Renkantis nešiojamą kompiuterį

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 53

Renkantis nešiojamą kompiuterį

Autorius:
Sukurta: 2016-01-31 17:01
Alina Kr

Pasisakymų: 19

Sukurta temų: 0

2018-07-13 16:31

Ar galėtų kas nors pakomentuoti, kokios firmos nešiojami kompiuteriai dabar geriausi? Šypsena

Ti mosha

Pasisakymų: 9646

2016-05-12 22:35

.. blet

Hera H

Pasisakymų: 8647

2016-05-12 08:53

pfii..labai negerai ziuris, plastelino figuros ..ir labai letai sukiojamos.

Ti mosha

2016-05-08 04:56

https://youtu.be/xDtkYh7QdZA

chia shita 1080HD reikia zhiureti, per visa monitoriu

Hera H

Pasisakymų: 8647

2016-04-30 18:04

Timuosha, mano kojos dydis 39, tai ok, ar ne okeij..ar labai trukdytu mums lovoj ar ant zemes,? bet manau yra speciolios tam slepetes, kad pedukes nesisiubuotu i visas puses zinooook .. tos kojytes mano, atsiminsi. as jas turiu

Ti mosha

2016-04-29 12:14

ash niekinau, niekinu ir niekinsiu, tik tuos, kurie to nori ir prasosi, kad ash ant ju pashikchiau.,. tik tuos, kurie pisasi prie manes patys nesuprasdami ir nezhinodami del ko.

o tu, niekini ish netekties, pykchio ir pavydo.

bet, ka ash chia tau bandau paaishkinti, tau bandyti kazhka paaishkinti, tai tas pats kaip kamuoly y siena spardyti.

jo nerashyk man daugiau nieko, niekada.

Neegzistuojantis vartotojas
2016-04-28 15:08

aš papų pavydziu? Tu visai? Aš pati juos turiu 36C o sveriu 50kg.Nieko čia pavydét nera lengva su jais, drabužiu atveju ir sporto lakstymo atveju.Niekam nieko nepavydžiu,gyvenkit laimingai. Kiek tu čia visus niekinai? O man sakai,kad aš jaučiu žmonems neapykanta? I save pažiūrek. Tavo nuomoné apie mane yra 90% klaidinga,nors man dzin.Užsišikai,kad pajuokavau del vitaminu ir sexo. Nieko aš iš taves nenoriu, pasirašém ir viskas, tu sau aš sau.Daugiau tau nieko nerašysiu( gali džiaugtis) , nes paskui jauties labai užkalbintas ir reikalingas :-D  Fantazuok !

Ti mosha

2016-04-28 13:49

tu nebusi internete protingas jaigu tau realeje shuduko gabaliukas galvoje ritinejasi, prosta nebusi , anonimishkumas proto nedadeta. <--- faktas.

pavydi, nesveikai pavydi to ko pas tave nera, tu pavydi grozhio kitoms panoms, papu(atsimenu chia kazhkada seniau kazhkokia zhiurke bishki labiau atsilapojus nemazha krutine yejo, o jeskau .... uzhvirei kaip samavaras), tu pavydi joms baxuru.

ar ash kada chia sakiau, kad esu turtingas grazhuolis? arba protingas filosofas>?

chia gal tik tu taip galvoji.., ash tau galiu pasakyti nieko neslepdamas ir nemeluodamas, kad realeje ash esu eilinis nabagas, nei per smarkiai protingas a nei per daug kvailas,.. man prosta patinka bendrauti su protingais zhmonem.

tu geriau nelysk prie manes, ko tu nori ish manes?

2016-04-28 12:37

aha intike gali būti kuo tik nori: dideliu kalnu,turtingu gražuoliu,protingu filosofu.Kuo tik nori.....dažniausiai tokie žmonés, būna tikrovei , nevykéliai.

2016-04-28 12:30

junk lauk kompa tada, didelé iliuzija tavo galvoj.Aš pavydžiu? A tu čia rimtai? Ko? Nesveiki jus čia patys tada. Daugiau neturiu ka pasakyti.  socialines iliuzijos.

Ti mosha

2016-04-28 10:03

ir mano atveju, kada shauki y mano puse, tavo shaukimas tau atsilieps su labai, labai ilgu ir garsiu aidu, nes ash esu Dyyydelis kalnas.

Ti mosha

2016-04-28 10:01

su manim kalbeti yra labai paprasta, man patinka filosofija, morale, ash megstu logishkus ir racionalius pokalbius,.. ir jaigu nieko neturi man ka protingo pasakyti, geriausiai tokiu atveju su manim ishvis yra neprasideti, pasekmes bus liudnos.

tu esi ytin pavydi, ir ne tik tai, tu turi pilna kuprine labai negaru savybiu ir prisijungi tu chia tam, kad po mano pokalbiu su bangyra man diagnozes nustatineti, jaigu tau  tai yra nieko ypatingo atbegus mane chia aploti tuomet ir nesistebek kodel ash tau shiku ant galvos.

Visatos desniai, kaip shauksi - taip ir atsilieps.

Iš viso įrašų: 53

Du kan ikke skremm..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama