Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 84

Viskas grindžiama melu....

Autorius:
Sukurta: 2011-01-27 12:36
elvirebaby elvire

Pasisakymų: 131

Sukurta temų: 0

2012-09-18 00:49

Sveiki Mano vardas yra praleidote Elvire, aš pamačiau savo profilį šiandien ir aš užpildyti daugiau besidominčių su jumis susisiekti, aš kaip ir tu, siųskite man laišką per ([email protected]) man siųsti Jums mano nuotrauką

Hello My name is Miss Elvire, i saw your profile today and,i fill more intrest to contact you , i will like you to please send me an email via ([email protected]) for me to send you my photo

Neegzistuojantis vartotojas
2011-02-26 23:49

Rozeta X Šiandien 23:48 rašė:
Diana B Šiandien 23:27 rašė:

Rozeta X Šiandien 23:24 rašė:

...dabar jau migdyti nereikia- patys uzmiega... 

bet anksciau jis juos prausdavo... nesdavo i lova... ir pasakodavo pasakas... 

kada tai buvo?

anksciau... 

ai prisimenu pries gera desimtmeti

Ro zeta

Pasisakymų: 10660

Sukurta temų: 1

2011-02-26 23:48

Diana B Šiandien 23:27 rašė:

Rozeta X Šiandien 23:24 rašė:

...dabar jau migdyti nereikia- patys uzmiega... 

bet anksciau jis juos prausdavo... nesdavo i lova... ir pasakodavo pasakas... 

kada tai buvo?

anksciau... 

2011-02-26 23:29

andrius kairaitis 2011-02-05 01:16 rašė:

Anonimas Šiandien 01:02 rašė:

Asta Zigmantaviciute Vakar 11:23 rašė:

Aciu,Andriau,pusrycius sudadinai .

norėtusi pastebėti,kad tame pokalbyje ne vienas asmuo buvo.reikėtų abiems padėka pareikšti

taip pat noretusi primygtinai primint,kad kai kurie asmenys ,neviesinantys savo asmenybes ziauriai uzpisa visus kitus asmenis,kurie neboja viesint savo asmenybes,juoba ,slept ja nera jokios butinybes!.kas tose,atsiprasant,durnose galvose verda,kur knieti issireikst,bet truksta ar drasos,ar bojama savo isvaisda sokiruot oponentus,nezinia...bet man atrodo,kad tai kokia nors stora kiaule su issutusiom pazastim seniai pist negavus,ir jaucianti begalini stygiu bendravimo, del savo vidinio ir isorinio,, grozio,, vis del to vis islenda tai sen,tai ten su kokia nors drausminancia ar gedinancia sentensije,beja,niekam nereikalinga(na,kad nesukelt  riausiu is moteriskos puses  -daleistina kad tai gali pilnai but ir vyriskos gimines  vietinio ispilstymo ,,aldonas pupkis,,Šypsena  )kaip ten bebutu,perduodu visiem anonimam karsta linkejima nuo daugumos cia stypsanciu vartotoju:   <<pimpalas jums visiem i subine,anonimai,,kad kelnes nesmuktu,ir rasykit savo pamokymus savo bobutem,gal joms bus jie idomus,tik ne cia...>>Šypsenaamen ir hai hitlerŠypsena

vo,cia tai geras

Iš viso įrašų: 84

Mano seimynele:)))

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama