Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 5

VASAROS POILSIO AMBASADA - CIA!

Autorius:
Sukurta: 2009-07-09 18:36
Jovita P

Pasisakymų: 20554

Sukurta temų: 7

Laurynas Bunka

Pasisakymų: 374

Sukurta temų: 20

2009-07-09 19:14

...gal kas turit atliekamu kvietimu i Bitelanda?.. As turiu viena, bet manrods man bus maza, jei kas ruosiates nevaziuot arba su kvietimu vaziuot ne keturiese, duokit zinoti, pasnekesim, KAIP uz tai galeciau isreiksti savo dekinguma. IkiŠypsena bitelandas - tik kviestiniams sveciams, del to nera jokios prasmes papildomai reklamuot, nebent norit uz tvoros juokrantej paklausyt geru koncertu, bet bijau, kad jumi sirdi skaudes, kai i vidu negalesit ieit...

Jurgita Barmaleika

Pasisakymų: 2268

Sukurta temų: 16

2009-07-09 18:50

Is kart galiu priminti, kas pamirso:

Jei norit si savaitgali (liepos 10-12) gerai praleisti laika - dumkit i "Bliuzo naktys" prie Luksto ezero Varniuose (Telsiu raj.) - cia visada gera nuotaika iki ryto ir daug salto alaus (tik nepamirskit palapines ir pinigines)...

Ramunas Tonkevicius

Pasisakymų: 5267

Sukurta temų: 1

2009-07-09 18:49

Lurynai,o kiek tau uz reklama moka?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.

Laurynas Bunka

Pasisakymų: 374

Sukurta temų: 20

2009-07-09 18:36

Idedu tema, kad paskutiniu momentu isvengtumem kruvos kniaukimu: gal zinot, kur galima pailseti, kokios kainos ir t.t... Cia tema tiems, kurie nori pailseti prie ezero arba JUROS ir atidelioja planavimo darbus paskutiniam momentui. PALANGOJ stovi mano tetos namas. Puikiai irengtas poilsiautojams. 300 m iki juros - jei netikit, galesit patys pamatuoti ir patikslinti sita skaiciu. Bet kokiu atveju, dvi sankryzos, ir prasideda smelis. Kambariai puikiai irengti, tik turekit omeny, kad ten ne viesbutis Palangay Inn. Ten gyvenamasis namas. Kambariu yra visokiu - dviems, trims, liuksai, su vaikais, be vaiku... Pasirinkimas yra. Jei sukat galva, kur pailset, tai PIRMAS VARIANTAS - PALANGA Kastycio gatvej, galit paziuret kur nors zemelapy, Kastycio ir Vytauto gatves kampas. Skambinkit man ir pasakysiu, kaip atrasti Mano Teta Palangoj.

BET YRA ir kitas variantas - puikus poilsis prie svariausio Lietuvos ezero PLATELIAI. Skambinkit man, jei jau visai nesiorientuojat, kaip atrasti kaimo turizmo sodybas Zemaitijos nacionaliniame parke. Papasakosiu, kurios ko vertos. TEN kainos didesnes nei prie juros, bet,. patikekit manim, poilsis skiriasi turbut kaip viesnage Cikagos centre ir Floridos papludimy. Galiu papasakot apie sodybas Zemaitijoje, nesukritikuosiu anei vieno, nes visi juk kaimynai, bet papasakosiu, kur ko galima tiketis. Patarsiu, TAIP S'KANT.

PLATELISKIAI!!! pUSE jusu cia yra tokiu, kurie gali patarti, tai pasakykit man, ar ne gera mintis geriau iskart pasireklamuoti, kad paskui - jei jau ne dabar - neprasidetu suirute, kai visi, tartum vidurius butu jiems susuke, ims per galvas strimgalviais ieskoti, kur pailseti?.. Reklamuokites visi, gal net sitoj temoj, sita tema kaip tik gali buti VASAROS POILSIO ambasada portale KLASE.LT . Ka manot?.. Man berasant susigeneravo ta mintis - dafai ikuriam VASAROS POILSIO AMBASADA, kaip tik sita tema?.. Kam puldinet i visas puses ieskant poilsio informacijos, jei viska [bus] galima rasti cia, taip pat ir apie kitus ezerus, Moletus, ignalinas ir t.t.?.. Na, as tik pasiuliau, norit prisjunkit, norit ne, kiek gaLESIU, TIEK ASMENISKAI PAKONSULTUOSIU. Iki, sekmes visiemsŠypsena

SKAMBINKIT varpais. 8-655 07653, kvieskit zakrist... t.y., Lauryna.

Iš viso įrašų: 5

Laplandija

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama