Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 36

Įsigyk prekę už savo norimą kainą!!!

Autorius:
Sukurta: 2011-11-11 14:54
Neegzistuojantis vartotojas
2011-11-21 10:05

2011-11-19 10:25 rašė:

Anonimas 2011-11-16 17:00 rašė:

jeskau butu juokinga jei nebutu graudu, abi jus verta viena kitos su savo noru pasikandzioti ir viena kitai ikasti. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

anonimas kaip drysti?

pasikandzioti ir ikasti moteriskai giminiai tikrai nenoriu.Visai kita kalba apie vyriskaja.

Daluzes stilius...vyru sadisteŠypsena

2011-11-19 10:25

Anonimas 2011-11-16 17:00 rašė:

jeskau butu juokinga jei nebutu graudu, abi jus verta viena kitos su savo noru pasikandzioti ir viena kitai ikasti. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

anonimas kaip drysti?

pasikandzioti ir ikasti moteriskai giminiai tikrai nenoriu.Visai kita kalba apie vyriskaja.

2011-11-18 20:30

[vypt]..

2011-11-18 20:27

Maja Aja
Šiandien 20:17 rašė:

o antikvaro turit?Šypsena

rasim Šypsena)

2011-11-18 20:17

o antikvaro turit?Šypsena

2011-11-18 14:07

Lijana BP
Vakar 01:10 rašė:

O kaip preke isigyji uz savo norima kaina..jei taves ner?

skelbsim aukcioną -pradedame:parduodu juodą batų tepalą,kaina 15lt.baltas10lt.

Lijana BP

Pasisakymų: 11253

Sukurta temų: 18

2011-11-17 01:10

O kaip preke isigyji uz savo norima kaina..jei taves ner?

Lijana BP

Pasisakymų: 11253

Sukurta temų: 18

2011-11-16 20:09

O jau tu su savo...tai trinkis galva. Gal zinomi zmones tarp saves ir issiaiskins kada nors..o tau tai tikrai ner sansu

2011-11-16 17:00

2011-11-16 16:11

Šiandien 15:30 rašė:

juokingas montazas.Kotai pavydus pyktis tau ima ant sviesiu moteru.Suprantu gi visur jos pastebimos,visur pirmos,visur laukiamos.Nekalbant apie "blondines" i kuriu tipa plauku spalva neieinahttp://youtu.be/v4QcyEjMydk

kaip bebutu,mes moterys esam siek tiek kvailos visos.Nedaugelis is musu esam gudrios.Kitaip nebutumem cia ir nekeltumem visokiu nesamoniu apie sviesias ar tamsias moterys.

kur tu ta pykti matai?Šypsena kokia tu kvailaŠypsena Jei butu video su juoduke irgi buciau pasijuokus, o cia blondine pasitaike.siaip jos yra visss ryzos, ryzais antakiais, ryzom blakstienom-nieko geroŠypsenaO del protelio, tai istorija nuo senu laiku apie tai kalba-tupos josŠypsenaNera ko tau pykciu rodytiŠypsena

2011-11-16 15:30

juokingas montazas.Kotai pavydus pyktis tau ima ant sviesiu moteru.Suprantu gi visur jos pastebimos,visur pirmos,visur laukiamos.Nekalbant apie "blondines" i kuriu tipa plauku spalva neieinahttp://youtu.be/v4QcyEjMydk

kaip bebutu,mes moterys esam siek tiek kvailos visos.Nedaugelis is musu esam gudrios.Kitaip nebutumem cia ir nekeltumem visokiu nesamoniu apie sviesias ar tamsias moterys.

2011-11-13 12:48

Prabangios parduotuves valdytojas moko naujoka, kaip bendrauti su pirkeju: -Kai klientas paklaus, kiek kainuoja, tarkim, akiniai, turi pasakyti: "Simta svaru". Jei matai, kad pirkejas iesko pinigines, iskart pridursi: "Tik remeliai". Jei tai jo neisgasdino, sakai: "Ir dar tiek pat stiklai". Na, o jei ir po siu zodziu pirkejas vis dar nori tu akiniu, uzbaigi: "Uz kiekviena stikla".

2011-11-12 16:00

och! ka tu sakai! Violetine prizrake...

2011-11-12 14:26

mane vadina Meta.

Raudonkepure tu...

2011-11-12 12:15

Šiandien 09:58 rašė:

Atėjo jaunas vyrukas dirbti į parduotuvę. Senasis pardavėjas jam sako: - Žiūrėk ir mokykis!!! Ateina ponia ir prašo 4 rulonų tapetų. Žiūri senasis pardavėjas, kad yra 5. Nėra kaip vieno palikt, niekas gi nepirks. Tai ir sako: - Pirkit 5. - Kam man 5? - O jeigu suplyš? Juk tapetai reti, tokių daugiau negausit. Na, įtikino jis ponią, ta ir nusipirko 5. Sako senis jaunajam pardavėjui: - Dabar tu bandyk. Ateina mergina ir sako: - Man paketų. Jaunuolis: - Tai pirk ir baltų dažų. - O kam man tie dažai? - Vis tiek savaitę nesip**i, tai bent palanges persidažysi...

fu Dalia, kaip slykstu.

2011-11-12 09:58

Atėjo jaunas vyrukas dirbti į parduotuvę. Senasis pardavėjas jam sako: - Žiūrėk ir mokykis!!! Ateina ponia ir prašo 4 rulonų tapetų. Žiūri senasis pardavėjas, kad yra 5. Nėra kaip vieno palikt, niekas gi nepirks. Tai ir sako: - Pirkit 5. - Kam man 5? - O jeigu suplyš? Juk tapetai reti, tokių daugiau negausit. Na, įtikino jis ponią, ta ir nusipirko 5. Sako senis jaunajam pardavėjui: - Dabar tu bandyk. Ateina mergina ir sako: - Man paketų. Jaunuolis: - Tai pirk ir baltų dažų. - O kam man tie dažai? - Vis tiek savaitę nesip**i, tai bent palanges persidažysi...

Raimonda Radzeviciute

Pasisakymų: 6261

Sukurta temų: 50

2011-11-11 17:50

nu ir turek ta savo telefona  kad ir dykai

2011-11-11 16:21

aga,ir vel nauja reklama

Jon Kar Kar

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 1

2011-11-11 14:54

Aš įsigyjau Samsung C3300 telefoną už 1 Lt. Dalyvauk ir tu Pigu.lt facebook’o žaidime čia: https://apps.facebook.com/pigu_lt_shop/ ir išsirink prekę už savo norimą kainą!

Iš viso įrašų: 36

vaje, kaip mums ge..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama