Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 683

musu augintiniai

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2012-02-24 21:56
Neegzistuojantis vartotojas
2012-02-25 11:18

oij oij ysizheide mat .

nu ir eik !

2012-02-25 11:17

Šiandien 11:00 rašė:

dinkishia - Kavaliausku Bulkute ! 

------------

Tomuk,ir as taves pasiilgau ok,jus rasykit i tema ar ne i tema.da man pasvilpt.ir nors aisku jus cia kvaksit,bet ir patys zinot,kad as teisi.smagu,kai nauji veidai ateina.ir pasigincyt reikia turet su kuo.psio,einu i lauka drugeliu gaudyt ir iki pasimatymo kada nors

2012-02-25 11:11

Военная тайна 

2012-02-25 11:05

aguonel,aktualia tik kad nezinai itariu dar su vasario 16 -taja

2012-02-25 11:01

Šiandien 10:54 rašė:

butkute ne butkute ( beje jei jau rasai,tai rasyk tikra pavarde,ja ir zinai) .o man nereikia kitu vardu klasej prisiregistruot,kad pasisakymus rasyt.taip kad sukalbek rytinius potierius,manau pades 

kad labai daug pavardziu per savo gyvenima esi turejus... nezinau, kuria nori girdeti.

sveika Marija, malones pilnoji... 

2012-02-25 11:00

2012-02-25 11:00

dinkishia - Kavaliausku Bulkute ! 

2012-02-25 10:57

2012-02-25 10:56

ot kokia akiplesha , ateina ir sugadina temas , ir dar sako kodel chia niekas nedrysta apsilankyti .

2012-02-25 10:54

Šiandien 10:39 rašė:
Šiandien 10:21 rašė:

labas rytas zinot nesvarbu kokia tema,bet smagu paprasciausiai kitus veidus matyt ir netuos ta pati per ta pati pasisakymus skaityt.net negalvojau,kad kada kas dar isdris rasyt toj betvarkej.pagarba,moterys o jei i tema,as turiu du katinus ir akvariuma  

kam cia vietos po saule per mazai pasidare?.. 

aciu dievui, nereikia atsiklausti Butkutes... 

-----

butkute ne butkute ( beje jei jau rasai,tai rasyk tikra pavarde,ja ir zinai) .o man nereikia kitu vardu klasej prisiregistruot,kad pasisakymus rasyt.taip kad sukalbek rytinius potierius,manau pades

2012-02-25 10:52

be jo jo .. nenukrypstam nuo temos ...

2012-02-25 10:51

Bruzhu Birkutei , chia atrodo didele betvarke , ji chia yra apsigyvenusi - jai vargshei pritruko nauju veidu .

Ei chiosa , isheik y lauka pasizhmoneti , ykvepk gryno oro pazhiurek y zhmones ten ju daug , nebutina , jug chia smirdet amzhinybe ir kazhko laukti ....

2012-02-25 10:45

Šiandien 10:39 rašė:

2012-02-25 10:44

o jetus tu mano , gera gera tema , ir kiek ash tik tu augintiniu nesu turejas----> penkias zhiurkes kurios apsigyveno pas mane be leidimo , sheshias barakudas kuriu negalejau atpazhint kuri yra kuri visos buvo ant vienos rozhos , keturias kiaunes kurios priviliojo dar ir erkiu , nesuskaichiuojama skaichiu zhuvu , trys kales ir dar kadaise buvau parsineshes suzheista gerve kuri ishskrido vos tik pasveikus ... ojojojojoi !!!

vienas wargas su tais augintiniais ...

2012-02-25 10:39

Šiandien 10:21 rašė:

labas rytas zinot nesvarbu kokia tema,bet smagu paprasciausiai kitus veidus matyt ir netuos ta pati per ta pati pasisakymus skaityt.net negalvojau,kad kada kas dar isdris rasyt toj betvarkej.pagarba,moterys o jei i tema,as turiu du katinus ir akvariuma  

2012-02-25 10:21

Irena N

Pasisakymų: 808

Sukurta temų: 0

2012-02-25 10:15

labukas,smagu,kai namuos yra draugų tokių,nors tas ankstyvas prikėlimas rytais,o ypač žiemą,nelabai jau ,prie visko prisitaikoma.Mano draugas-juodas mopsas Fredis,kol buvo mažas,tai vest reikėjo tankiau,dabar,išvedus ryte prieš darbą,sulaukia mūsų grįžtančiųiš darbelio,bet jau kaip kulka neria laukan

2012-02-25 09:23

turiu katina labai mandras ,rytais neleidzia miegoti ilgiau nei iki penkiu ,mat jam reikia iseiti laukan ,o kartu ir kalyte ,pekino ir takso misrune. uzdegus sviesa pradeda cirpauti papugeles zodziu pradeda virti gyvenimas.

Irena N

Pasisakymų: 808

Sukurta temų: 0

2012-02-24 22:05

taip,apie augintinius kalbam su šypsena.Jei vaikštinėji su šuneliu ir susitinki kitą žmogų su augintiniu,nors ir nepažįstamu,visvien sustoji ,pasikalbi lyg su senai pažįstamu.Eitum be gyvūno,tai ir prasilenktum net nepasisveikinęs

2012-02-24 21:56

kazkas myli geles , kazkam patinka automobiliai ,kazkas jauciasi laimingas suvalges gabaleli torto.....Mane laiminga padaro mano augintiniai; visad myli ,visad laukia ,visad istikimi nereikalaudami atlygio tik truputeli o demesio . Juk is savo augintiniu mes gaunam tai ,ko taip truksta musu gyvenime....Apie juos mes visada kalbam su sypsena..

,

Iš viso įrašų: 683

Dukrytes

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama