Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 106

E-BAY

Autorius:
Sukurta: 2010-10-07 07:05
elvirebaby elvire

Pasisakymų: 131

Sukurta temų: 0

2012-09-18 02:09

Sveiki Mano vardas yra praleidote Elvire, aš pamačiau savo profilį šiandien ir aš užpildyti daugiau besidominčių su jumis susisiekti, aš kaip ir tu, siųskite man laišką per ([email protected]) man siųsti Jums mano nuotrauką

Hello My name is Miss Elvire, i saw your profile today and,i fill more intrest to contact you , i will like you to please send me an email via ([email protected]) for me to send you my photo

Neegzistuojantis vartotojas
2010-10-18 19:53

andrius kairaitis 2010-10-16 07:58 rašė:

laimingi tie,kurie gali spjaut i ta paprasta ar nepaprasta,paprasciausiai daryt ta,ka tuo moment norisi darytŠypsenagal tuo ir skiriasi jaunimas nuo vyresnio amziaus?

kazkada taip ir gyvenau,dabar truputi kitaip....

andrius  kairaitis

Pasisakymų: 10350

Sukurta temų: 24

2010-10-16 07:58

laimingi tie,kurie gali spjaut i ta paprasta ar nepaprasta,paprasciausiai daryt ta,ka tuo moment norisi darytŠypsenagal tuo ir skiriasi jaunimas nuo vyresnio amziaus?

2010-10-15 22:42

o kad viskas taip butu paprasta....

andrius  kairaitis

Pasisakymų: 10350

Sukurta temų: 24

2010-10-15 05:40

parasyk?nu nu,parasysiu,kai su kuom leksiu jauŠypsenaatvaryk,ir isvarom,nereiks niekam nieko rasyt tadaŠypsena

2010-10-14 21:02

tai parasyk kada isvarom su kabru ir viskiu,Amerikos paziuret,blemba kaip noreciau rgas

Iš viso įrašų: 106

Seima

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama