Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 173

Ar klasės susitikime turėtų dalyvauti antrosios pusės?

Autorius:
Sukurta: 2009-07-20 16:06
iveta razmierskyte

Pasisakymų: 2852

Sukurta temų: 0

2009-07-20 20:45

turbut Kestutis tik ka vedes...,ne,juokauju,as asmeniskai savo vyro neprasyciau,kad eitu su manimi i mano kl.susit.o ir jis pats tikriausiai pasisiulytu nuvezti mane ten,ir parvezti,bet kiekvienas elgiasi  kaip nori

Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-20 20:45

o kodel turi, pasakyk nors viena priezasti aiskia tiktai ?

Kestutis Satkauskas Šiandien 17:59 rašė:

Turi. Jei antroji pusė nepageidaujama, tai, mano, atveju, pirmoji pusė irgi neštų kūdašių- kas per klasė, jei antroji pusė nepageidaujama? Jeigu kažkodėl antrajai pusei labai nepatogu ar šiaip nenori, tai pirmoji pusė irgi neprivalo eiti, arba, abu trumpam ateina, labas labas, tada- adios amigos!

Rasa K

Pasisakymų: 9240

Sukurta temų: 64

2009-07-20 20:36

Kestuti, juk Diskusija kas uz ir kas pries, jeigu Jus uz atsivedima- tai atsiveskite, niekas neisvys. As asmeniskai nelabai noreciau vestis, bet jeigu antra puse labai, labai nori...reiktu susimastyti

Nomeda k

Pasisakymų: 12636

2009-07-20 20:33

Antros puses problemu nekelia,asmeniskai man ir jai ateina su antra puse niekas nesako aut,juk esam suauge,o ne vaiku darzelis

nomeda

Kestutis Satkauskas

Pasisakymų: 730

Sukurta temų: 15

2009-07-20 20:22

Koks skirtumas klaisokų ar ne. Grupiokų ar ne. Atvažiuodavo pas mane į Palangą grupiokai karts nuo karto. Jei vietos buvo, kas norėjo tas atvažiavo. Tai aš turėjau sakyti, ne ne čia tik grupiokai ir grupiokės, o jūsų antros pusės- out.

Kažkoks absurdas. Važiavo ir antros pusės ar artimi draugai ir puikiai padurniuodavome, praleisdavome laiką ir jokių problemų nekildavo. Labai smagių prisiminimų išlikę.

Gal man reikia puslitrį išgerti, bet niekaip nesuprantu, kodėl jums antros pusės problemų kelia? Juk ateini pabendrauji, smagiai laiką praleidi, nueini kur nors. Nesuprantu, kur jūs matote problemą?

Nomeda k

2009-07-20 20:10

Cia kalbama apie klasioku susitikima,kodel tu Kestai taip reaguoji

nomeda

Kestutis Satkauskas

2009-07-20 20:04

Taip išeina, antroji pusė neturėtų dalyvauti ir pirmosios pusės susitikimuose, kur draugai iš darbo, iš univero laikų, iš miestelio kur užaugai ir taip toliau, ar ne taip?

Jurgita Arnašiūtė

Pasisakymų: 1

2009-07-20 19:50

Na man atrodo, kad jei jau klasioku susitikimas, tai jame ir turi dalyvauti tik tos klases klasiokai. Antra puse juk nepriklause tavo buvusiai klasei, ir kaip kazkas jau rase viena vakara galima praleisti ir be antros puses.

Beto, juk gali buti issiskyres,-usi ar netureti antros puses, tai kaip tada jaustis, kai kiti su antrom pusem ateitu?

Mergyte Neziniuke

Pasisakymų: 1623

Sukurta temų: 38

2009-07-20 19:37

Jei ateitume su sutuoktiniais jaustumemes suvarzyti,kaip zinia vieni ju pavydus,antri pasipute,treti sugadintu svente kuom nors kitu.Klases susitikima isivaizduoju be antru pusiu Šypsena.

Jūratė Monstavičiūtė

Pasisakymų: 1

2009-07-20 19:26

Jau pats pavadinimas "Klasės susitikimas" ir nusako, kas jame turėtų dalyvauti ... aišku antroms pusėms, jei labai nori, niekas durų neuždaro.Tokiu atveju kyla dar vienas klausimas ar turėtų dalyvauti su vaikais?...

Rasa K

2009-07-20 18:39

kas tai

2009-07-20 18:30

wtf ?

Rasa K

2009-07-20 18:16

butent tame ir daugelio poru problema, kad greitai pasijuntame palikti ant ledo ( Ego )..lygtai nebutu kitu alternatyvu, kur praleisti vakara, be vyro..? be to sena taisykle sako: kuo daugiau istempsi guma, tuo didesne bus trauka.

Yra daug smagiu dalyku norint kartu praleisti laika...

Kestutis Satkauskas

2009-07-20 18:12

Klasiokai ne visada yra labai artimi draugai. Tai jei jūsų, merginos & moterys, antrosios pusės vis sakytų ir sakytų, kur beeidami, čia mano draugai, tau ten nepatiks, ten mano kompanija- ar nepasijaustų ilgainiui, kad esate ant ledo paliktos?

Jei jūsų nesiveda į klasės susitikimus, kodėl turi vestis į bet kokius kitus?

Rasa K

2009-07-20 18:04

...ne, ne, ne...Juk klases susitikimas yra klasioku susiburimas, seni pokstai, prisiminimai ir visa kita. Juk eidamas pas draugus taip pat nevisada vediesi antraja puse? na, bet tai tik mano Nuomone, kad nebutina visur eiti kartu..

rima dabrisiene

Pasisakymų: 422

Sukurta temų: 8

2009-07-20 18:03

manau smaigiau prisiminti senus mokyklinius laikus tik su klasiokais ,be antru pusiu

Kestutis Satkauskas

2009-07-20 17:59

Turi. Jei antroji pusė nepageidaujama, tai, mano, atveju, pirmoji pusė irgi neštų kūdašių- kas per klasė, jei antroji pusė nepageidaujama? Jeigu kažkodėl antrajai pusei labai nepatogu ar šiaip nenori, tai pirmoji pusė irgi neprivalo eiti, arba, abu trumpam ateina, labas labas, tada- adios amigos!

Rasa K

2009-07-20 16:23

antrosios puses turi eiti i savo klases susitikimus, nors si baliu atsveskite atskirai...esu pries

Nomeda k

2009-07-20 16:14

kaip,kas nori,bet antrosioms pusems manau tikrai neidomu butu

nomeda

Kazimiera Antanaitė

Pasisakymų: 18

Sukurta temų: 7

2009-07-20 16:06

Ar klasės susitikime turėtų dalyvauti antrosios pusės? Kokie už ir prieš?

Su meijle

Iš viso įrašų: 173

Kristina Kibartaite

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama