyt,tai ir nerasyk,kamsiunti cia visokias nesamones??speju kad tau linksma,tai susikurk savo linksmuciu grupe ir rasinekis ten.ka?

Mazytis pastebejimas - tikri ir protingi vyrai po tokius forumus 'nesimala', o jei ir uzklysta, tai tokius pasisakymus kaip mano -  pavercia juoku ir labai toli nesiuntineja...

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2009-06-08 18:28

As tai nemaciau siandien , kad kokie nors vyrai cia diskutuotu.  Atejo ryta vienas , paklause,kas jam idomu , o antras vakare uzsukes  tik savo nuomone pasake ir moteriske isvare...

Tai ar cia diskusija ? 

Rytis Tamasauskas

Pasisakymų: 2139

Sukurta temų: 9

2009-06-08 18:05

klausyk Jurgita,tu gal geriau lysk i virgelio achujienas temas,o ne ten kur vyrai apie vyriskus reikalus bendrauja,neturi ka parasyt,tai ir nerasyk,kamsiunti cia visokias nesamones??speju kad tau linksma,tai susikurk savo linksmuciu grupe ir rasinekis ten.ka?

kkk jjjjjj

Pasisakymų: 700

Sukurta temų: 4

2009-06-08 16:46

tegul tas vyrukas(kur cia pacituotas),ne diskus pasikeicia,bet trusikus,nes kai pamatys ,betupedamas uz masinos,kad ne tik diskai surudije,bet ir stabdziu slangute nupjauta,tai garantuotai prisisiks i kelnes

Jurgita Barmaleika

2009-06-08 16:36

I tema, bet linksmai (sian jau "citavau"Mirktelėti

Svarbus klausimas: Man reikalingas patarimas, kaip elgtis toliau. Iš anksto dėkoju už išsamų atsakymą.
Jau nemažai laiko aš stebiu savo žmonos keistą elgesį. Man atrodo, kad ji eina į „kairę", ta prasme, kad ji man nebeištikima. Viskas normalu. Kai ji kažką ilgai kalba telefonu, o aš prieinu, norėdamas pasiklausyti su kuo ir apie ką ji kalba, staiga ji padeda ragelį, o į klausimą, su kuo ji taip ilgai kalba, atsako, kad su drauge, kurios aš nežinau. Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji parvažiuoja namo, tačiau ją pastebiu tik pareinančią iš už namo kampo. Taigi, aš ir vėl nepamatau, su kokia mašina ji parvažiuoja namo. Kartą aš paėmiau jos mobilų telefoną pažiūrėti, kiek dabar laiko. O žmona, kai pamatė, kad turiu jos mobilų savo rankose, užkėlė baisiausią triukšmą ir liepė niekada neliesti jos mobiliako. Aš niekada su ja nekalbėjauapie savo prielaidas, nes bijojau išgirsti tiesą. Tačiau, kai praeitą naktį nei iš šio, nei iš to ji išvyko, aš nusprendžiau ją pasekti iš lauko aikštelės, kur stovi mano mašina. Iš aikštelės matosi gan didelė erdvė. Tad pasislėpiau už savo automobilio ir pradėjau laukti, kad pamatyčiau, su kuo ji parvyksta. Pritūpiau už savo mašinos ir netyčia pastebėjau, kad mano mašinos priekinio rato diske matosi kažkokios dėmės. Pasilenkęs arčiau pastebėjau, kad jis parūdijęs.
Pasakykite prašome, ar aš galiu su tokiais diskais važiuoti saugiai, ar man reikia juos nusivalyti? O jeigu juos reikia man pasikeisti į naujus, tai ar aš galiu juos pakeisti ne originaliais? O jeigu taip, tai kokius man geriau pirkti? O gal tos rūdys atsirado dėl blogų kaladėlių? Mano automobilyje jos yra ne originalios, o „Nishinbo" . Aš jas pirkau turguje. Yra tikimybė, kad tai „lievas" produktas. O gal man tiesiog pasikeisti naujas kaladėles?
Aš labai tikiuosi iš jūsų kvalifikuoto patarimo šituo man labai svarbiu klausimu.

Edvardas Brusokas

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2009-06-08 16:07

Norėčiau patarimo: nusipirkau tokio įpurškėjo į kondicionierių, kad išvalytų bakterijas, tik niekaip nerandu kondensato išbėgimo šlangutės. mašina-mazda premasy. gal kas žinot ir galit patart.

Iš viso įrašų: 12

Kitos akys...kitos..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama