Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 59

NAKTINIAI KLUBAI (VISŲ GERIAUSI VILNIUJE) superlaisvalaikiui

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-07-21 14:49
E G
E G

Pasisakymų: 2202

Sukurta temų: 15

2009-07-22 18:56

Redagavo: (2009-07-22 19:07)
Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2009-07-22 04:28

Kazko uzpludo prisiminimai apie "ERFURTA"-buvo toks

E G
E G

2009-07-22 01:52

Grįžkim link temos. Labai savalaikė, beje..

Arūnas Margelis

Pasisakymų: 6

Sukurta temų: 0

2009-07-22 01:08

Na man tenai irgi kazkada teko lankytis, vaizdeliu visokiu atmintyje yra islike,,.  Nors kaip kaime tai ziauriai daug liaudies tenai budavo.

Neegzistuojantis vartotojas
2009-07-21 23:36

kristina mozuraitiene Šiandien 23:22 rašė:

Ko tu zvengi?ar ir tu ten buvai?

nea nebuvau , bet turiu gera vaizduote ;-))

Rasa K

Pasisakymų: 8917

Sukurta temų: 63

2009-07-21 23:31

Kristina is kur tiek patirties be iseities..

kkk jjjjjj

Pasisakymų: 700

Sukurta temų: 4

2009-07-21 23:22

Ko tu zvengi?ar ir tu ten buvai?

2009-07-21 23:18

kkk jjjjjj

Pasisakymų: 700

Sukurta temų: 4

2009-07-21 23:10

Kokie dar cia klubai?baikit.geriausi "robaksai" vyksta kaimuose!buvau pries kokius 14metu tokiam kaime Stebuliu(del idomumo).tai adrenalino pilnas kelnes parsiveziau!vis dar zvengiu prisiminus,net asaros byra.vaizdelis kaimo sokiuose:veiksmo vieta-kazkoks ilgas garazas su kluono durim.aplink-krumai.po kiekvienu,aisku jau po torta padeta(cia kai prilakusiem kaimietukam cibuliene su pilstuku susimaiso).numysta,savaime aisku,ne tik pakrumes.viskas.tai isejus ne gaiviu jazminu dvelksmu kvepuoji,bet sieros rugstim..kazkur netoli zvengia arklys,baubia isgazdinta karve.bilietus prie  "sales duru" pleso stora bobute(jau seniai siltai miegot ir bezdet turetu!ka ji cia veikia?).o jau sale sale!pasieniais mediniai suolai,ant lubu prikabintas gaublys is stiklo sukiu,svieskes tik kala!muzika-super!nera jokiu ten dydzeju-mage paleista ir vsio.DJ.BOBO slageris paleistas tokiu garsu,kad net peles skylese istirpe..na va,ir publika renkasi:drn drn drn-lekia kaimieciai iraude,iskrude po sienapjutes tokiu transportu,koki turi.aisku,kai kas traktoruku,kai kas pienoveziu,kai kas audi-80,truputuka parudijusia(kad tuoj kojos per dugna islys)..pasipuose-super!treningo kelnem,o pilvai-nuogi.gryn "cipindeilai"!prakaituoti,slidus kaip unguriai,raumenuka laukuose uzsikacialine.Na,pasoko jie ten truputuka-ir mustis!o luposi,o pliekesi.dulkiu debesys tik kyla,ziuri,kad tose dulkese jau savus spardo!o griebia vienas kita uz pilvu,rankos slysta(gi nuogi),dar kazkuris pilstuku apsipyle,kad slidesnis butu(tiesiog medaus ringas!).bet kai pradejo pastiprinimas su meslo sakem ir dalgiais rinktis-nesem muila is to musio kiek kojos kabino!

E G
E G

2009-07-21 22:37

Dangira Wiegering Šiandien 19:20 rašė:

apleistos gamyklos.....zinoma.kodel ne, ten gali viska apsysiot,po kupetos alaus..plytas nuspardyt galvaŠypsena..padoriose vietose tokios laisves nebutuŠypsena

Erika G Šiandien 15:23 rašė:

Ten, kur dabar L'amoure, anksčiau buvo klubas Connect - man jis buvo labai jaukus. O iš dabartinių - visai nieko tas, kur ant Tauro kalno - Mulen Ružas. Ten man patinka būti dėl gerų garso charakteristikų.  Mėgstu drum'n'bass, breakbeat, trance ir psytrance - o tokiai muzikai klausyti paprastai pakanka to, kad yra stogas virš galvos... Kokios nors apleistos gamyklos, pavyzdžiui...

Nieko tu nesupranti, Dangira. O va čia kada vis tiek pakliūsiu - nėra labai toli.  Man.  http://banzai.lv/new/

2009-07-21 19:35

Dangira Wiegering Šiandien 19:30 rašė:

tomuk renkis smokinga..varysim..i dubaju-kandy klubaŠypsena..

smokinga ?  ne-e-e mudu ne ant tos bangos saule ;-)

2009-07-21 19:34

Dangira Wiegering Šiandien 19:23 rašė:

bet ziuriu lietuviai gedijasi duoti lietuviskus pavadinimus klubamsŠypsena..visi tokie mandri.pacha..dolce vita...alibaba..ir.t.tŠypsena

aha , gerai pastebeta Dangyrut ;-)) , o plet uzhsenietishku filmu pavadinimus ishverst y lietuviu tai turi nesveika pasiryzhima , ble* kas sugalvos robotukui wall-E lietuvishka varda , tas gaus 2 nemokamus bilietukus y premiera ... dauniukiai!

2009-07-21 19:30

tomuk renkis smokinga..varysim..i dubaju-kandy klubaŠypsena..

2009-07-21 19:23

bet ziuriu lietuviai gedijasi duoti lietuviskus pavadinimus klubamsŠypsena..visi tokie mandri.pacha..dolce vita...alibaba..ir.t.tŠypsena

2009-07-21 19:22

Dangira Wiegering Šiandien 19:20 rašė:

apleistos gamyklos.....zinoma.kodel ne, ten gali viska apsysiot,po kupetos alaus..plytas nuspardyt galvaŠypsena..padoriose vietose tokios laisves nebutuŠypsena

Ten, kur dabar L'amoure, anksčiau buvo klubas Connect - man jis buvo labai jaukus. O iš dabartinių - visai nieko tas, kur ant Tauro kalno - Mulen Ružas. Ten man patinka būti dėl gerų garso charakteristikų.  Mėgstu drum'n'bass, breakbeat, trance ir psytrance - o tokiai muzikai klausyti paprastai pakanka to, kad yra stogas virš galvos... Kokios nors apleistos gamyklos, pavyzdžiui...

2009-07-21 19:20

2009-07-21 16:43

http://www.crobar.com/main.php?city=chicago

kęstutis stonkus

Pasisakymų: 2

Sukurta temų: 0

2009-07-21 16:36

niekad nemegau prabanga ir svara atsiduodanciu klubu.labiausiai patinka ivairiose baruose,sklepuose,palepese ir pan. vietose rengiami vakareliai.gali buti minimalus garsas,apsvietimas,bet visad zinai,kad zmogelis is uz pulto muzika susirinkusiems parinks is sirdies

E G
E G

2009-07-21 15:23

2009-07-21 14:49

NAKTINIAI KLUBAI TEMA kuri panaši į praeitąją "ŽIŪRINT Į ATEITĮ. ŠOKIŲ, DJ, CLUB HITAI MIKSAI MUZIKA...GERIAUSI, ILGIAU IŠLIEKANTYS... GERĖJIMO TENDENCIJOS" http://www.klase.lt/forumas/getTopic/166077/1/ziurint-i-ateiti-sokiu-dj-club-hitai-miksai-muzika-geriausi-ilgiau-isliekantys-gerejimo-tendencijos

Rinkime VISŲ GERIAUSIĄ NAKTINĮ KLUBĄ VILNIUJE nors nebūtinai. Geriausias sąlyginis pasakymas. Tas pats klubas praeityje galėjo būti geriausiu o rytoj blogiausiu. Vieną savaitės dieną SUPER O KITĄ IŠVIS NEKAIP

Vertinkime būtent geriausią savaitės dieną (pvz penktadienį) ir šiuo momentu. Vertinimo kriterijai DJ muzika, šviesų efektai ir žinoma LABAI GERA atmosfera publikoje... ir lygis lyginant su geriausiais klubais Vokietijoje ir pan...

Aš žinau Vilniuje klubą Pacha http://www.pachavilnius.lt/ o gal kiti dar ką gero papasakotų

Iš viso įrašų: 59

vasara

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama