Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 241

Vaikų išdaigos

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2009-10-19 11:04
Neegzistuojantis vartotojas
2009-10-19 12:06

na labai ramus cia visi...

ar nenorit prisiminti...kad vaikai neismoktu.

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2009-10-19 12:03

...tikriausiai..

2009-10-19 12:02

bet linksma buvo.. visiems..

Lijana Brajinskaitė Šiandien 11:59 rašė:

As tai buvau ziema prie laiptines metalinio tureklo liezuvi prisilipdzius.... Nezinau , ar cia isdaiga..

2009-10-19 12:01

mes su puske.. as 8, ji 9 m buvom..zaidem namas pries nama kara..mes buvom mazesnes uz kitus, tai pasiemem pagalius. pas jos teva atejo skustis vieno berno motina kad mes ji sumusem..tada buvo baisoka..bet vyras mergaiciu gi nemus..taip ir praejo.

Lijana BP

2009-10-19 11:59

As tai buvau ziema prie laiptines metalinio tureklo liezuvi prisilipdzius.... Nezinau , ar cia isdaiga..

Saidas S

Pasisakymų: 4779

Sukurta temų: 0

2009-10-19 11:59

Na jei apie mokykla,tai priesais mane viena diena atsisedo toks zioplys,kuris visada sededavo pirmuose suoluose,tai per chemijos pamoka,kai jis atsakinejo,buvau zalia kiausini jam pakises,nieko,suprato vaikinas,kur jo vieta,bet mokytojo moralu klausemes dar dvi pamokas

Saidukas

2009-10-19 11:58

as ir sakau..pastabos tai cia juokas...ne bausme.

gitana stec Šiandien 11:56 rašė:

Nu tokia ir buvau, o ka cia slept.

2009-10-19 11:56

Nu tokia ir buvau, o ka cia slept.

2009-10-19 11:55

taigi pasakok. gyreisi kad plevesa buvai..

gitana stec Šiandien 11:53 rašė:

Nu kaip cia pasakius....

2009-10-19 11:54

galiu ir siurpesni parasyti. bet cia gyvenimas. salia musu kitam daugiaaukstyje vaikai zaide kieme. prie laiptines. kitas stovejo balkone 4 a. tevai matyt neleido laukan. ir ten ar jie susigincijo per atstuma ar vaikas nepagalvojes, norejo pagasdinti. zodziu ismete is balkono..ten stovejusi vazona molini ar kazka jau nepamenu gerai.. tik zinau kad buvo ant viso raj kalbu, nes pataike kitam vaikui i galva..ir nezinau ar nukentejes isgyveno.bet komos busenos buvo i klinikas isvezstas..

2009-10-19 11:53

Nu kaip cia pasakius....

2009-10-19 11:50

pastabos kazkam kasdienybe..ko gero..ane Gitanuk?

Jovita P. Šiandien 11:47 rašė:

Labukas.Visokiu isdaigu buvo,net visas nuotykiu romanas iseitu.Buvau nenustygstanti vietoje.Pamenu,kada suolo drauge atsakinejo atsistojus,kai ji sedosi,as patraukiau kede,vaikams tai juokas,o as nukentejau,net pastaba irase,kad trukdau pamokai

Jovita P

Pasisakymų: 19615

Sukurta temų: 7

2009-10-19 11:47

Labukas.Visokiu isdaigu buvo,net visas nuotykiu romanas iseitu.Buvau nenustygstanti vietoje.Pamenu,kada suolo drauge atsakinejo atsistojus,kai ji sedosi,as patraukiau kede,vaikams tai juokas,o as nukentejau,net pastaba irase,kad trukdau pamokai

2009-10-19 11:38

o siaube.. isivaizduoju.

Albina Ambrazaitytė-Krencienė Šiandien 11:30 rašė:

Aš turėjau pilką persų katiną. Mano sesers vyresnis anūkas(jam būvo kokie 5 metai) buvo labai judrus, vos galima buvo jį sužiūrėti. Vieną dieną jie svečiavosi pas mane ir Poviliukas  dingo iš akių. Aš atsikėliau ir nuėjau ieškoti. Atidarau miegamo duris, o jis laiko katiną, kurio galva visa kruvina ir varva. Bet tai buvo ne kraujas.  Mano nagų lakas, su kuriuo jis bandė perdažyti katiną.Bet pirmas įspūdis buvo kraupus.

2009-10-19 11:37

Labukas Gitana..taigi pasakok..

gitana stec Šiandien 11:31 rašė:

Apie save geriau patylesiu.

O apie vaikus, tuo labiau.

2009-10-19 11:31

Apie save geriau patylesiu.

O apie vaikus, tuo labiau.

Albina Ambrazaitytė-Krencienė

Pasisakymų: 173

Sukurta temų: 2

2009-10-19 11:30

Aš turėjau pilką persų katiną. Mano sesers vyresnis anūkas(jam būvo kokie 5 metai) buvo labai judrus, vos galima buvo jį sužiūrėti. Vieną dieną jie svečiavosi pas mane ir Poviliukas  dingo iš akių. Aš atsikėliau ir nuėjau ieškoti. Atidarau miegamo duris, o jis laiko katiną, kurio galva visa kruvina ir varva. Bet tai buvo ne kraujas.  Mano nagų lakas, su kuriuo jis bandė perdažyti katiną.Bet pirmas įspūdis buvo kraupus.

2009-10-19 11:17

as vieninteli karta gavau dirza nuo mamos..kai mes tipo zaidem kieme namo..o rado kitoj pusej raj..su saika zaidem verciamose bakuzese su rakandais..pries Sauleteki Kaune..stovejo tokie kranai su kabanciais svarsciais ir dauzydavo tuos medinius namukus. aptverta teritorija mums nepamaise.. mama infarkto vos negavo..kol rado mus.

Redagavo:
userPhoto
(2009-10-19 11:18)
Lijana BP

2009-10-19 11:14

Prasom pirma pavyzdi is asmenines patirties  

2009-10-19 11:04

parasykit apie savo vaikystes arba savo vaiku isdaigas..linksmas ar ,,rimtas''...

Iš viso įrašų: 241

nuotraukos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama