Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 706

Naujos Klase.lt savybės (2009-08-18)

Autorius:
Sukurta: 2009-08-18 12:52
Daiva Motiejunaite

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 0

2009-08-18 20:21

Zinot as dazniausiai nekeikiu pasikeitimu, kur jie bebutu, bet manu kad si karta ta klase lt perlenke lazda. Mokek uz ta mokek uz ana it t.t. ir pan. Baigsis mano paketas daugiau nesipildysiu. Yra dau saitu kur nieko nerekia moket uz nieka. Reklamu maziau negu cia. Taigi Klase Lt administracija manau, kad tuoj labai sumazes jusu vartotoju skaicius. 

VIP narys
Laimonas Guiga

Pasisakymų: 71

Sukurta temų: 4

2009-08-18 19:08

Na man viskas puikiai su reklama. O kas konkrečiai nesigauna?

-------------------------

O kam dabar lengva

Laurynas Bunka

Pasisakymų: 374

Sukurta temų: 20

2009-08-18 18:21

na... reklamos kurimas kol kas stringa, o as kaip tik to labiausiai ir laukiu...

Augutis Kučinskas

Pasisakymų: 283

Sukurta temų: 8

2009-08-18 17:17

Vajus  

Pagaliau Klase.lt tapo pilnaverčiu socialiniu portalu Šypsena  Kuo nuoširdžiausiai dėkojame visai Klase.lt kurybinei grupei

Donatas Aleksandravičius

Pasisakymų: 224

Sukurta temų: 2

2009-08-18 16:54

Na dėl temos sorry, teko iškelt atsiradus susitikimų dienai, kai praeis vajus ir nebeliks nieko viršuje - iškelsiu atgal. Ok? Šypsena

--
Šitas pasisakymas yra mano asmeninė nuomonė!

Evaldas Bakonis

Pasisakymų: 2

2009-08-18 16:19

Prie mokamų paslaugų trūksta dar vienos - "Galimybė skaityti be klaidų parašytus paslaugų siūlymus".

Nusipirksiu tiek mokamų paslaugų, kiek klase.lt adminai per valandą ištaisys klaidų savo pasiūlymuose

Neegzistuojantis vartotojas
2009-08-18 16:12

teisingai, ner ko gazdint zmones..

Anonimas Šiandien 13:09 rašė:

jo ir galima pasislepti Mirktelėti

Eglė V

Pasisakymų: 2127

2009-08-18 15:13

Tai vat Donatai,grazink tema i pirma puslapi ir busim ramus,bei laimingi....O dabar tik nesamones cia paistotNepykit donatai,bet tokia teisybeJuk be musus senbuviu,cia linksma nebutu...Jus kisat visokias nesamones i ta puslapi,tai galit ir musus tema draugiskai iskelti

VIP narys
Laimonas Guiga

Pasisakymų: 71

Sukurta temų: 4

2009-08-18 15:13

Uždaruose klubuose gali pasisakinėti tik to klubo nariai.

Lijana Brajinskaitė-Paliulienė Šiandien 15:06 rašė:

Noreciau uzduoti klausima. Ar gali uzdaruose klubuose  anonimiskai pasisakineti zmones , kurie nera tu klubu nariai ?

-------------------------

O kam dabar lengva

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2009-08-18 15:07

Eglė Vaupšaitė Šiandien 13:22 rašė:

Ai man tai geriau sugrazinkit tema "cia gerai,cia nieko netruksta",net nebesinori lyst cia daugiau....kai temos ner....

Pritariu , Eglut Mirktelėti

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2009-08-18 15:06

Noreciau uzduoti klausima. Ar gali uzdaruose klubuose  anonimiskai pasisakineti zmones , kurie nera tu klubu nariai ?

rička Brička

Pasisakymų: 4

2009-08-18 14:47

krize o cia  dar melzia kad kazkokios tai sudinos reklamos nematytum tuoj nieko negalesi net zinuciu perskaityt nesusimokejas tegul susimoka tie kas tas reklamas kisa

2009-08-18 14:14

jau tie mokejimai...susimoket uz tai ,kad matyciau ,kas mano sveciai ar ka kas pasisako. cia panasu ,kad is visu,kas ateitu i mano buta i svecius pradeciau imti mokesti vos przengus slenksti

Evaldas Bakonis

Pasisakymų: 2

2009-08-18 13:55

Greit be papildomo paketo nei į klasiokų forumą, nei į galeriją nebepateksi,,,

Kodėl džiugiai nebepranešama apie "statistikos" užraukimą???????

Eglė V

Pasisakymų: 2127

2009-08-18 13:22

Ai man tai geriau sugrazinkit tema "cia gerai,cia nieko netruksta",net nebesinori lyst cia daugiau....kai temos ner....

Donatas Aleksandravičius

2009-08-18 13:12

deja ne nuo visų Šypsena

--

2009-08-18 13:09

jo ir galima pasislepti Mirktelėti

Donatas Aleksandravičius

2009-08-18 13:05

Nu tai arba nori kad reklamos vaidentusi, arba paremi kitaip, nieko šiais laikais už dyka nėra..

--

rička Brička

Pasisakymų: 4

2009-08-18 13:03

jo kuom toliau tuom "klase" tampa vis didesniu HEMOROJUM. tai mokek kad nesivaidentu reklamos tai uz ta tai uz ana

klaseLT klaseLT

Pasisakymų: 43

Sukurta temų: 163

2009-08-18 12:52

Sveiki,

su džiaugsmu pristatome naujas Klase.lt funkcijas:

Reklamos sistema (nauja)
Pristatome Klasė.lt reklamos sistemą - pigų ir patogų būdą reklamuotis internete. Reklama kainuoja nuo 0,25 Lt už 1000 parodymų, o jos sukūrimui pakanka keleto paspaudimų. Reklamą rasite kairėje esančioje meniu skiltyje „Mano reklama“. Plačiau apie reklamą...

Papildomos paslaugos (nauja)
Atnaujinome Klase.lt papildomą paketą – atsirado VIP narystė, kurią turintys gaus ypatingų privilegijų ir naujų papildomų funkcijų. Atnaujintas papildomas paketas persivadino į „Papildomas paslaugas“. Plačiau apie VIP narystę...

Svetainės (nauja)
Dar neturite savo interneto svetainės? Ją nemokamai ir lengvai susikurkite Klase.lt! Naujas skyrelis "Svetainės" - tai viešas teikiamų paslaugų, organizacijos, įžymaus žmogaus, prekinio ženklo ar kitokio objekto internetinis puslapis, kuriame oficialūs atstovai gali pateikti įvairią susijusią informaciją, taip prisistatydami ir plėsdami savo gerbėjų ratą, o gerbėjai burtis ir dalintis naudinga informacija. Svetainės pasiekiamos tinklalapio viršuje paspaudus raudoną mygtuką "Svetainės". Plačiau apie svetaines...

Anketos išvaizda (nauja)
Pagyvinkite naršymą Klase.lt - pasikeiskite savo anketos išvaizdą. Išbandykite įvairius išvaizdos variantus kairiajame meniu paspaudę „Anketos išvaizda“. Plačiau apie anketos išvaizdą...

Laukiame Jūsų klausimų, pastabų ir pageidavimų!

Gero naršymo!

Redagavo: (2009-08-19 09:05)
Iš viso įrašų: 706

Pasitaškymas purve..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama