Renkantis nešiojamą kompiuterį

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 53

Renkantis nešiojamą kompiuterį

Autorius:
Sukurta: 2016-01-31 17:01
Neegzistuojantis vartotojas
2016-04-28 00:08

bet žiū su tavim negali šnekét,nes paskui tu pradedi vartyt, kad čia kožkokie pavydai ar dar kokios nsm.Prisijungiu klase kad pasirašynet taip kažka ,nieko ypatingo.Nei aš taves pažystu,nei noriu pažint ir man visiškai po lempute kaip tu gyveni su kuo, kur ir su kyo rašynéjies,bedrauji ir t.t čia kad žinotum ir neprisigalvotum nesamonių.

Ti mosha

Pasisakymų: 9646

Sukurta temų: 0

Ti mosha

2016-03-24 12:28

oij ash prisiminiau, ash ishtryniau ta vid. aij ten nieko gero nebuvo, pasveikinau klase. lt su naujais ir tiek..

2016-03-24 12:10

su Naujais metais nemačiau....

Ti mosha

2016-03-23 13:57

matchius tu juos visus, ash juos visus buvau chia papostines, ten kai kurie yra ishjungti, not for the public.

2016-03-23 12:28

pažiūrésim.....

Ti mosha

2016-03-22 14:30

mm-hm, mano anketa, pas mane ten nera nei vieno zhmogaus, ten ta anketa ne del draugu, sheip video visokie ten, "Senoves ateiviai" su kriuksium keleta video, su naujais metais, ir sheip.. 

2016-03-22 11:47

man Fb. Išmeta,kad tu gal esi mano draugas  . Rankos sukrižiuotos,kapišonas. Kaip assasinas atrodai 

Ti mosha

2016-03-20 03:57

kada butybe, mato infrared, ultraviolet, mato magnetiny lauka, girdi kito gyvuno pulsa  5metru nuotolyje ir girdi ateinanty lietu ir veja uzhdaroje patalpoje kada lauke sauleta ir ramu. nu tai ka ash zhinau..vietoj pirshtu kazhkokie kabliai/peiliai, organizmas atsparus radijacijai, gali perneshti 100 laipsniu karshchio ir 100 shalchio.

tu dar galvoji, kad jam butu problemu gyventi sau vienam, taip kaip tikram katinui palozhina? :-)

Ti mosha

2016-03-20 03:42

Šiandien 01:35 rašė:

aš tik niekaip nesuprantu kaip žmogus gali nemyléti gyvūnu,juos išmesti,nužudyti,mušti,kas per atlieka tas žmogus vis dél to yra....

.

ash irgi viso shito nesuprantu, bet labiausiai ash nesuprantu qastracijos. 

didele problema tarp zhmogaus ir jo augintinio(gyvuno) yra ta, kada zhmogus pradeda zhmoginti gyvuli., ima jausti jy kaip save, kaip kita zhmogu. 

ash nesakau, kad givunai neturi jausmu, turi. turi visus jausmus kokius turim mes, bet pas juos yra kitaip. ir to niekada nereikia pamirshti. 

Ti mosha

2016-03-20 03:02

kriuksius yra labai independent , ir jaigu butu reikalas gyventi sau pachiam, jis tam yra pasiruoshes 100% ,

ash zhinau ka sakau ;-)

Ti mosha

2016-03-20 02:51

aishku ishkastruota katina jau negerai butu ishvezhti kur ir palikti, jis labai greitai numirtu, nes pas toki katina nebera testosterono, jis nebesugeba efektyviai medzhioti ir gintis nuo kitu zhverialiu.

Ti mosha

2016-03-20 02:47

zhinai kas yra zhiaurei? , zhiaurei yra kada ishqastruoji gyvuli del savo patogumu., va, chia yra zhiaurei. 

kriuksius yra laukinis, jam zhmoniu nereikia, jis slepiasi nuo zhmoniu, jis pelytes ir paukshchiukus man kas antra nakty parnesha :-DD, ka tu galvoji jis darytu su tom pelytem jaigu ash jo nemaitinchiau? :-)

Jis yra pilnas zhverishku hormonu ir instinktu, jo nagai kaip peiliai, jam manes ir to mano maisto shimta metu nereikia. jis kiekviena nakty lauke, medzhioja. Laukine gamta yra jo namai. Katinui nereikia gyventi 20 metu iki apakimo ir apkurtimo , katinas turi gyventi 5-7 metus. Tiek jie gyvena, kada jie yra laukiniai. 

ash jy prie saves esu labai minimaliai pripratines, niekada jo neliechiu ir neglostau, nes jiems tai nepatinka, zhmogus tik galvoja, kad katinams patinka kada juos glostai., bet ishtikruju jie tenkina zhmogu, nes mato, kad zhmogui patinka jy glostiti ar imti y rankas.  

patikek, jaigu ash ishvechiau jy y mishkus ir laukus, jis ten turetu Amazing life and existence. ash nesakau, kad jam dabar yra prastai, ne, jam dabar yra absoliuchiai supper gyvenimas, jis medzhioja, jis turi kiaushius, yra laisvas., bet jaigu manes jam nebebutu, nieko daug nepasikeistu, gal tik butu geriau.. - naturaliau - 

2016-03-20 01:35

aš tik niekaip nesuprantu kaip žmogus gali nemyléti gyvūnu,juos išmesti,nužudyti,mušti,kas per atlieka tas žmogus vis dél to yra....

2016-03-20 01:32

padruškés

2016-03-20 01:32

<~~~~~~~ laukia pagruškés:-)

2016-03-20 01:30

jeigu tu Kriuksiu išveštum į miškus jis sugriš pas tave,nes neprates prie laukinés gamtos,neišgyvens.O tas juodas kur pas mane ateina tai valkata ir senas jau katinas,jis paés tik ateina,jam žmogaus nereik.Aš bandau prie jo prieit jis šnypščia nors aš gi jį šeriu.Jis mane pamato,ateina arčiau duru ir laukia kol aš duosiu jam ést.Paéda patupi,pažiuri į mane ir iki kito karto.Bet ateina vistiek,reiškia jam tinka taip.

2016-03-20 01:22

kam tu taip žiauriai...

Iš viso įrašų: 53

Kemperiu po Norveg..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital