Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 2
 
 

Legali Kompanija siūlo užsidirbti papildomų pinigų namuose!

Autorius:
Sukurta: 2014-05-31 02:18
Ana K

Pasisakymų: 1

Sukurta temų: 0

2016-03-31 21:41

 Sveiki, ar čia panašiai kaip Amway produkcijos platinimas ir žmonių, pasiruošusių platinti ieškojimas? Nes tas man nelabai pavyko.. Dar bandžiaut tą verslą, kur žmonės duoda paskolas žmonėms per internetą, tai ten uždirbau šiek tiek, bet daug streso turėjau, irgi nelabai patiko.. Na ir įdomu ar dar gyvas projektas, vis gi jau keli metais praėjo?  

rimvydas staskevicius

Pasisakymų: 9

Sukurta temų: 9

2014-05-31 02:18

 Darbo aprašymas: Kompanija paremta tinklinio marketingo schema siūlo uždirbti gerus pinigus tiesiog namuose!

Sveiki, siūlau puikią galimybę turėti papildomų pajamų be jokių pradinių investicijų! Nauja, legali kompanija-LIBERTAGIA, su didelėmis ambicijomis ir šauniu produktu. Darbas internetu, kasdieninių užduočių atlikimas iki 15 min. Įtariems ir visur ieškantiems kriminalų bei aferų siūlau netrukdyti brangaus laiko ! Rimtai besidomintiems - rašykite privačiai - pabendrausime elektroninėmis priemonėmis. Platesnė informacija cia: http://darbasinternetelietuvoje.blogspot.com/ P.S. registracija nuo 18 m. Registracijos nuoroda: http://libertagia.com/noobadas Registruojantis kompanija prašo dokumento numerio (ne asmens kodo). Tam tinka pasas, ID kortelė, teisės ar studento pažymėjimas. Duomenys reikalingi tam, kad nekiltų problemų ateityje, gryninant uždirbtus pinigus.

Reikalavimai: Turėti kompiuterį,internetą, tūrėti 18 metų,norą kurti savo komandą.

Pradinis uždarbis apie 150LT/mėn, vėliau viskas priklauso tik nuo jūsų, gali siekti ir 2-9000LT.

Apie darbdavį: Tai nauja, 2013 Spalio 12 dieną startavusi, tarptautinio mąsto kompanija Portugalijoje. Ši inovatyvi kompanija kuria savo socialinį tinklą pavadinimu Live in Box, kuris turės visas dabartinių socialinių tinklų funkcijas ir veiks panašiu principu kaip Facebook, Whatsapp, Twitter, Skype viename socialiniame tinkle. Taip pat į visa tai bus įtrauktos šios funkcijos: tiesioginės TV transliacijos, blogas, talpykla debesyse ir t.t. Ir visa tai visiškai nemokamai.

Kompanija taip pat kuria kitus projektus, tokius kaip didelė failų talpykla debesyje, srautas Jūsų tinklapiui ir kt. Ieškodami jiems klientų, uždirbate komisinius. LibertaGia gali uždirbti visi, todėl nebūtina investuoti norint pradėti dirbti.

Libertagia verslo modelis paremtas tinkliniu marketingu. Jeigu nežinote kas tai yra, trumpai Jums paaiškinsiu: tikslas pajungti prie kompanijos kuo daugiau žmonių, o tai labai efektyviai padeda reklamuoti kompaniją ir jos produktus. Uždirbate abu, Jūs ir kompanija. Įmonė siūlo: Vis didėjantį atlygį.

Jei vis dar abejojate, Nuoširdžiai rekomenduoju pažiūrėti konferenciją Lietuvių kalba: http://login.meetcheap.com/conference,70591698 21val.(antradieniais,ketviradieniais) Po jos būsite apsiprendęs(usi) visu 100% dėl savo tolimesnės veiklos.

Kam įdomu ir reikia papildomos info – kvieskite draugus rašykite privačią žinutę.

Skype n00bad El.p [email protected] https://www.facebook.com/noobadas

Iš viso įrašų: 2
 
 

Aš, rasite mane

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama