GERAS BŪDAS SUTAUPYTI DIDŽIAUSIUOSE UŽSIENIO...

Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 107

GERAS BŪDAS SUTAUPYTI DIDŽIAUSIUOSE UŽSIENIO EL.PARDUOTUVĖSE !!!

Autorius:
Sukurta: 2016-06-05 13:41
Ti mosha

Pasisakymų: 9644

Sukurta temų: 0

2016-08-03 02:38

kur tu ten ganyklas matai? 0_o , chia toks takelis eina shalia mano apartamento, zhmones begioja, kas dvirati mina, kas ant rieduchiu..

Ti mosha

2016-08-03 02:34

ne mazhutis, o kriuxiukas mano mazhasis

"karste po zheme" tai reishkia, bunu viduje(namuose), labai mazhai bunu lauke, visais ymanomais budais vengiu Saules shviesos, tik nakty ishlendu laukan ir kartais diena kada buna labai apsiniauke, lietus ar audra..

taip jau ash esu sukonstruotas, kad man buna bloga, silpna ir pykina jaigu ash gaunu Saules radijacijos kada ji yra ant savo maximumo arba netoli jo. :-(

man taip yra nuo labai senai nuo kiek save atsimenu ..ash nezhinau kodel taip, ir nei vienas daktaras negalejo pasakyti kodel, ..

Neegzistuojantis vartotojas
2016-08-03 01:32

žvengiu. A, dar gražiai katina savo vadini,- "mažuti" kur tu ten rytais valkiojies po ganyklas

2016-08-03 01:29

karste po žeme gera savijauta.Čia tipo iš kazinkių neišeini.  Man reikia išsamesnio paaiškinimo, nes visokių minčių kyla

Ti mosha

2016-08-02 16:47

man tinka tik tie metai kada yra Solar - Minimum, ir tokia ji yra tik vienus, kartais du metus per 12-11 metu. Shiais metais ji yra labai gerai valgoma :-DD, kitus visus ash praleidzhiu karste po zheme.

2016-08-02 12:15

jo valgyk, tik su saiku. Man reikia kiekvienais metais stiprios saulés po truputi. Ji mane pakrauna,kaip kokia batareika todél kiekvienais metais varau kur stipri sauluté manes laukia Pasikraunu, atsigaunu ir toliau i savo mylimas rutinas ilendu

Ti mosha

2016-07-31 19:48

tomas buna visoks, shios vasaros Saulute jam labai tinka, ji tokia buna tik karta y 8-9 metus. Reikia valgyti ja kol ji tokia :-DDD

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 9194

Sukurta temų: 1

2016-07-31 13:39

Šiandien 12:39 rašė:

kas pas Vytautą pasikeitę?  

O Vytautas mėgsta stabilumą, todėl gyvena šia diena, drąsiai žvelgdamas į rytojų, bet niekada nepamiršdamas praeities.

2016-07-31 12:41

Tomas kartais gražus būna rrrrrrr

2016-07-31 12:39

kas pas Vytautą pasikeitę?

2016-07-31 12:38

uga čiaka uga uga 

Ti mosha

Vytautas Daniliauskas

Pasisakymų: 9194

2016-07-30 14:04

2016-07-30 12:58

aš kai dainuoju, vietoj girl rékiu visą gerklę boy 

2016-07-30 12:54

https://youtu.be/aTiBZgLxOW8  važiuoju, dainuoju šitą dainelę, véjas plaukus draiko, ir taip pagalvojau, kad dar ydomiau gyventi, kai gyveni " one step from hell" 

2016-07-25 17:53

2016-06-12 21:33

Artūras Dovidaitis

Pasisakymų: 1

2016-06-07 20:48

Beja, birželio 6-9 d. projektas svenčia 2m Gimtadieni. Ta proga daug kur padidintas gražinimo %, kai kuriose El. parduotuvėse net iki 2X daugiau! Šypsena 

Slibinas Devyngalvis

Pasisakymų: 1

2016-06-05 13:41

Geras būdas sutaupyti perkant populiariausiuose užsienio prekybos ir paslaugų platformose bei El. parduotuvėse (EBAY, ALIEXPRESS, BOOKING.COM, GEARBEST IR DAUK KITŲ)!

Apie šią „cashback“ tipo svetainę sužinojau iš vieno profesionalaus Kiniškos technikos apžvalgininko rusų kalba. Beje, pats puslapis irgi rusų kalba.

VEIKIMO PRINCIPAS: Svetainė turi sudariusi sutartis su el. parduotuvių savininkais dėl reklamos ir pirkėjų pritraukimo bei gauna tam tikrą procentinę pinigų dalį nuo pritraukto pirkėjo išleistos sumos. Didžiąją pinigų dalį gražina pačiam pirkėjui. Kiekvienoje jų partnerių parduotuvėje grąžinamų pinigų procentinė dalis skirtinga ir nėra pastovi. Pvz. per jų nukreipimą į Aliexpress ankščiau pirkėjui buvo grąžinama 5% dabar 6% jo išleistos sumos. Pinigų grąžinimas įskaitomas per tam tikrą laiką nuo to, kai pirkėjas patvirtina prekės gavimą ir kaupiasi Rusijos rubliais svetainės paskyros asmeninėje sąskaitoje. Sukauptą grąžintų pinigų sumą galima persivesti į Paypal, Webmoney, kortelinę sąskaitą bei kitas populiariausias mokėjimų sistemas. Taip pat yra Chrome naršyklės priedas su kuriuo patogu, įėjus į tam tikrą el. parduotuvę, pažiūrėti ar ji dalyvauja šio projekto programoje ir jei taip, kokia proc. pinigų dalis grąžinama šiuo metu.

DAUGIAU INFORMACIJOS PAČIO PROJEKTO SVETAINĖJE (RUSŲ KALBA): https://goo.gl/V6PBKB 

Iš viso įrašų: 107

tiesiog....

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama