Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 101

Tinklinis marketingas

Autorius:
Sukurta: 2009-10-30 23:42
vladislavas rauckis

Pasisakymų: 616

Sukurta temų: 0

2010-09-16 07:30

Tai jau taip,bet mastančių-----nedaug

Daina Kurienė

Pasisakymų: 4

2010-09-09 13:06

Sveiki, daug ko priskaičiau, bet perskaičiau visą forumą - ir į temą ir nelabai Kvatotis

Kas kalba apie piramidės principus, tai pamąstykim (čia šiaip mano supratimas). Kažkada dirbau Teo. Ten buvau žemiausia grandis, kuri bedravo su klientu - kuris visai įmonei nešė pelną, su klientu, kuris moka ir yra piktas - nepatenkintas paslaugomis, su klientu, kuris galbūt tik išsiliet atėjo. Ant kažko... ant manęs..... Budavau pikta. Galiausiai grįžti namo ir nenoromis puoli saviškius su savo šūdina nuotaika..... Visą laiką galvodavau: mes dirbam už minimalius 800 lt (tiek mokėjo tuo laiku, dabar nžn). Kažkas sėdi aukščiau, spragsi pirštais, aplaidžiai žiūri į darbą ir gauna iš to pinigus. Galiausiai: karjeros galimybės miglotos ir neaiškios, o papildomai užsidirbti gali iš pardavimų..... Kurių nenori siųlyti, nes netiki tuom, nes pati nenaudotum.... O sąžinės dar aš turiu..... Tai šitaip mąsčiau anksčiau Šypsena

Dabar apie prekybcentrius: už ką pastatyti tokie pastatai? Iš ko mokamos algos pardavėjoms? Valytojoms? Už ką perkamos programos? O Reklamai kiek išleidžiama???? ir t.t. ir panašiai.... Tai dabar vėl klausimas: koks prekės antkainis?????  Tai tipo prekybcentry apsipirkti tai liuks, o iš distributoriaus pirkti, tai čia jau aferos ir velniai žn kam pinigai eina?????

Aš pati irgi esu distributorius. distributorius su kibirkštėle (kol kas nieks jos man neužgesino) Šypsena

Taip, mes vagys, kišam fuflo už belenkokią kainą, o paskuj paskambinam ir paklausiam ar tipo, patiko, padėjo ir t.t.???

O vat kokia maxima ar rimi tikraaaai pasidomės ar neužsilenkei nuo jų salotų????

vladislavas rauckis

2010-05-21 19:45

Esmė ne atstovybėse---------

Michail Koroliov

Pasisakymų: 1

2010-05-21 13:23

Amway bendrųjų reikalų viceprezidentas Europai Michaelas Meissneris dienraštyje "Verslo Žinios" sako, kad atstovybę Lietuvoje ketinama atidaryti šių metų pabaigoje.

Kompanijos el. parduotuvė www.amway-lithuania.com jau veikia ir leidžia apsipirkinėti neišeinant iš namų. Pasirašant privilegijuoto kliento sutartį leidžiama kurti savą klientų ratą ir gauti dideles nuolaidas. Kaip pradėti verslą ir gauti naribotas pajamas bei pasiekti finansinės nepriklausomybės gaunant rezidualines pajamas? Siūlau asmeniškai susitikti ir detaliai aptarti visas siūlomas galimybes.

Mano kontaktai:
mob. tel.: +3706701230
el. paštas: [email protected]

Redagavo: (2011-05-10 18:30)
Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2010-03-27 16:37

Dovile, tu turi blogos patirties vartodama priemones ar kaip papuga kartoji kazkur isgirstus ir tau patikusius zodzius net gera nesuprasdama ka jie reiskia? o gal darkitos priezastys?

Raimonda Radzeviciute 2009-11-07 16:38 rašė:

kokius gaminius esi varojus?

beje, čia ne mano žodžiai, o pažodinis vertimas.

dovile marmaite 2009-11-01 15:11 rašė:

cia tik tavo zodziai...kad aukstesne...

Raimonda Radzeviciute Šiandien 10:01 rašė:

bent jau amway prekių sudėtis ir kokybė yra daug aukštesnė nei parduodamų paprastose parduotuvėse, jos turi unikalių savybių, preina spec. testus kol papuola į katalogą ir jei nepasiteisina yra be gailesčio išmetamos, todėl ir brangesnės.

Kestutis Satkauskas Vakar 15:57 rašė:

Raimonda Radzeviciute Šiandien 11:46 rašė:

o aš maniau , kad oriflame ir amway yra firmos..., kurios savo gaminius ir paslaugas

siūlo  vartotojų patogumui, mąstančių, skaičiuojančių vartotojų patogumui.

o trumpiausias kelias nuo gamintojo iki vartotojo, kai prekės vartotojui nukreipiamos ne per parduotuvių tinklą, bet per tarpininkus -distribucija. nejaugi klydau?

Tiesa. DM būdu pas vartotoją patenkančios prekės yra daug brangesnės nuo jų gamybos pražios. Bet faktas lieka tas pats: palyginami mlm produktai yra daug brangesni ne dm.

benas s

2010-03-18 13:53

Sveiki visi.

Manau kad apie tinklini marketinga galime kalbeti arba paprasciausiai veikti.

cia kazkas bijo dirbti ir sako, kad neko gero is to tinklinio marketingo. Bet pasakysiu taip.

Jai nori toliau dirbti kitiems tai dirbk, (beje musu mokyklose tik to ir moko) MLM tai galimybe paprastam zmogui atsigaut financiskai ir but nepriklosomam. kur jus matet darbdavi kuris sakytu padirbk 2 metus ar 3 ir galesi visa likusi gyvenima svente svest? Jai kur matet, tai sapne. As pats bandau isitvirtint siam versle, beto turiu galimybe sio to ir ismokt. ISIF milijonieriu mokykloj mokina investavimo ir kitu verslo gudrybiu. Laikai keicias ir as nemanau, kad as turiu tik "kolkozini" pasirinkima visa gyvenima art, ir paskui senatvej palikt luosiu ir dar pencijos gaut tiek, kad desros nenusipirktum. Zmones gincijas diskutuoja ir verkslena ir nemato elementarios galimybes.

jai kam idomu verslastau.kompanija.biz

vladislavas rauckis

2009-11-18 08:31

ta sistema praktiškai jau naudojuosi,bet klausimų yra ,parašysiu

Arturas Orzekauskas

2009-11-17 21:56

Atsirado naujos kartos internetinis bendravimas 3D formate panasiai kaip SIMS zaidimas tik cia viskas vyks reliai virtualiamia pasaulija kuriamia bendrausi su naujais draugais is viso pasaulio su inegruota vertimo sistema vaiksiosi po internetinias parduotuves kuriu bus tukstanciai dalyvausi virtualiosia forumosia ar apmokimosia.Ir visa tai nemokama registracija.tad nelauk nes anksiau ar veliau prisiregins visi.. Yra galimybe daryti savo versa kurti savo bendruomene kurti savo verslo plana galbut teikti savo virtualias paslaugas.

TURI BUTI NE JAUNESNIS NEI 18 METU.

Daugiau info [email protected] arba
Rasykit pivacia zinute

Ausra Degutyte

Pasisakymų: 9

2009-11-15 14:50

nu va, protingi komentarai Šypsena simtu procentu pritariu, nes pati taip mastau

vladislavas rauckis

2009-11-13 22:34

Taip,ir maxima tinklas ,ir lukoil tinklas,ir iki tinklas,ir norfa tinklas ir tt,tai yra gerai ,bet jeigu kitoks negu išvardinau ,-tai blogis ,tai afera tai apgaulė ,tai sekta,tai tai tai toi toi,taip negalima ,taip blogai ,nes tai yra nauja ,tai yra alternatyva PC,tai yra ne taip kaip buvo preiš 5000 metų,ir visa tai yra nesamonė ,žmonių mulkinimas,tai kaip čia dabar yra ,kad tu neini į parduotuvę,tai ką tu visai kvailas.Kodėl aš negaliu pasirinkti tiekėjo ,ir kodėl aš neturiu teisės kurti SAVO prekybos tinklo.KODĖLblyn pavariau,emocijų išsiliejau,................

2009-11-13 17:55

Biski ne i tema bet:

Taip tu teisi, sugalvok afera, parodyk per telika, reklamuok kas 5 min. ir Lietuvis net nesusimastys tai apgaule, afera ar mulkinimas, bus viskas OK.

Jei kas netradiciska, tai neteiseta ir blogai, tai sukciai.

Nors dirbti 12-16 val. per diena ir gauti minimuma yra norma, nesvarbu kad savininkas multimilionierius.

Kaimas. ka as pasakysiu.

Konservatoriams : Nuejot i superprekybos centra ir nusipirkote mobilu telefona ir pasiemet plana nesvarbu Bite, Omnitel, Lele 2 ar dar kokio ir gerb.  Lietuvi ar nekilo itarimu kodel ant jusu sutarties ne Omnitel, bites ar TELE 2 antspaudas ir parasas, o kazkokio tarpininko su neaiskiu pavadinimu ????

Jums užtenka kad pirkote prekybos centre ir buvo iskaba didele mobilaus operatoriaus, o is ko nupirkot nebesvarbu ?

Jus apakino didele iskaba dideleme prekybos centre ir jums to uztenka ?

Ir nesvarbu kad imoneje kurios anspaudas ant jusu sutarties puikuojasi dirba tik 1-3 zmones ?

Kas tai ?

Aisku tai nera blogai, bet....

Jie yra oficialus atstovai, kurie gauna pinigus uz priviliuotus kliantus is to gyvena.

Gerai buvo akciju kai atvedes 5 ar kiek nauju vartotoju dovanodavo kompiuteri ir t.t.

Kas tai ?

ar ne tinklinis marketingas ?

Ausra Degutyte 2009-11-10 14:30 rašė:

man keisti kitu pasisakymai, kad dirbdami tinkliniam marketinge, kraunate virsunese esantiems pinigus. jei zmogus dirba, tai pirmiausiai stengiasi, kad jam  finansiskai tai apsimoketu, kad butu naudinga kitais poziuriais. ir i kitus darbus einame dirbti tam, kad mums tai butu naudinga, o ne direktoriams.

Ausra Degutyte

Pasisakymų: 9

2009-11-10 14:30

man keisti kitu pasisakymai, kad dirbdami tinkliniam marketinge, kraunate virsunese esantiems pinigus. jei zmogus dirba, tai pirmiausiai stengiasi, kad jam  finansiskai tai apsimoketu, kad butu naudinga kitais poziuriais. ir i kitus darbus einame dirbti tam, kad mums tai butu naudinga, o ne direktoriams.

Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2009-11-07 16:38

kokius gaminius esi varojus?

beje, čia ne mano žodžiai, o pažodinis vertimas.

dovile marmaite 2009-11-01 15:11 rašė:

cia tik tavo zodziai...kad aukstesne...

Raimonda Radzeviciute Šiandien 10:01 rašė:

bent jau amway prekių sudėtis ir kokybė yra daug aukštesnė nei parduodamų paprastose parduotuvėse, jos turi unikalių savybių, preina spec. testus kol papuola į katalogą ir jei nepasiteisina yra be gailesčio išmetamos, todėl ir brangesnės.

Kestutis Satkauskas Vakar 15:57 rašė:

Raimonda Radzeviciute Šiandien 11:46 rašė:

o aš maniau , kad oriflame ir amway yra firmos..., kurios savo gaminius ir paslaugas

siūlo  vartotojų patogumui, mąstančių, skaičiuojančių vartotojų patogumui.

o trumpiausias kelias nuo gamintojo iki vartotojo, kai prekės vartotojui nukreipiamos ne per parduotuvių tinklą, bet per tarpininkus -distribucija. nejaugi klydau?

Tiesa. DM būdu pas vartotoją patenkančios prekės yra daug brangesnės nuo jų gamybos pražios. Bet faktas lieka tas pats: palyginami mlm produktai yra daug brangesni ne dm.

vladislavas rauckis

2009-11-06 20:52

Arunui,siuo metu pasaulyje tinklines rinkodaros bei tiesioginiu prdavimu kompaniju yra apie 3700,europoje apie 700,tinklines rinkodaros ir tiesioginiai pardavimai turi skirtumu.Tiesioginiu pardavimu kompanijos nekuria vartotoju tinklo,o tinklines rinkodaros kompaniju atstovai tokia galimybe turi..Beda ta kad kiekvienais metais 95proc siu kompaniju bankrutuoja ,ir i ju vietas stoja kitos.Taigi ka ir is kur pirkti tikrai sunku issirinkti,tai tas pat kaip PC ziuri i lentyna ir nezinai ka pirkti..Ar sis verslas ir prekybos rusis plesis,-tai tikrai,vien todel kad kiekvienais ,net ir krizes ypatingai,apyvartos dideja.,Yra siu kompaniju pasauline ,europos asociacija.Pasidomekite wfdsa.jeigu idomu .Irdar, ar tau reikia forumo,ar tau reikia ziniu,jeigu ziniu ,-zinai kaip mane rasti

Agnė Andriušytė-Klebavičienė

Pasisakymų: 12

2009-11-06 13:40

O aš esu už tinklinį marketingą. Kodėl aš negaliu vartoti sau ekologiškus produktus, rekomenduoti kitiems ir susikurti iš to savo verslą? Ir kas čia blogo? Juo labiau nieko neapgaudinėji, kam nepatinka pasako ne ir viskas. Čia yra kiekviene apsisprendimo reikalas. O TM perspektyvos: man atrodo su laiku tik plėsis.

Arūnas Vasiliauskis

Pasisakymų: 52

Sukurta temų: 11

2009-11-05 21:41

As tikrai ne viska zinau. Tik niekas neatsako i mano klausima, visada nukrypstama i lankas.

Ir is viso to supratau, kad tinklinis marketingas lietuviui tai dvi firmos, kuriu pavadinimu taip ir neismokau rasyti :-)

Neegzistuojantis vartotojas
2009-11-05 15:52

Arūnas Vasiliauskis 2009-11-03 00:04 rašė:

Iš jūsų komentarų supratau, kad apie tinklinį marketinga nieko neišmanote. Tinklinio marketingo "priešininkai" (jei juos taip galima vadinti) maišo sąvokas. T.y. tinklinis marketingas asocijojasi (prilygina) financinėm piramidėm.

O jei kas ir kažkiek susigaudo sąvokose tai geriausiu atveju tapatina su AMWAY produkcija. Nors visai pamiršta Oriflein (greičiausiai dėl to kad ji vertinama teigiamai).

Oriflein Lietuvoje manau vertinama teigiamai arba apie ja nesklinda jokie mitai tik del to kad pasireklamavo per televizija. To TŪLAM piliečiui per akis

Štai tokios tai mūsų žinios.

Kam tinklinis marketingas asocijuojasi su financinem piramidem siulau pasiskaityti apie tai rimtuose leidiniuose kaip:

alfa.lt

bernardinai.lt

Geriausiai aišku butu ekonomikos ar marketingo vadovelis.

Dar viena Lietuviui būdinga nuomone, na OK pabandysiu ir as, gal prasigyvensiu - pabandyt tai galima, bet manau nei vienas neįsivaizduoja kad tai darbas, ir be je ne kiekvienam !

Jei manai kad pasiulei savo mamai, babai vienam puspbroliui ir savo draugui ir parejas iš savo darbo sedesi prie teliko ir tu jau milionierius ?

Pasirodo reikia dirbti

Vadinasi išvada - reikia dirbti (ne čia faktas), šū*as tas tinklinis marketingas......

Taip pasaulyje yra daug tinklinio marketingo schemų, skirtingi ir apmokėjimai, bei honorarai.

Bet vienas požymis yra būdingas beveik visiems, tai minimali suma kuria turi isleisti per mėnesi, nusipirkti sau ir suvartoti, parduoti ar kur kitur iškišti.

Iš principo prieš toki prekes pateikima neturiu nieko prieš.

Tik vat neigiama nuomone kartais sudaro zmones tuom uzsiimantys ir kartais persistengiantys bereklamuodami ar girdami savo preke.

Susidaro ispudis , kad jie nori mus apgauti, o sie jausmai sustipreja, kai koks pradedantis pradeda pasakoti apie privalumus arba išskirtinumis pats pilnai nesuvokiantis apie ka kalba, o dar blogiau kai pradeda pasakoti apie aukštasias technologijas ar kažka panašaus.

Bet argi dėl to kaltas gamintojas

Tokia situacija pas mus su tradiciniu tinkliniu marketingu, o ko as tikejausi klausdamas JŪSŲ nuomonės apie naują koncepciją ? Apie socialinio tinklo (tokio kaip klase.lt ar ONe ar Twister ir t.t.) apjungima....

Užduodamas šį klausimą tikrai nesitikėjau kad būsiu apkaltintas besireklamuojant, ir kad poto diskusija peraugs į konkrečio produkto aptarinėjima (blogas jis ar geras)

Na tada as taves nesuprantu, nenori nei pasireklamuoti, viska zinai apie tinklini marketinga, tai kurio velnio ir klausima uzdavei, jei jau ir taip tau viskas aisku ir viska zinai, va tik oriflame taip ir neismokai teisingai uzrasyt

2009-11-03 15:20

juokina...pati Oriflame produktus pirkau 1996 m. tada nelabai ko budavo pardose..pinigu buvo. gera produkcija..bet dabar tikrai is daugumos produktu galima daug pigiau geresnes kokybes nusipirkti..tai jau is tarpininku ir neperku..nors turiu pazystamu, dirbanciu ten..

galiu pagirt..veidrodeli Oriflame pirkus dvipusi..tai jam jau 14m..metytas, bet gyvas ir kaip naujas. tik tiek.

retinu  dantis

Pasisakymų: 9062

Sukurta temų: 3

2009-11-03 01:16

jurga moin Šiandien 01:11 rašė:

Ligita S Šiandien 00:57 rašė:

jurga moin Šiandien 00:39 rašė:

Apie ka cia firma oriflein?

gal apie koky batu tepala

Kazi a geras

jei reklamuoj tai tur buc gers