Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 170

Siurbliai LUX- ir musu patirtis su platintojais

Autorius:
Sukurta: 2010-10-13 14:01
Neegzistuojantis vartotojas
2010-10-13 20:39

jo pagalvok,kas perka laimi kas parduoda pralosia...ir naujas namas ir naujas telikas,paskui dar kas naujo sone ir liuksiskas gyvenimas butu

2010-10-13 20:37

shuniukams vietos pilna :-)))      

2010-10-13 20:36

nors dabar butu tikrai geras metas pirkti busta , labai pigiai dabar . !

2010-10-13 20:36

Tomas Januskevicius Šiandien 20:34 rašė:

pirksiu dydesni tik sheimos papilnejimo atveju , del didesnio TV man shirdis nei kiek neskauda ,  enjoinu tokiu koky~ turiu .

SUTINKU,vaisingu metu vaisingu,vaisingu metu vaisingu.....ei tai suniukams vietos nera?

2010-10-13 20:34

pirksiu didesni tik sheimos papilnejimo atveju , o del didesnio TV man shirdis nei kiek neskauda ,  enjoinu toki koky~ turiu :-)

Redagavo:
userPhoto
(2010-10-13 20:35)
2010-10-13 20:31

Tomas Januskevicius Šiandien 20:30 rašė:

aha sutinku :-)

malonu girdeti Šypsena

2010-10-13 20:30

Tomas Januskevicius Šiandien 20:27 rašė:

TV dydis priklauso nuo kambario dydzhio . 120cm. arba 48 coliai butu per didelis mano svetainei . Reikia didesnio namo ;-)

tai pirk didesni nama,svetainiai galesi pasistatyt sustra telika,ivertinsim paskiau

2010-10-13 20:30

aha sutinku :-)

2010-10-13 20:29

Tomas Januskevicius Šiandien 20:24 rašė:

Dalia , uzh shimta baksu galima nusipirkti tikrai cool siurbly irgi bus be maishu tylus kaip upe ir lengvas ir patvarus ir sutaupysi kalna $$$ , bet va TV uzh stolnika tikrai gero nerasi gadinsi akytes y kvardatine dezhe spoksodamas ir absoliuchiai jokio kaifo , papraschiausiai ka noriu pasakyti , kad yra dalykai ant kuriu tiesiog yra privaloma neishlaidauti ir yra dalykai ant kuriu sutaupyti papraschiausiai kvaila.

Tai va Tomuk as ir sakau,ka mes darytumem be Jusu.Jus superkat mums technika su protingais protais o mes su protingais protais ja enjoinam!Man dzin kur ta stuke iseina ant siurblio ant leliko ar dar kokio daikto,svarbu kad nepragerti neprarukyti,neistaskyti ant kokiu narkotiku,cazino ir t.t.kas i namus tai ne is namu!va ka as noriu pasakyti,kai sau perki daikta man nei 5000 negaila juk sau,gyveni tik viena karta,kodel ne!

2010-10-13 20:27

TV dydis priklauso nuo kambario dydzhio . 120cm. arba 48 coliai butu per didelis mano svetainei . Reikia didesnio namo ;-)

2010-10-13 20:24

Dalia , uzh shimta baksu galima nusipirkti tikrai cool siurbly irgi bus be maishu tylus kaip upe ir lengvas ir patvarus ir sutaupysi kalna $$$ , bet va TV uzh stolnika tikrai gero nerasi gadinsi akytes y kvardatine dezhe spoksodamas ir absoliuchiai jokio kaifo , papraschiausiai ka noriu pasakyti , kad yra dalykai ant kuriu tiesiog yra privaloma neishlaidauti ir yra dalykai ant kuriu sutaupyti papraschiausiai kvaila.

2010-10-13 20:19

pas mane sansung 32coliu tai man per akis

2010-10-13 20:18

Tomas Januskevicius Šiandien 20:13 rašė:

nevertas siurblys puse shtukos ! nevertas ! , kad ir kox ten vardas ant jo butu parashytas , va  kox SHARP LCD TV 120cm. istrizhaines uzh puse shtukes tai pirkinys suprantamas , bet tik ne siurblys , tikrai ne ...

Tomai Tu vyras,nesuprasi musu moteriskiuo telikas,cia ble jau visa kino sale,su tokiu teliku.o Tu toki turi?

2010-10-13 20:13

nevertas siurblys puse shtukos ! nevertas ! , kad ir kox ten vardas ant jo butu parashytas , va  kox SHARP LCD TV 120cm. istrizhaines uzh puse shtukes tai pirkinys suprantamas , bet tik ne siurblys , tikrai ne ...

2010-10-13 20:12

tik butu idomu,kiek zmoniu leidzia padeti beveik 2000e uz dulkiu siurbli,lietuvaiciaiima paskola turbut....

2010-10-13 20:07

damoki uz varda aisku,bet siaip tai vertas jis savo kainos,ipac moteris ta pajaucia,Su daysonu galetum savo suniukus nusiurbti kad nesisertu

2010-10-13 20:04

sheshi gabalai uzh siurbly yra idiotizmas . , mano nuomone net tas 'dyson' nevertas kiek uzh jy prasho .

2010-10-13 19:43

man patiko dyson,dabar turiu vax irgi fainuolis.Jie irgi eina kaip dysonas,tik truputi pigesni...man liuksiskai....

2010-10-13 19:38

Geriausi siurbliai yra ' Dyson ' , bent jau Americoi . , ir brangiausias ish ju yra apie $550.

rima dabrisiene

Pasisakymų: 422

Sukurta temų: 8

2010-10-13 14:01

Labai idomu butu isgristi nuomones apie siurbius LUX, kuriuos dabar aktyviai platina, giria Lietuvoje, kainele tai stulbinani-5000-6000lt . Gal kas turit ar girdejot atsiliepimus, ar jie verti tokios kainos?

Platintoju-komentarai nedomina( nes suprantama kiekvienas pardavejas girs savo preke...

Iš viso įrašų: 170

Aš ir mano brangioji

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama