Diskutuok šioje temoje!

Užsiregistruok Klase.lt ir galėsi diskutuoti šioje ir daugybėje kitų diskusijų temų.

Iš viso įrašų: 3
 
 

Reik paskolos

Autorius:
Sukurta: 2018-11-21 18:55
lin mat

Pasisakymų: 14

Sukurta temų: 4

2018-11-30 03:11

 O tu studijuoji? Jei taip, tai gal bandyk imti studento paskolą https://ib.swedbank.lt/private/credit/loans/student?language=LIT? Gali imti ir paprastą vartijomo kreditą iš tokių įmonių kaip paskoliukas https://www.paskoliukas.lt/paskolos-skaiciuokle/, bet nepamiršk, akd ten reikia būt pradirbusiam bent 4mėn., kitaip niekas tau paskolos neduos. Dar yra vienas saugesnis variantas - pasiskolinti iš tėvų arba senelių, jie manau tau paskolintų be jokių palūkanų. Tai būtų gal net saugiausias variantas. Aišku ne visų giminaičiai turtingi, tad kartais belieka greitieji kreditai. Tik turėk omeny, kad paskolos dydis priklauso ir nuo atlyginimo dydžio, tai gali būt kad tau nesuteiks 2k eur paskolos.

dalia lll

Pasisakymų: 8

Sukurta temų: 2

2018-11-30 02:51

 Patarčiau visų pirma skolintis iš pažįstamų/giminių. Jau geriau jiems sumokėk tuos palūkanų procentus, negu kokiai kredito bendrovei. Aišku jeigu giminės neturi, tai belieka kreditai. Bet turėk omeny, netgi ir vienas kredito paėmimas gali atsiliepti tavo kreditingumo reitingui, tad jeigu ateity planuoji imti kokią būsto paskolą, tai tikėtina gausi prastesnes sąlygas. Taigi reik žiūrėt į ateitį. Aišku jeigu jau nėra kur dėtis, tai gali bandyti imti iš tarpusavio skolinimosi platformų, tokių kaip paskolų klubas (https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola) arba koks finbee. Ten 2000 gali laisvai pasiskolinti už maždaug 8-10 proc. Šypsena

jone l

Pasisakymų: 23

Sukurta temų: 8

2018-11-21 18:55

Sveiki. Reikia paskolos (nedidelės, kokių 2K eur.). Gal patartumėt iš kur geriausia imti? Jokių prasiskolinimų neturiu, anksčiau nesu ėmęs paskolos. Pas ką geriausios palūkanos?  

Iš viso įrašų: 3
 
 

Sportas- malonus u..

Patiko nuotrauka? Įvertink!

Reklama Sukurk savo
Reklama

El. paštas: [email protected]

Kita Informacija: [email protected]

All Media Digital
AMDigital logotipas
Ši svetainė talpinama