Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 176

Ar yra tevai vaikysteje gerai ispere kaili?

Autorius:
Sukurta: 2010-12-05 13:05
Neegzistuojantis vartotojas
2010-12-05 22:37

Nors net ir gyvūnijos pasaulyje tėvai turi būdų, kaip "pranešti" savo palikuonims apie netinkamą elgesį, naudodami "nagus ir dantis", nei vienas gyvūnas, turbūt, nebaudžia taip skaudžiai, ilgai, kankinančiai (o dažnai - ir beprasmiškai) kaip žmogus. Palyginkit motinos super staigų grybštelėjimą (sukasti ir iš kart paleisti) į sprando odą "prasikaltusiam" šuniukui su Prano fraze paveleti pakol neduzta sirdis. 

Rasa K

Pasisakymų: 8917

Sukurta temų: 63

2010-12-05 21:25

manau, kad si Tema vis dar yra ir bus aktuali seimose...aisku siandien ne kiekvienas giriasi tokiais auklejimo metodais, bet jie yra praktikuojami---kas yra 100% absurdas...prisidesiu prie Tomo pasisakymo ir tiktai pridursiu- Tevai, kurie mokes nuo pat mazu dienu bendrauti su savo atzala- suteiks jai tam tikra pasirinkimo laisve ir mokys, kad fizine jega pries kita yra paskutinis ginklas- isaugins visapusiskai stipria asmenybe

2010-12-05 20:30

illiuzia 100% .

trumpas , tamsus , neetishkas , Emoralus , mastymas.

tik zhmogus neishmanantis zhodzhio jegos , psixishkai nestabilus , ankschiau ar veliau vienaip ar kitaip zhaloto mastymo asmuo gali mushti ar kazhkokiu kitokiu budu skriausti vaika , savo ar ne savo .

Shitas pedosado  metodas dazhnai yra uzhglostomas zhodeliu : auklejimas .

Jaigu kas nors ish jusu taip darot ir galvojat , kad tas yra gerai , nes kito kelio nera kaip sudrausminti savo vaika , tai sakau , turit labai labai gerai apmastyt ka darot .

Redagavo:
userPhoto
(2010-12-05 21:00)
Audra P

Pasisakymų: 4854

Sukurta temų: 0

2010-12-05 20:26

Galiu dėkot likimui ir žemai lenkti galvąprieš pačius aukščiausius-neteko man su tokiom problemom susidurti,nei kai aš augau,nei pačiai auginant(nesakau kad nėra tekę turėti pokalbių ir gan rimtų)...o jei kažkas būtų buvę tokio nemanau kad jėga ar pyktis gelbėtų...

Eugenijus S

Pasisakymų: 3425

Sukurta temų: 1

2010-12-05 18:52

audra paulauskiene Šiandien 18:24 rašė:

Na taip auklėja kiekvienas pagal save...ir kiekvienam atrodo teisingai...ir iš tiesų gal būna atvejų kai beržinė košė padeda...bet būna ir priešingai...juk pyktis gimdo agresiją...svarbiausia galbūt tai kad nesusimąstome apie pasėkmes

Tokia gal tik iliuzija, kad diržas gali padėti. Padėti gali tik supratimas, pokalbis ir asmeninis pavyzdys. Jėga ir baimė auklėjime nenaša sveikų vaisių. Man taip atrodo. Gan ryškiuose pavyzdžiuose (kaip jau paminėtame Dianos B) matosi pasekmės.

Redagavo: (2010-12-05 18:54)
Pranas Mackonis

Pasisakymų: 893

Sukurta temų: 7

2010-12-05 18:48

auklejant vaikus reikia jausti kada ir kiek reikia berzines koses.kartais uztenka pliaukstelejimo o, kartais gerai paveleti pakol neduzta sirdis.visada noriu paaiskinti kad berzine kose nera smurtas .as pries smurta .berzine kose yra duodama su meile ir tikejimu kad pasikeis vaikas.

Audra P

2010-12-05 18:24

Na taip auklėja kiekvienas pagal save...ir kiekvienam atrodo teisingai...ir iš tiesų gal būna atvejų kai beržinė košė padeda...bet būna ir priešingai...juk pyktis gimdo agresiją...svarbiausia galbūt tai kad nesusimąstome apie pasėkmes

2010-12-05 18:10

Kas kaip sugeba,taip ir aukleja.Zinau viena istorija,kai budamas tevas istorijos mokytoju,musdavo savo vienturte dukra,kad ji retsykiais gaudavo 4-tukus,o ne  5-tukus.Jam buvo matyt cia prestizo reikalas.Ir ka jus manot,dukrai pakriko protas,pradejo po miesta vaikscioti su keliaias rankinukais,apsikarsciusi velniai zino kokiais drabuziais,visi kas pamatydavo pirstais badydavo,nusikalbedavo slykstu buvo klausytis......

Pranas Mackonis

2010-12-05 18:03

ir pats ne viena karta esu gaves ir su vaikais pasidalinau uzteko visiems.

Pranas Mackonis

2010-12-05 18:02

6000 metu berzine kose tiko o dabar matot jau netinka.

Audra P

2010-12-05 17:58

Na ko gero neanėra-nepamenu...o tas manau nepasimiršta...neturės ir mano vaikai tokių prisiminimų-arba jie buvo geri,arba aš atlaidi...

Rasa K

2010-12-05 17:40

Eugenijus S Šiandien 17:10 rašė:

Rasa K Šiandien 16:43 rašė:

visa tai parodo tiktai tevu silpnuma ir nepilnavertiskuma visada yra kitas budas atzala pamokyti- kuris aisku reikalauja daugiau laiko, nervu ir pastangu- tai pokalbis

Taip, šiais laikais mes visi tapome protingesniais, kas dėl vaikų auklėjimo pedagogikos. O anksčiau - sovietmečio metais - buvo viena pedagogika - muštras mokykloje ir namie (galbūt ir darželyje - negaliu tvirtinti, nes pats jo nelankiau). Tėvai mus auklėjo dažnai taip, kaip juos auklėjo jų tėvai.

Asmeniškai prisimenu tik vieną atvejį, kai diržu smarkiau per šikną gavau: dėl to, kad paėmėme iš svetimo sodo su broliu pora obuolių. Didžiausias absurdas logiškai pagalvojus. Bet mamai kitaip atrodė apie 1970 metus. Buvau gal 4 ar 5 metų. Tokios tokelės.

na, ne tik sovietmecio laikais Eugenijau, siandien irgi pamatau ir isgirstu apie berzines koses. 

Eugenijus S

Pasisakymų: 3425

2010-12-05 17:10

Rasa K Šiandien 16:43 rašė:

visa tai parodo tiktai tevu silpnuma ir nepilnavertiskuma visada yra kitas budas atzala pamokyti- kuris aisku reikalauja daugiau laiko, nervu ir pastangu- tai pokalbis

Taip, šiais laikais mes visi tapome protingesniais, kas dėl vaikų auklėjimo pedagogikos. O anksčiau - sovietmečio metais - buvo viena pedagogika - muštras mokykloje ir namie (galbūt ir darželyje - negaliu tvirtinti, nes pats jo nelankiau). Tėvai mus auklėjo dažnai taip, kaip juos auklėjo jų tėvai.

Asmeniškai prisimenu tik vieną atvejį, kai diržu smarkiau per šikną gavau: dėl to, kad paėmėme iš svetimo sodo su broliu pora obuolių. Didžiausias absurdas logiškai pagalvojus. Bet mamai kitaip atrodė apie 1970 metus. Buvau gal 4 ar 5 metų. Tokios tokelės.

Hen ra

Pasisakymų: 10043

2010-12-05 17:01

Rasa K

2010-12-05 16:43

Hen ra

Pasisakymų: 10043

2010-12-05 16:40

Marijona Ivanauskienė

Pasisakymų: 11

2010-12-05 15:24

Tikrai taip....vIenintelį kartą liepė mamutė man pačiai nusimauti kelnes,gulti ant suolo ir "priimti dovanėlę",Aš tada buvau prieš pradedant eiti i mokyklą,kažkur apie 6 su puse metų.Bet prisiminsiu kol būsiu sveiko proto.Užteko vieno karto-daugiau taip nebuvo....

Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2010-12-05 14:49

ne , manes nelupo, bet tai nereiskia,

kad neturejo kitu drausminimo ir auklejimo

priemoniu

uzuojautos , tevu nepasirinksi

Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2010-12-05 14:47

kodel klausi

ausra zukauskiene

Pasisakymų: 1

2010-12-05 13:05

Papasakokite savo atsiminimus. Ar yra teke rimtai gauti dirzo? Kaip vyko si nesmagi procedura?

As pati vaikysteje esu kelis kartus rimtai gavusi lupti, bet buvau tikrai stipriai prisidirbusi todel manau kad isejo viskas tikrai i nauda. Nors prisiminus tai nelabai saldi ta berzine kose. Šypsena

Pasipasakokite ar ir jum yra teke mautis kelnes?

Iš viso įrašų: 176

AS

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama