Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 259

Revoliucija? Socialiniai parazitai .

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2010-01-03 11:06
Neegzistuojantis vartotojas
2010-01-03 13:50

Kol revoliuciju idejiniai vadai bus tokie kaip Virgis,jos bres dar ilgai..ilgai...ir labai ilgai...

2010-01-03 12:50

gal kitais... ar dar kitais..kitais.

2010-01-03 12:20

Stulpais nerashykit prasau

2010-01-03 12:17

Virgeli eilini karta parazituoji. Nuo kada Bulgakovo herojai is "Meistro ir Margaritos" tapo realus zemes gyventojai? Sis dialogas tarp Pontijaus ir Jeshujos yra tik prielaida, autoriaus ismyslas  Dievo mintys rasi tik Biblijoje.

Bet Virguti neapsistok ant vietos. Dantes "Dieviska komedija", ten irgi yra daug minciu pasvarsytmui, galesi parazituoti.

Kokie ten 5000 metu. Tai ponaiti nori pasakyti, kad Dievas bereikalo atsiunte savo vieninteli sunu Jezu i zeme... Tu tik tiek suvokei kokia misija atlko Kristus? Tai sakai tavo platus mastymas . Uzuojauta.

Redagavo:
userPhoto
(2010-01-03 12:29)
2010-01-03 12:11

Virgis Kamikaze

2010-01-03 12:05

nu Sekmadieniniai

2010-01-03 12:05

Vytautas Chamutovskij Šiandien 11:32 rašė:

Siauras kažkoks mąstymas jūsų.

Įsivaizduoju kas su jumis darysis 2012....

VIRGIS KAMIKADZĖ Šiandien 11:22 rašė:

Siūlai man patapti vampyru ir naglu,kad blokuočiau sveikų-gerų energijų patekimą,kad sutrumpinčiau savo gyvenimą (kiek mane atakuoja ėimtaijų ,bet  dar gyvas Šypsena , o atakuojantys vampyrai už mane blogiau atrodo ,be to jie psichai,pasikėle ir kitokie trūkumai pas juos kuriais žaloja save ir savo sveikatą ) ?
  šiuo atveju vampyrai turi daryti išvadas.

http://rutube.ru/tracks/2781497.html?v=e7d9006a454197bec5110a50f8abde11

Лазарев ЖИЗНЬ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЙ

vycka, pas ka siauras mastymas ?
 manao paskaiciavimai as gimiau 3000 metų per anksti(Jėuz Kristus gimė 5000 metų,todėl jį nukryžiavo,jis nepritapo prie sistemos) , todėl jūs man privalot paaiškinti savo taisykles ir savo gyvenimo būdą , nes aš visiškai nesileidau programuojamas .

kiek jus analizuoju tiek suprantu kad as gerokai lenkiu jus (pagal mano mitis susidėliojo Visata:

http://video.mail.ru/mail/virgis2/20/45.html

Jėzus: Jis paprašė sakyti savo požiūrį apie valstybinę valdžią, Jį šis klausimas įpatingai domino.

Poncijus Pilotas: ir ką tu pasakei,ar tu pasakysi kad pamiršai ką pasakei ?

Jėzus: tarp viso kito aš pasakiau,kad bet kokia valdžia yra prievarta prieš žmones,ir kad ateis laikas kai nebus valdžios,nei Ciesoriaus, nei bet kokios kitos valdžios, žmogus ateis į teisos ir teisybės karalystė,kur nebus reikalingumo kažkokiai valdžiai.

Redagavo:
userPhoto
(2010-01-03 12:07)
Vytautas C

Pasisakymų: 678

Sukurta temų: 0

2010-01-03 11:55

Dangira, kas per religiniai rašiniai?

2010-01-03 11:52

2010-01-03 11:52

nu taip Sekmadienis, tai cia kak raz i tema

Sekmadienio Evangelija. Tautų šviesa

Jėzui gimus Judėjos Betliejuje karaliaus Erodo dienomis, štai atkeliavo į Jeruzalę išminčiai iš Rytų šalies ir klausinėjo: „Kur yra gimusis Žydų karalius? Mes matėme užtekant jo žvaigždę ir atvykome jo pagarbinti“. Tai išgirdęs, karalius Erodas sunerimo, o su juo ir visa Jeruzalė. Jis susikvietė visus tautos aukštuosius kunigus bei Rašto aiškintojus ir teiravosi, kur turėjęs gimti Mesijas. Tie jam atsakė: „Judėjos Betliejuje, nes pranašas yra parašęs: ’Ir tu, Judo žemės Betliejau, anaiptol nesi menkiausias tarp žymiųjų Judo miestų, nes iš tavęs išeis vadas, kuris ganys mano tautą – Izraelį‘“.

Apaštalas Jonas savo pirmajame laiške rašo: „Dievas yra šviesa ir jame nėra jokios tamsybės“ (1 Jn 1, 5). O vėliau jis priduria: „Dievas yra meilė“ (1 Jn 4, 16). Vadinasi, šviesa, suspindinti per Kalėdas ir šiandien pasirodanti visoms tautoms, yra Dievo meilė, tapusi kūnu Dievo Žodžio asmenyje.

Vytautas C

2010-01-03 11:50

Jau beveik vidudienis Kvatotis

Kas gali būti intelektualaus informaciniame chlame su ašaromis?

Rasa Marinskienė Šiandien 11:39 rašė:

...mano intelektas per žemas tokiems dalykams...ypač sekmadienį ryto... 

Rasa Marinskienė

Pasisakymų: 9

2010-01-03 11:39

...mano intelektas per žemas tokiems dalykams...ypač sekmadienį ryto... 

Vytautas C

2010-01-03 11:32

Siauras kažkoks mąstymas jūsų.

Įsivaizduoju kas su jumis darysis 2012....

VIRGIS KAMIKADZĖ Šiandien 11:22 rašė:

Siūlai man patapti vampyru ir naglu,kad blokuočiau sveikų-gerų energijų patekimą,kad sutrumpinčiau savo gyvenimą (kiek mane atakuoja ėimtaijų ,bet  dar gyvas Šypsena , o atakuojantys vampyrai už mane blogiau atrodo ,be to jie psichai,pasikėle ir kitokie trūkumai pas juos kuriais žaloja save ir savo sveikatą ) ?

Redagavo: (2010-01-03 11:47)
2010-01-03 11:31

Pagal mano nuojauta-siais metais..

2010-01-03 11:29

su Naujais .

Nomeda k

Pasisakymų: 12604

2010-01-03 11:24

Virgy su Naujais

nomeda

2010-01-03 11:22

Redagavo:
userPhoto
(2010-01-03 11:25)
Vytautas C

2010-01-03 11:15

TEISUOLIS KAMIKADZĖ Šiandien 11:06 rašė:

Energetiniai vampyrai išnaglėjo galutinai, o jie žmones išlaiko ramius tik per sekso paslaugas, o prasidėjus neramumas pereis ir merginos ir visi kiti į žmonių pusę, pereis kariuomenę ir teisėsauga ir visi kiti vidutiniai žmonės.
 revoliuciją kaupesi,informacija blokuojama, energetiškai atakuoja kaip išprotėja (patys vampyrai nulipo nuo proto):

http://www.youtube.com/watch?v=khUlZ6UNhaw

(įpatingai atkreipkit dėmesį 1 min 30 sek.)

.........................

http://rutube.ru/tracks/2766036.html?v=0bdfecb5e0b777bd5362e4085ba2970a

čia Levashov MANO LIKIMO BROLIS (jį irgi puolė ir nuodijo ir sprogdino) čia jis apie nuodyjimus ir apie socialinius parazitus - UŽTEKS BŪTI VERGAIS.
Jam didelius pinigus siūlė ir vadovo pareigas globalistai ,bet jis nebailys.

....................

cia kamikadze 

http://rutube.ru/tracks/2676135.html?v=5ca2dbf7c38163439cebf34536cf74a5

(mastantis žmogus)

.......................

Bijau dviejų dalykų : "mirti kaip bailys ir gyventi kaip bailys"

Ko labiausiai bijai tas ir materializuosis. Keisk savo mąstyseną ir visi vampyrai atšoks.

Redagavo: (2010-01-03 11:17)
2010-01-03 11:10

labs Virguti. pasitaisyk pavadinima temos.

2010-01-03 11:06

Energetiniai vampyrai išnaglėjo galutinai, o jie žmones išlaiko ramius tik per sekso paslaugas, o prasidėjus neramumas pereis ir merginos ir visi kiti į žmonių pusę, pereis kariuomenę ir teisėsauga ir visi kiti vidutiniai žmonės.
 revoliuciją kaupesi,informacija blokuojama, energetiškai atakuoja kaip išprotėja (patys vampyrai nulipo nuo proto):

http://www.youtube.com/watch?v=khUlZ6UNhaw

(įpatingai atkreipkit dėmesį 1 min 30 sek.)

.........................

http://rutube.ru/tracks/2766036.html?v=0bdfecb5e0b777bd5362e4085ba2970a

čia Levashov MANO LIKIMO BROLIS (jį irgi puolė ir nuodijo ir sprogdino) čia jis apie nuodyjimus ir apie socialinius parazitus - UŽTEKS BŪTI VERGAIS.
Jam globalistai didelius pinigus ir vadovo pareigas siūlė,bet jis nebailys.

....................

cia kamikadze 

http://rutube.ru/tracks/2676135.html?v=5ca2dbf7c38163439cebf34536cf74a5

(mastantis žmogus)

.......................

Bijau dviejų dalykų : "mirti kaip bailys ir gyventi kaip bailys"

,................................,,,,,,,,,,,,,,,

Virgiui nepatinka kelkti neramumus ir kištis į evoliucijos natūralią eigą.
bet tema sukurta irgi buvo natūraliai , ir savo žodžių neatsiimu , jei žmogus negali pats atsiginti ir išvaryti iš saves "velnių" ir niekas nesuteike ir neduoda žinių, o be to net negali atsitraukti nuo 'velnių" įtakos, nes visą gyvenimą buvo "vogemi" mano pinigai (lindo man į smegenis,keldavo stresus,ir visokius kitokius nuostolius išprovokuodavo,trumpai tai žiauriom priemonėm vogę mano laisvę, laimę ir sveikatą), o kai išmokau kažkiek apsisaugoti tai dingo darbai,be to net nesiteike kompensuoti nuostolių.
taigi ,jei nepalieka normalių žmonių ramybėj ir neleidžia jiems atsitraukti o reikalui esant ir apmokintų apsisaugoti,reiškies būtina kelti tobulinti žmones.

kas nesupranta - tai reiškia esi įspraustas į kampą ir neturi kito pasirinkimo,kaip tik tobulinti žmones

jei aš jaučiuosiu kaip vergas,tai patikėkit apie kitus žmones ,įskaitant ir aukšto rango politiku, geriau patylėsiu

Redagavo:
userPhoto
(2010-01-04 10:08)
Iš viso įrašų: 259

Rudens spalvos

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas