Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 210

Mamytės sūnelis

Autorius:
Sukurta: 2010-06-04 16:54
Neegzistuojantis vartotojas
2010-06-04 19:15

Tomas Januskevicius Šiandien 19:09 rašė:

mehehehehe .

matau Asta vel ishtrauke y vieshuma kita asmeniniu memuaru/koshmaru faila ..

sveikas gyvas Tomuk,kaip tu?he he he

2010-06-04 19:10

D P Šiandien 19:06 rašė:

as jau pripratau lai.... man tai labai liuks!viskam savas laikas!

teisingai

Muoškis

Pasisakymų: 10383

Sukurta temų: 0

nežinau, Asta, ar tau mano nuomonė reiškia kažką, bet niekada nevaryk, neatstumk nuo savęs sūnus.. o ypač kai verkia.. Atvirkščiai-apkabink geriau... Maminuku tikrai neužaugs, jei už jį nieko nedarysi, jo perdėtai nekontroliuosi, o kaip tik kuo dažniau prašysi vyriškos pagalbos (tegu ji bus labai menka).. Bet mamos meilę, švelnumą, apkabinimą sūnus turi jaust.. KASDIEN

Muoškis Šiandien 19:01 rašė:

Nu va, maždaug tokį modeliuką ir įsivaizdavau.. aklą meilę.. ką čia besijuoksi.. pati kalta ir viskas čia..

kaip lengva kitus kaltinti ir kuo ji kalta,kad gyvena su juo?oi merguzele vadinasi nezinai,kas yra akla meile

2010-06-04 19:09

mehehehehe .

matau Asta vel ishtrauke y vieshuma kita asmeniniu memuaru/koshmaru faila ..

2010-06-04 19:06

as jau pripratau lai.... man tai labai liuks!viskam savas laikas!

Muoškis

2010-06-04 19:04

D P Šiandien 18:57 rašė:
Asta Zigmantaviciute Šiandien 16:54 rašė:

Kaip tokiais tampama,ar lengva santuoka su tokiu zmogumi?

Vyras atsikeles ryte skambina mamai-"as gerai ismiegojau,dabar pusryciausiu",po valandos skambutis ,mama skambina -"ka valgei?".Ir taip iki vakarienes ir "labanktuko".Perkant masina,keiciant namu interjera vyras patarimo kreipiasi i mama.Seda abu i masina ir lekia tvarkyti "seimos" reikalu.Dauguma pasakytu,"kaip gerai jo zmonai,gyvena be rupesciu,perka jai apatinius,batelius".Net ka gamins jo zmona pietu nusprendzia anyta...

yra,tik gal ne toks ziaurus.Bet kiekviena savaite skambina,po kelias val apie viska pasisneka.po pokalbio buna kosmaras.Tik pabandyk nepaskambint tai su visais varpais duoda uosviene!Kai gryztam i Lt kartu tai is vis ziauru!dabar visada gryztu viena,tada ramu ir gera!Nei as jos nemegstu,nei ji manes!zodziu klimaksine moteris!ir grybas vyras!

davei čia nuo dūšios į abi puses..  bet gyveni su juo... reiškia ne taip viskas baisu.. tiksliau, viskas gerai

Muoškis

2010-06-04 19:01

Nu va, maždaug tokį modeliuką ir įsivaizdavau.. aklą meilę.. ką čia besijuoksi.. pati kalta ir viskas čia..

2010-06-04 18:57

Asta Zigmantaviciute Šiandien 16:54 rašė:

Vyras atsikeles ryte skambina mamai-"as gerai ismiegojau,dabar pusryciausiu",po valandos skambutis ,mama skambina -"ka valgei?".Ir taip iki vakarienes ir "labanktuko".Perkant masina,keiciant namu interjera vyras patarimo kreipiasi i mama.Seda abu i masina ir lekia tvarkyti "seimos" reikalu.Dauguma pasakytu,"kaip gerai jo zmonai,gyvena be rupesciu,perka jai apatinius,batelius".Net ka gamins jo zmona pietu nusprendzia anyta...

yra,tik gal ne toks ziaurus.Bet kiekviena savaite skambina,po kelias val apie viska pasisneka.po pokalbio buna kosmaras.Tik pabandyk nepaskambint tai su visais varpais duoda uosviene!Kai gryztam i Lt kartu tai is vis ziauru!dabar visada gryztu viena,tada ramu ir gera!Nei as jos nemegstu,nei ji manes!zodziu klimaksine moteris!ir grybas vyras!

Asta Zigmantaviciute

Pasisakymų: 1565

Sukurta temų: 37

2010-06-04 18:52

Laimut,man buvo ti 17 kai draugavau,mamyte jo suvede mus ,sudare tokias aplinkybes,kad susipazintume.Tada jai patikau.Sunus gere,bet buvo puikus sportininkas,ji norejo ji isgelbeti su padoria mergina.Tada meile buvo akla,dabar jau suprantu,kad buvo matyti visi tie pozymiai,bet kai kartu negyveni,viskas lieka ruke...Tai va,smagu pasijuokti is kaimyno degancios trobos,niekada nesakyk-niekada,gal tavo vaikams tokia laime nuskils.Juoko liga kimbama.

2010-06-04 18:43

Asta Zigmantaviciute Šiandien 18:30 rašė:

Muoškis Šiandien 17:59 rašė:

Kas per pasakymas "..gaut toky"?  

Nelaimė yra pati moteris, tokį pasiemus..  

Nesuprantu,tavo pasakymo,sorry.

Mano eks buvo 100% mamyciukas.Visa tai ka parasiau is mano kosmarisko praeities.Kas diena girdedavau is anytos,kokia as ubage,kokia negrazi ,pasiseke man,kad turiu toki grazu vyra,bent vaikai grazuciai,"o jau kokios tavos ausys dideles "-girdedavau lyg is Raudonkepuraites .Auginu sunu,matau jis prisirises prie manes,tai kartais nesamoningai liepiu eiti pas teti,apibaru kai zliumbia ir tt.Baisu uzauginti mamytes suneli

tai vat,kad yra tokiu zmoniu,kurie juokiasi is saves o tu Asta

Muoškis

2010-06-04 18:41

Asta Zigmantaviciute Šiandien 18:30 rašė:

Mano eks buvo 100% mamyciukas.Visa tai ka parasiau is mano kosmarisko praeities.Kas diena girdedavau is anytos,kokia as ubage,kokia negrazi ,pasiseke man,kad turiu toki grazu vyra,bent vaikai grazuciai,"o jau kokios tavos ausys dideles "-girdedavau lyg is Raudonkepuraites .Auginu sunu,matau jis prisirises prie manes,tai kartais nesamoningai liepiu eiti pas teti,apibaru kai zliumbia ir tt.Baisu uzauginti mamytes suneli

Astut, ko nesuprast...? Tu nesupyk,bet kur buvai, kur žiūrėjai, kai dar tik draugavai su juo?  jei jau taip, tai tave jau tuomet būsima uošvienytė turėjo išpurtyt, iškedent, visokiom dingstim atiminėt mylimąjį iš tavęs, o vakarais jam skambyt, kad 20:30 val baigtų pasimatymą su tavim, parbėgtų "labanakt, vaikučiai" pažiet ir gult   Nesinori tikėt, kad tave juodu tiesiog "supakavo", apgavo..

Muoškis

2010-06-04 18:31

Anonimas Šiandien 18:20 rašė:

sprendi pagal save

a girdž... bet nusišneki tai juodai...  

Asta Zigmantaviciute

2010-06-04 18:30

2010-06-04 18:20

sprendi pagal save

Muoškis

2010-06-04 17:59

2010-06-04 17:56

deja tokiu daug dar ir seimas turi,bet tai nejuokinga tai tikra nelaime gaut toky

Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2010-06-04 17:48

ar dar tokiu yra  galvojau jau isnykus rusis

rima dabrisiene

Pasisakymų: 422

Sukurta temų: 8

2010-06-04 17:44

Kazi ar tokie vyrai dar ir ryztasi seima sukurti?turbut daugiausia tokiu lieka senberniais....

Asta Zigmantaviciute

2010-06-04 16:54

Iš viso įrašų: 210

Madridas, Ispanija..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama