Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 155

Ką manote apie permanentinį makiažą?

Autorius:
userPhoto

Sukurta: 2012-06-15 10:30
Neegzistuojantis vartotojas
2012-06-19 00:39

briliant moiŠypsena..liiubov ....velikaja majaŠypsena..ech kaip as tave myliu, bet tu to nesupranti.

2012-06-19 00:38

zuiki baik nu  ...

jokia mazgote manes napaims , tu , jug zhinai mane ash nesu zhemosKlasses egzempliorius . ash Tavo , sierdcie majo

2012-06-19 00:37

o maigad..ka cia buckini..Šypsena))))

2012-06-19 00:37

o maigad..ka cia buckini..Šypsena))))

2012-06-19 00:36

Šiandien 00:26 rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=zPy7cZIuhXc

vyrai ir megsta spakliavotis..imtu su malonumu shita permanentiniŠypsenaŠypsena

````````

wau ! grazhuoliukas 

2012-06-19 00:35

visa isbuciuosiu, pamyluosiu..ir padesiu i saugia vieta, kad kokia mazgote taves nepaliestuŠypsena

2012-06-19 00:35

visa isbuciuosiu, pamyluosiu..ir padesiu i saugia vieta, kad kokia mazgote taves nepaliestuŠypsena

2012-06-19 00:33

na ateik ..ateik i mano glebi tu mano kuklutiŠypsena..pasilgau..juk zinai..

2012-06-19 00:33

na ateik ..ateik i mano glebi tu mano kuklutiŠypsena..pasilgau..juk zinai..

2012-06-19 00:32

labas

2012-06-19 00:31

Tomuk-Perliuk labasŠypsena..muah i lupytesŠypsena..

2012-06-19 00:31

Tomuk-Perliuk labasŠypsena..muah i lupytesŠypsena..

2012-06-19 00:26

http://www.youtube.com/watch?v=zPy7cZIuhXc

vyrai ir megsta spakliavotis..imtu su malonumu shita permanentiniŠypsenaŠypsena

2012-06-18 22:27

aha , ash tik ka norejau pabrezhti buvo tai , kad tai ka reishkia permanentinis nedaug kas supras , o ka reishkia ilgalaikis/pastovus supras kiekvienas ;-)

tad , kam naudoti tokius nesuprantamus zhodzhius , kada yra aishkus ir konkretus vertimai ?

Eugenijus S

Pasisakymų: 3425

Sukurta temų: 1

2012-06-18 15:14

Tomai, zodis permanent yra ir vokieciu kalboje, Vertimas: permanentinis, nuolatinis, nenutrukstamas. Manau, kad esi teisus, jog sis zodis - anglu kilmes.

2012-06-18 14:43

2012-06-16 22:31 rašė:

prie ko cia apsileidimas, Raimonda Piestuka lupu konturams turetum naudoti kasdien. Ir dar neaisku ar moki juo apvesti taip,kad jis tvarkingai atrodo.Zinoma ,jei tu pasidarysi konturus ryskiai raudonus tai gal tai ir netiks visoms progoms ( nors vel nuo moters priklausys) ,jei pasirinksi naturalia spalva ,o ko ne ? Man puikiai tinka,as nesidazau ryskiom spalvom.Ir prie ko cia geda? Gal but geda galetu buti tai kuri saves visai neprisiziuri  ? Bet kad tvarkingai kasdiena atrodai,geda ?  Keistas mastymas.Tuo labiau kad dirbi su kosmetika,labai keista kad taip blogai informuota esi.O ar patinka,ar darytusi kas ar nesidarytu tai cia jau kitas dalykas.Yra moterys kurios kasdien darosi makiaza,yra kurios per sventes tusa pasiima.Ir si tema cia ne prie ko

2012-06-17 21:20

Anonimas Šiandien 20:54 rašė:

Tomas susidomejo ilgalaikiu makijazhu???KvatotisVargshui usai neauga,tai sumaste paskaityti moterishkiu atsiliepimus.Pasidaryk,Tomai,ne tik usams bet ir smegenims ilgalaiki patepima,gal maziau landzhiosi i moteru plepalus ir bruksi savo kvaila nuome.MirktelėtiLOL

````````````

kam tu mane yzheidineji ? :-(

jug ash niekam nieko blogo nepasakiau ... ir sheip pati tema manes visishkai nedomina , tik juokinga niekuomet negirdeta zhodeli pastebejau tik tiek

2012-06-17 21:11

Šiandien 16:38 rašė:

O del lietuviskos galunes,tai Tomai, man atrodo Lietuvoje ir yra vadinama ilgalaikiu makiazu  Is kitos puses gal ir geriau kad dadeda tas galunes ,nes kartais su tais lietuviskais zodziais tai ir lietuviu kalbininkai iseina is krasto... pica jei atmintis nepaveda lietuviskai "isklotindesre"

````````````````

pica - yra tarptautinis zhodis kuriam vertimas yra nereikalingas .

permanent - yra anglishkas zhodis (netarptautinis) , shitas zhodis yra lengvai ir paprastai verchiamas ;-)

2012-06-17 20:54

Tomas susidomejo ilgalaikiu makijazhu???KvatotisVargshui usai neauga,tai sumaste paskaityti moterishkiu atsiliepimus.Pasidaryk,Tomai,ne tik usams bet ir smegenims ilgalaiki patepima,gal maziau landzhiosi i moteru plepalus ir bruksi savo kvaila nuome.MirktelėtiLOL

2012-06-17 18:20

ir su tuo makiazu, lyg proto daugiau padaugesŠypsena....ale tik numesk koki kaula, kam pinigus sunesa ir bus tokiu nemazai..pagriebs ir ``sues``. yra ir svarbesniu dalyku ant sv. zemeles..bet matyt kai kam iki to nelemta susimastyti.

Iš viso įrašų: 155

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama