Pasiūlymai, pastebėjimai ką reiktų patobulinti,...

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 115

Pasiūlymai, pastebėjimai ką reiktų patobulinti, ką pakeisti

Autorius:
Sukurta: 2012-02-29 16:50
Neegzistuojantis vartotojas
2012-03-05 17:16

2012-03-05 17:12

Šiandien 17:07 rašė:

tiek to Kvatotis galima pasiskaityt Kvatotis

tai isreiksk minti iki galo

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2012-03-05 17:07

tiek to Kvatotis galima pasiskaityt Kvatotis

2012-03-05 17:06

Šiandien 17:04 rašė:

Šiandien 16:38 rašė:    

http://www.youtube.com/watch?v=odeVV78b6tQ&feature=related

Man tai cia kai ka primine Kvatotis

Pasakok

Lijana BP

Pasisakymų: 11036

Sukurta temų: 17

2012-03-05 17:04

Šiandien 16:38 rašė:    

http://www.youtube.com/watch?v=odeVV78b6tQ&feature=related

Man tai cia kai ka primine Kvatotis

2012-03-05 17:02

Šiandien 16:50 rašė:

Jezus Marja..kokia nervineŠypsena..as buciau graziai paprasius nutiltiŠypsena

Graziai negraziai, uztat efektingai, kartais ir zmonems reikia botago, ne tik gyvuliams

2012-03-05 16:50

Jezus Marja..kokia nervineŠypsena..as buciau graziai paprasius nutiltiŠypsena

2012-03-05 10:22

Šiandien 09:46 rašė:

2012-03-03 15:01 rašė:
Anonimas Šiandien 09:18 rašė:

Taip reikėtų naikinti anonimus, bet ne vieną o visus, nes žmoginai paslėpę savo vardus ir pavardes po nesamoningais nikais ir patapę anonimais taip pat nedaro garbės o kartais elgesi net klaikiau nei tikri anonimai. 

Kalba ir eina apie visus anonimus, apie tokios paslaugos panaikinima. 

-------------------

jus matyt tik klases portale esat.visur yra nikai,net SM kur tvarka kaip baznycioj.o cia jau norai bele noret,nes nezinau ko noriu."man nepatinka kad ne lietuviskom raidem rasot" ,"  "rasykit i tema" serijos.ir karvute zaloji pasirasius galima normaliai rasyt,o galima su vardu pavarde gryba pjaut.bet va neeee,reikia tvarkingai.lygiuot,ramiai,pagal  tvarka viskas

taip..taip, Maja Aja visada normaliai rasoŠypsena o Anonimai visada raso tai , ko nepasakytu tiesiai i akis, tik uzu kampo kaip kokie teroristai apsaudoŠypsena

2012-03-05 09:46

2012-03-03 15:01 rašė:
Anonimas Šiandien 09:18 rašė:

Taip reikėtų naikinti anonimus, bet ne vieną o visus, nes žmoginai paslėpę savo vardus ir pavardes po nesamoningais nikais ir patapę anonimais taip pat nedaro garbės o kartais elgesi net klaikiau nei tikri anonimai. 

Kalba ir eina apie visus anonimus, apie tokios paslaugos panaikinima. 

-------------------

jus matyt tik klases portale esat.visur yra nikai,net SM kur tvarka kaip baznycioj.o cia jau norai bele noret,nes nezinau ko noriu."man nepatinka kad ne lietuviskom raidem rasot" ,"  "rasykit i tema" serijos.ir karvute zaloji pasirasius galima normaliai rasyt,o galima su vardu pavarde gryba pjaut.bet va neeee,reikia tvarkingai.lygiuot,ramiai,pagal  tvarka viskas

Nikolajus Šukys-Tarasovas

Pasisakymų: 60

Sukurta temų: 0

2012-03-04 21:27

patikek suprantu ir zinau

2012-03-04 18:58

nu jo , mano manieros galetu buti geresnes , bet kartais labai sudiorgina , nuzhmogejimai visokie. zhinai .

2012-03-04 18:25

Sveikas- sveikas Tomuk Man tai viskas gerai ,as tik savo poziuri i tavo diskusija isdesciau ,o ar tinka ar patinka tai mano ... Tau tai tavo pasirinkimas su kuriuo tave ir sveikinu ,man jis nemaiso ...apie tavo diskusijos vedimo maniera uzsiminiau tik kaip galimybe pateikti pavyzdi...

2012-03-04 17:18

kas tau blogai yra , kad ash keikiuos ? ar kas ?

2012-03-04 17:08

Nika. , kas ten buvo apie ka mes chia ?

2012-03-04 17:06

2012-03-04 17:06

o-o-o-o-o-o-oooooooooooooooooooooo ... ble------eeee-e-e----------t

2012-03-04 15:40

krentu atgal in lowa

2012-03-04 15:36

privet Nikta , nu che tam , kak diela balbies ?? ( jukauju )

tu v kursie , kad ash chia niekur per rimtai ne y nieka nezhiuriu , ir man yra viskas poxui ?

gerai zaibis viskas yra , man shian bishki xujova savijauta , pala einu ymushiu Alka-selser stikline , o bl;e pala pala , turetu but kefyro ma rods dar .. shit shit shit man ...

ash nezhinau ar  shendiena isheis kazjkoks pokalbis aplamai .. nes.... ash..

duosiu jums bishki pailset...

2012-03-04 10:39

Tomuli ,visai ne piktybiskai ,bet noriu tau papriestarauti...Pirmiausia jai ne piniguciai tai adminams nebutu isvis cia ka veikti ,tad su reklamomis VIP turetojais   ir kitais dalykais reiks taikstytis...,tik manau jai moki tai reik ir gauti uz tai ka moki ,cia adminai gudrauja ir uz tai turetu atsakyti ...Siam reikalui yra vartotoju teisiu apsaugos institucija.  Del Lietuviu paperkamumo -jokio FAKTO NERA ,nereik visus apibendrinti ,visose tautose yra ir tokiu ir anokiu ,stai pagal tavo logika jai tu vesdamas diskusija su moterimi ar vyresniu zmogumi  vartoji neleksikoninius (necenzurinius) issireiskimus tai tu  erelis  -  tai  ne reiskia jog visi Lietuvaiciai ta pati daro ir visi ereliai...Viskas priklauso nuo atskiro individo mastymo...Del Lietuvos ispardavimo - ne ant uzsienieciu reik piktintis ,o i save pirmiausia pasiziureti...Juk mes tai parduodam ,patiems cia Lietuvoj nieko nereikia, juk patys geresnes ,siltesnes vieteles kitose  salyse  supirkinejam... O stai darbo nieks is taves ne nemano atimti .Klausimas tik ar tu jo nori- ar pasalpu ir kiek ivertini savo zinias, kompetencija ,darba kai tau ji siulo...Jai noresim cigonu gyvenimo budo- tai ir liksim jais... Stai (nors man ir labai nepatinka ju veiksmai Lietuvoje )zydu pavyzduka geriau imti - tada  Lietuva gyvuotu ir klestetu ...Kas ka nori ir ko verti ,ta ir turim... ,o Jonukas  ar durnelis ar ne dazniausiai nieko nenori ,tad nemanau jog reiktu aklai daryti ta ka Jonelis daro...

Iš viso įrašų: 115

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama